Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 3 Pro - Лични впечатления и коментари
#1

Huawei Watch GT 3 Pro:
[Изображение: 2b19039892926da39539af655fbfaff8-L.jpg]
Часовниците са налични във варианти с 46 мм корпус от титаниева сплав и с 43 мм корпус с бяло керамично покритие. В първия случай има опции за титаниева метална верижка, кожена каишка и полимерна от флуороеластомер, а във втория са налични метална верижка с бяло керамично покритие и кожена каишка.
По-големият модел е с 1.43" AMOLED дисплей с резолюция 466x466 пиксела, а при другия откриваме 1.32" дисплей (466х466), като и двата са с покритие от сапфирено стъкло. Първото устройство осигурява до 14 дни работа на батерията, а при второто автономността достига до 7 дни. И в двата случая компанията е ускорила с 30% скоростта на зареждане.
И двата модела предлагат за първи път в часовник на Huawei възможност за правене на електрокардиограма, която се очаква да бъде активирана в Европа по-късно през годината. Сертфицирана като медицинско устройство от National Medical Products Administration на Китай, ЕКГ системата на Huawei включва високопроизводителен ЕКГ сензорен модул и предоставя ЕКГ измерване в реално време с информация за синусовия ритъм, предсърдно мъждене (фибрилации) и много други. Освен това часовниците ще поддържат измерване на артериалната твърдост за оценка на риска от сърдечносъдови заболявания.
В допълнение технологията TruSeen 5.0+ осигурява точно измерване на здравни параметри, сред които и кислородното насищане на кръвта.
Проследяването на спортни активности също е подобрено и към наличните досега над 100 режима се добавя и свободното гмуркане на дълбочина до 30 метра.
Моделите включват и други здравни функции, сред които непрекъснато следене на пулса с още по-висока точност, следене качеството на съня, както и добавки за женско здраве като следене на месечния цикъл. Часовниците работят с Harmony OS, свързват се през Bluetooth и могат да се ползват за провеждане на разговори.
В България новата серия се предлага в 4 варианта - Watch GT 3 Pro Titanium Edition с титаниева верижка и с каишка от черен еластомер и Watch GT 3 Pro Ceramic Edition с керамична верижка и с бяла кожена каишка.

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Белият керамичен часовник е най-красивият дамски часовник, който съм виждала. С удоволствие ще го разгледам. Дамските модели са вдъхновени е от "Раждането на Венера" на Ботичели. Изобщо - за дамскте модели Huawei са ненадминати. Новите модели са и първите, които проследяват женското здраве.

[Изображение: Be-Funky-collage.jpg]

Интересно ми е колко ше се драска, ще се откърват ли парченца. Но поне като нов е истинско бижу Smile вариантът с кожената каишка също е красив и може би по-практичен.

[Изображение: Be-Funky-collage-2.jpg]

От мъжките варианти - HUAWEI WATCH GT 3 Pro с кожената каишка се предлага в Еемаг и то в комплект със слушалките на преордър.

[Изображение: Huawei-Watch-GT-3-Pro-3.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#3

По повод анонса в България на HUAWEI Watch GT 3 Pro и очаквания съвсем скоро Huawei Watch Fit 2 - можете да ги спечелите, ако сте креативни или пък късметлии.

Huawei Consumer Business Group и Денина Мартин – основател на модния бранд DENINA MARTIN COLLECTION обявяват модно предизвикателство “Покорявай с елегантност” към своите настоящи и бъдещи фенове. Едноврменно можете да играете и за двата часовника, а как да ги спечелите - вижте в линка: Спечелете бял керамичен смарт часовник Huawei Watch GT 3 Pro и луннобял Huawei Watch Fit 2:

[Изображение: Huawei-konkurs.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • chepkata
Цитирай
#4

[img][Изображение: 289019979_10224020960186259_3740259925144266164_n.jpg][/img]
От вчера! Huawei GT3 pro замени на ръката ми чудесния Huawei GT2 pro!Smile

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 1 потребител изказва благодарност на maktub19 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#5

Ползвам го от една седмица,и съм много доволен особенно от батерията и дисплея.Не ми се синхронизират контактите и няма уведомления от viber и други подобни приложения а само от смс.Измерва пулс и сатурация точно.Изработка на високо ниво.Чакам функцията за ЕКГ.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nichan за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#6

(2022-06-26, 07:12:00)nichan написа:  Ползвам го от една седмица,и съм много доволен особенно от батерията и дисплея.Не ми се синхронизират контактите и няма уведомления от viber и други подобни приложения а само от смс.Измерва пулс и сатурация точно.Изработка на високо ниво.Чакам функцията за ЕКГ.

