Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Икона за gps
#1

Здравейте,

На няколко пъти след ползване на програма с gps след спирането му, иконата си седи горе, все едно работи [Изображение: b56df4eb0e2ed064a133c03604700fa9.jpg]

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Рестартира ли телефона?

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай
#3

(2022-05-16, 07:14:17)DEVILBOY написа:  Рестартира ли телефона?
При рестарт се оправя, ама не работа да се рестартира след всяка навигация

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Можеш да видиш в настройки-местоположение-кои приложения са с разрешение да ползват GPS постоянно,едно от тях е облак на Huawei,него не можеш да го ограничиш,но другите може да имат достъп,само докато се ползва дадено приложение.

Huawei P30
Цитирай
#5

(2022-05-16, 10:02:02)DoryanY написа:  Можеш да видиш в настройки-местоположение-кои приложения са с разрешение да ползват GPS постоянно,едно от тях е облак на Huawei,него не можеш да го ограничиш,но другите може да имат достъп,само докато се ползва дадено приложение.
Проверих и там, май е някакъв бъг чат пат, дано го оправят с ъпдейт

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

И при мен се появи преди някакъв брой месеци (на P30 Pro) и си стои горе перманентно. Свикнах с него (за GPS иконата говоря). Не знам само дали има импакт върху батерията. Събирам сили (от 1 месец) да му направя ресет на телефона, но като знам после каква ще е хамалогията докато го докарам в същия вид и...искам, ама нямам желание.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)