Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на huawei p50 pro
#1

Наистина съм много навит дали да не си купя huawei p50 pro и да заменя моя стар и добър приятел p30...
Притеснява ме обаче, че p50 pro загрява доста повече (ако съдя по всичко протечено).
Играя codm, защото участвам в турнири, а тя съвсем не е лека игра и все още се чудя.

Някой може ли да ме насочи дали си струва да налея тези пари и дали няма да съжалявам?! Или някой друг модел евентуално...

Yeah, well, I'd hate you even if i didn't hate you.
Цитирай
Аксесоари
#2

Мани загряването, батерията не е достатъчно голяма.
Мен лично не ме грее ако ще и 200w да му е зарядното, де ще го включа ако съм в движение ?
Цитирай
#3

За модела на 4PDA има доста мнения на потребители - Тап

 
Цитирай
#4

(2022-05-17, 08:41:42)emzo написа:  Мани загряването, батерията не е достатъчно голяма.
Мен лично не ме грее ако ще и 200w да му е зарядното, де ще го включа ако съм в движение ?
В Power bank ще го включиш като всеки друг телефон,който му свършва батерията.

Иначе към автора на темата:
Ако е заради гъдела си заслужава..Аз имам P20 и P30pro.Старите си телефони не продавам.Да-по-хубав е.Снима уникално.Зарежда се много бързо.Екрана не е лош.Батерията си се държи за мен добре.Телефона отначало грееше повече,но с времето намаля.Прави го сега само при зареждане и едновременно ползване и то не е много.Пръстовия отпечатък малко ме дразни.Не сработва всеки път.VoLte също дропва понякога.
Ако не са ти проблем парите го купи.Иначе си остани с P30.
[-] 1 потребител изказва благодарност на шерлок холмс за това мнение:
  • OrcaBG
Цитирай
#5

(2022-05-18, 21:22:10)шерлок холмс написа:  В Power bank ще го включиш като всеки друг телефон,който му свършва батерията.

Иначе към автора на темата:
Ако е заради гъдела си заслужава..Аз имам P20 и P30pro.Старите си телефони не продавам.Да-по-хубав е.Снима уникално.Зарежда се много бързо.Екрана не е лош.Батерията си се държи за мен добре.Телефона отначало грееше повече,но с времето намаля.Прави го сега само при зареждане и едновременно ползване и то не е много.Пръстовия отпечатък малко ме дразни.Не сработва всеки път.VoLte също дропва понякога.
Ако не са ти проблем парите го купи.Иначе си остани с P30.

Колега балгодаря много за написаното!
Какво ти е мнението за Xioami 12PRO, а и към всички. По-добър ли е? Някой има ли впечатление?
Бях се спрял на Mi 11 Ultra, но вече не мога да го намеря никъде освен в някакви скапани сайтове, на които грам нямам доверие.
Някой нещо?

Yeah, well, I'd hate you even if i didn't hate you.
Цитирай
#6

(2022-05-18, 23:59:05)OrcaBG написа:  Колега балгодаря много за написаното!
Какво ти е мнението за Xioami 12PRO, а и към всички. По-добър ли е? Някой има ли впечатление?
Бях се спрял на Mi 11 Ultra, но вече не мога да го намеря никъде освен в някакви скапани сайтове, на които грам нямам доверие.
Някой нещо?
Не мога да ти кажа нищо за Xiаоmi 12PRO.Най-добре ще е да чуеш от човек ,който поне го е пипал какво му е мнението.
Явно си решил да сменяш телефона.Не очаквай УАУ-ефект от който и да е от новите телефони.Ако търсиш нещо ново-то пробвай с iPhone 13pro.Не е много хубаво в андроид форум да се дават такива съвети,но ако целта е смяна просто така заради гъдела то нека да е ябълков гъдел..........
[-] 2 потребители изказват благодарност на шерлок холмс за това мнение:
  • OrcaBG, TheWalking
Цитирай
#7

(2022-05-18, 23:59:05)OrcaBG написа:  ...Бях се спрял на Mi 11 Ultra...

