Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте, преди време (2020) си взех Withings Move ECG за 50 кинта от ОЛХ, и имам гривна Mi Band 6. Въпроса ми е следния - някой запознат ли е с Withings Scanwatch как се държи и дали нивото е по-добро от ЕКГ модела. Търся хибриден часовник. Преди 2 месеца пробвах някакъв No.1 DT , не беше лош, но не е мой тип чисто смарт часовника. Та някой с опит с Withings?

Privileg MID-10 (продаден), Huawei U8150 (car phone), LG Optimus P920 (продаден), Philips W8510, НТС EVO 3D
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз ползвам ама не часовник. ЖЕЛЕЗНИ!
Цитирай
#3

Хибридните смартове изглеждат добре, направени са качествено и се усещат по-истински при носене.
Обаче колкото и смарт екстри да им вкарват някак си не са много ок. Най-вероятно защото ги правят отскоро и не всичко работи коректно. Отделно цените им са като на 3 бр samsung galaxy watch 4  да речем

С голям кеф си взех Alpina AlpineX Alive. Страхотен, красив с всичко което исках като екстри, но за съжаление връзката с телефона се разпадаше постоянно и нотификации никакви. Амоледчето е мънинко и се виждаше трудно, а на слънце хич.

[Изображение: AL-284LNRW5NAQ6_Front_Web_1200x1700.png?v=1634817824]
Моят беше точно такъв - тъмно синьо и червено. Въобще цветовите им разцветки са уникални

https://alpinawatches.com/blogs/news/alp...ficionados.

Сега съм загледал точно новият модел на withings - scanwatch horizon.

С класически дайвъски дизайн и доста  функции, вкл и ЕКГ.

[Изображение: l-intro-1652732857.jpg]
Скъп е едни 500Е излиза, непопулярен е като модел и марка и както обичам да ги сменям на месец, особено пък нещо ако не му работи както трябва ...
Ще попрочета още да няма изненади като при Алпина-та, а на този като го гледам дисплейчето му е още по-малко и всички статистики ще трябва да се гледат в приложението
[-] 3 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • any9, sapiora, Steve
Цитирай
#4

Преди два дена поръчах за жената Withings Scanwatch 38мм black и днес дойде с DHL от френско. Всичко за 240eu. На пръв поглед е супер /според мен/. Изчистен дизайн, добра опаковка, бързо обслужване и доставка, надявам се да издържа около 30 дни батерия. От довечера почва тестването.

Redmi note 8 pro
Ex Nubia M2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)