Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Питане за Google account
#1

Здравейте,преди няколко дена ми излезе известие ,че има не оторизиран опит за достъп до Facebook акаунта ми.След промяна на пароли и т.н.
реших да проверя кой устройства ползват Google account-та ми и забелязах,че телефона ми се вижда три пъти. Локацията се променя на 2 от тях.Успях да изляза само от едното устройство,на другите две ми идва нотификация,че съм излязъл от акаунта си и ме подканва да вляза отново.Проверявам в Google play, Gmail, логнат съм, а ми стой като съобщение.
Не знам това нормално ли е? Трябва ли да се притеснявам за нещо?
Благодаря предварително!


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
Аксесоари
#2

Обикновено локацията дава грешки, и при мен се е случвало, ако толкова те притеснява, можеш да направиш така, че да те известява на джимейла когато има влизане от ново устройство!
[-] 1 потребител изказва благодарност на stм за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#3

(2022-04-26, 19:39:02)kaio_81 написа:  След промяна на пароли и т.н. реших да проверя кой устройства ползват Google account-та ми и забелязах,че телефона ми се вижда три пъти.

Ако влизате „от различни места“ - през браузър(и) и приложение - нормално да се дублират.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jhoro за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#4

(2022-04-27, 23:00:37)jhoro написа:  Ако влизате „от различни места“ - през браузър(и) и приложение - нормално да се дублират.

Възможно е заради Chrome, и от там да ми дава 2 устройства.

(2022-04-27, 22:57:17)stм написа:  Обикновено локацията дава грешки, и при мен се е случвало, ако толкова те притеснява, можеш да направиш така, че да те известява на джимейла когато има влизане от ново устройство!

Направил съм го,Благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)