Ако е толкова важна марката Xiaomi, аз бих изчакал Xiaomi 12 Ultra. Би трябвало да се появи този месец, първо в Китай, но вероятно ще струва доста пари. Ето малко инфо -> тук и тук. А за Xiaomi 12 Pro вече има полезна информация, например в 4pda (руски форум). Ето: линк.

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на Riger за това мнение:
  • OrcaBG
Цитирай
#8

По принцип искам да сменя телефона не защото искам нов, а просто защото чувствам, че p30 остаря, макар че не е имало игра, която да не тръгне, дори и новите без грам насичане или лаг. И вече камерата не струва, както беше в началото (да кажем), след всички тези ъпдейти.
То човек да се чуди каквъв телефон да си купи, защото излизат по 1000 модела и се сравняват и единия бие други по нещо и обратно.
Чудих се между няколко модела; s22 ultra, p50 pro, xiaomi 12 pro или mi 11 ultra, като последния вече не мога да го намеря за съжаление.
Самсунга пък рязко ме отказа заради лошите ревюта и вече се чудя дали изобщо да сменям p30-ката и дали просто да не чакам да свалят цените като излязат още по-новите модели, защото всичко е тотално объркано заради всичко ново, което излиза.

Yeah, well, I'd hate you even if i didn't hate you.
[-] 1 потребител изказва благодарност на OrcaBG за това мнение:
  • Riger
Цитирай
#9

(2022-05-19, 20:03:47)OrcaBG написа:  ...дали просто да не чакам да свалят цените като излязат още по-новите модели...
Това е добра стратегия, едно и също мислим, просто изчакай. Аз се метнах на слаб модел Самсунг, колкото и да не харесвам марката. Има + и -. Но това е само временно, докато цените на това, към което съм се насочил не съвпаднат към моя бюджет. Който е горе-долу като твоя. Според мен към края на лятото ще има добри оферти...

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на Riger за това мнение:
  • OrcaBG
Цитирай
#10

@OrcaBG в ТрейдингШенжен идват директно по Спийди до адрес, няма митница. Там има 11 Ултра.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • OrcaBG
Цитирай
#11

(2022-05-19, 22:04:26)nowhere написа:  @OrcaBG в ТрейдингШенжен идват директно по Спийди до адрес, няма митница. Там има 11 Ултра.

Понеже изобщо не съм запознат, какво ще рече;

XIAOMI.EU Firmware (unlocked) = Saftynet Passed + manual Updates + Widevine Level 1

Yeah, well, I'd hate you even if i didn't hate you.
Цитирай
#12

(2022-05-20, 12:07:34)OrcaBG написа:  Понеже изобщо не съм запознат, какво ще рече;

XIAOMI.EU Firmware (unlocked) = Saftynet Passed + manual Updates + Widevine Level 1
Ще рече, че всичко си му е наред , но трябва да си правиш ръчни ъпдейти през компютъра (което не е голяма драма така или иначе), но аз доколкото виждам 11 Ултра го има и с XIAOMI.EU TWRP Firmware (unlocked) = Saftynet Passed + OTA Updates + Widevine Level 1, т.е. има си автоматични ъпдейти през телефона. Аз също от доста време му се каня на 11 Ултра и най-веротно скоро ще го поръчам, ама още се колебая, че ми е малко тегаво с извитите екрани.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • OrcaBG
Цитирай
#13

Не виждам опции, но пък ъпдейтите дори и да са manual не е фатално. Телефона е драстично по - евтин, отколкото е бил тук... 

   

Yeah, well, I'd hate you even if i didn't hate you.
[-] 1 потребител изказва благодарност на OrcaBG за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#14

Да, така е, прав си, но то и това ънлокд не е упоменато, кое точно е. Но както каза не е драма, а и за тази цена е супер.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • OrcaBG
Цитирай
#15

Колеги, да попитам още нещо, колкото и глупаво да излгеждам. Все пак = бъди глупак за минута, отколкото за цял живот.
Ще цитирам нещо и ще ви препитам каква е разликата между цитираното?

Цитат:Китайска версия (с английски) с инсталиран гугъл плей. Глобална версия не доставям, може да си преинсталирате на своя отговорност и отпадаща гаранция.


Какво ще рече китайска и глобална версия?

Yeah, well, I'd hate you even if i didn't hate you.
[-] 1 потребител изказва благодарност на OrcaBG за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#16

Пич, това ако е някой от ОЛХ-а ще ти прати същото това, което аз ти казах, само дето ще те изгърби с цена... Разликата между китайската и глобалната е в някои от GSM честотите, понеже китайската версия очевидно е за Китай, а Глобалната за останалия свят. Съответно на Китайската слагат европейски РОМ и разлика няма. Близък приятел преди повече от година си взе от същия сайт Ми 10 Ултра, който както знаем е САМО китайска версия и не е имал никакви проблеми с телефона.

PS. Забравих да спомена, че и аз съм имал няколко китайски версии Шаомита и никакъв проблем Ми 6х и Ми8

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • OrcaBG
Цитирай
#17

(2022-05-20, 20:05:05)nowhere написа:  Пич, това ако е някой от ОЛХ-а ще ти прати същото това, което аз ти казах, само дето ще те изгърби с цена... Разликата между китайската и глобалната е в някои от GSM честотите, понеже китайската версия очевидно е за Китай, а Глобалната за останалия свят. Съответно на Китайската слагат европейски РОМ и разлика няма. Близък приятел преди повече от година си взе от същия сайт Ми 10 Ултра, който както знаем е САМО китайска версия и не е имал никакви проблеми с телефона.

PS. Забравих да спомена, че и аз съм имал няколко китайски версии Шаомита и никакъв проблем Ми 6х и Ми8

Точно от там, реших да попитам един човек, но се държа изключително грубо при въпрос дали телефона е оригинален, то и затова боклуците им стоят там и никой не ги купува. Big Grin
Това е вероятно последното ми влизане в OLX, освен, ако не реша да си продам RC количките, защото съм луд фен и на RC управляемите устройства.

Yeah, well, I'd hate you even if i didn't hate you.
[-] 1 потребител изказва благодарност на OrcaBG за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#18

(2022-05-21, 12:49:01)OrcaBG написа:  Точно от там, реших да попитам един човек, но се държа изключително грубо при въпрос дали телефона е оригинален, то и затова боклуците им стоят там и никой не ги купува. Big Grin
Това е вероятно последното ми влизане в OLX, освен, ако не реша да си продам RC количките, защото съм луд фен и на RC управляемите устройства.

Напълно те разбирам.

Но можеш смело да поръчваш от ТрейдингШенжен, сайта е сигурен, както казах идва до адрес със Спийди без митница, съпорта също е доста отзивчив, така че няма какво да се притесняваш, аз отдавна вече поръчвам телефони от него, а не от Алито, защото с 90% от случаите цените са им по-добри.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#19

Точно за p50 pro, няма разлика на хардуерно ниво. Разликите са в софта и това че китайската версия идва без зарядно. Но си има друг плюс, гугъл сървсите не са блокирани и могат да се качат. А и имаш избор от към процесор при китайския, снап 888 или кирин 9000.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на boboe за това мнение:
  • OrcaBG
Цитирай
#20

(2022-05-20, 16:11:39)nowhere написа:  Ще рече, че всичко си му е наред , но трябва да си правиш ръчни ъпдейти през компютъра (което не е голяма драма така или иначе), но аз доколкото виждам 11 Ултра го има и с XIAOMI.EU TWRP Firmware (unlocked) = Saftynet Passed + OTA Updates + Widevine Level 1, т.е. има си автоматични ъпдейти през телефона. Аз също от доста време му се каня на 11 Ултра и най-веротно скоро ще го поръчам, ама още се колебая, че ми е малко тегаво с извитите екрани.

Здравей отново, колега!
Реших да не отварям нова тема и директно да питам тук отново, докато се наканя.
Става въпрос за същото, което те питах, свързано с XIAOMI.EU Firmware (unlocked) = Saftynet Passed + manual Updates + Widevine Level 1
Четох доколкото съм наясно с английския и с термините му, що се отнася за телефони и подобни.
Доста хора бяха писали, че не е препоръчително телефона да е unlocked, каквото и да означава това буквално. Вероятно, че може да използва карти на всички оператори?
Та искам да питам; примерно поръчвам телефона и го отварям, това означава ли, че ще може да се използва директно или трябва да правя нещо с компютър и кабел освен ъпдейтите (ако искам)?

Yeah, well, I'd hate you even if i didn't hate you.
Цитирай
#21

(2022-05-27, 18:20:41)OrcaBG написа:  Здравей отново, колега!
Реших да не отварям нова тема и директно да питам тук отново, докато се наканя.
Става въпрос за същото, което те питах, свързано с XIAOMI.EU Firmware (unlocked) = Saftynet Passed + manual Updates + Widevine Level 1
Четох доколкото съм наясно с английския и с термините му, що се отнася за телефони и подобни.
Доста хора бяха писали, че не е препоръчително телефона да е unlocked, каквото и да означава това буквално. Вероятно, че може да използва карти на всички оператори?
Та искам да питам; примерно поръчвам телефона и го отварям, това означава ли, че ще може да се използва директно или трябва да правя нещо с компютър и кабел освен ъпдейтите (ако искам)?

Привет, зависи - някои предпочитат да им е отключен, други предпочитат сами да си го отключат и не, не говорим за "операторско" отключване, а за отключване на буутлоудъра т.е. да може да се слага друг фърмуеър(операционна система). 

В нашия случай, телефона идва с вече отключен буутлоудър и готов европейски РОМ за ползване и няма какво допълнително да му се прави. Вадиш го от кутията и е напълно готов за работа.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • OrcaBG
Цитирай
#22

(2022-05-27, 20:20:52)nowhere написа:  Привет, зависи - някои предпочитат да им е отключен, други предпочитат сами да си го отключат и не, не говорим за "операторско" отключване, а за отключване на буутлоудъра т.е. да може да се слага друг фърмуеър(операционна система). 

В нашия случай, телефона идва с вече отключен буутлоудър и готов европейски РОМ за ползване и няма какво допълнително да му се прави. Вадиш го от кутията и е напълно готов за работа.

С една дума, само актуализациите трябва да се извършват с PC и кабел?

Yeah, well, I'd hate you even if i didn't hate you.
Цитирай
#23

Точно така, но логично, след като бъде поръчан ще дойде с последната версия и няма да се налага ъпдейт веднага.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#24

(2022-05-27, 23:01:10)nowhere написа:  Точно така, но логично, след като бъде поръчан ще дойде с последната версия и няма да се налага ъпдейт веднага.

Колега искам последно да се посъветвам с теб, щом имаш опит с ТрейдингЖеншен. Изчетох (почти) всички негативни ревюта в trustpilot, но то, естествено не може без такива.
Проблемите са дългото чакане и дефектите, с които са се сблъсквали хората.
Виждам EU Delivery, но никаква информация за доставичка. До адрес ли идват, до офис ли? Адреса на кирилица или на латиница трябва да бъде?

Yeah, well, I'd hate you even if i didn't hate you.
[-] 1 потребител изказва благодарност на OrcaBG за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#25

На латиница си пишеш адреса, досега са ми доставяли само със Спийди до адрес, т.е. до врата, а не до офис, все пак спийди са част от DPD. Дълго чакане не е имало при мен, общо взето около 2 седмици. Дефектите, какво да ти кажа, това е търговец, а не производител, така че...

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)