Здравейте. Погледнете дали сте дал необходимите разрешения на Viber, телефон и контакти за да могат да работят нормално. Можете да добавите 10 любими контакта.

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 2 потребители изказват благодарност на maktub19 за това мнение:
  • milenvn, nichan
Цитирай
#7

Здравейте, въпросът ми е има ли я опцията за безконтактни плащания ако се използва телефон с операционна система на iOS ?
Цитирай
#8

(2022-06-26, 17:31:36)viktorcho написа:  Здравейте, въпросът ми е има ли я опцията за безконтактни плащания ако се използва телефон с операционна система на iOS ?

Здравейте. Към момента няма възможност за безконтактни плащания, независимо с каква OC се използва часовника. Силно се надявам, че скоро ще бъде достъпно това и у нас.

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 2 потребители изказват благодарност на maktub19 за това мнение:
  • Ivan_Bonev, viktorcho
Цитирай
#9

Искам да изкажа разочарованието си относно броя предварително инсталирани watch faces и по точно тези, които са от Huawei. Не може часовник, струващ 900 лв.± да има толкова малко. Не мога да разбера и защо теми на Huawei за други часовници (watch 3, gt 2 pro и други) да не могат да се инсталират на този. Според например тази статия http://www.huaweicentral.com/huawei-watc...faces/amp/

Huawei brought the Watch GT 2 Pro Moonphase Collection variant, which comes with 200+ pre-loaded watch faces based on every mood on a daily basis.

Относно друга статия за нов ъпдейт, който носи нов watch face

UPDATESHuawei Watch GT 3 Pro July 2022 Update is expanding with Start River watchface and audio control center

Познайте дали изобщо при мен има такъв watch face. Просто пародия.
Съжалявам, че разкарах Самсунга.
Единственото заради материалите, изработката и батерията го търпя още.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
Цитирай
#10

(2022-05-19, 09:08:22)NoMaD написа:  ...
По-големият модел е с 1.43" AMOLED дисплей с резолюция 466x466 пиксела, а при другия откриваме 1.32" дисплей (466х466), като и двата са с покритие от сапфирено стъкло.
...
Правилно, Huawei Watch GT 3 Pro има покритие от сапфирено стъкло. Но е залепено върху нормално стъкло. Не е цяло стъкло от изкуствен сапфир, което е доста зле. Сапфирът (както корундът и рубинът) има 9 твърдост по скалата на Моос. Покритието от тънкък сапфир върху нормално стъкло е много кофти вариант, лесно може да се пробие. Съжалявам, че пиша толкова късен кометар, но има доказателства за това...

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
Цитирай
#11

(2022-06-26, 17:31:36)viktorcho написа:  Здравейте, въпросът ми е има ли я опцията за безконтактни плащания ако се използва телефон с операционна система на iOS ?

Няма как да се плаща,тъй като няма NFC модул.
Цитирай
#12

Някой знае ли дали измерва кръвно налягане?

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Не измерва този. Щеше да прави  ЕКГ-та, уж но май още тук не е налична функцията
Пуснаха един модел  watch D само за Китай, който мери, той поне надува, като апарат за кръвно. Там може и да е по-точно, но кой знае все пак е на китка

Може би ти трябва нещо такова

Ако и това не е само трик, че е май платено...
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • valdesbg
Цитирай
#14

Здравейте при една и съща цена кой часовник е за предпочитане,huawei watch 3 pro или GT3 PRO,плюсовете на първият са lte и wifi,на вторият батерията,но все пак търся компетентно мнение,благодаря.

Изпратено от моят RMX3241 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

Най-добре е да се видят на живо и да се прецени. На вид са сходни, но имат голяма разлика в размерите. 3 про е огромен часовник 48/15мм това не за всяка ръка. Иначе и 2-та са много добре и качествено направени - титан и сапфир
3 Про е с есим- доста полезно, ако ще се ползва. Има и повече памет. Някак си, мака и да ползват една и съща ос за него като че ли има и повече неща. Но едва ли някое от тях ще ти е полезно.
Батерията обаче е в полза на гт3 про. Той е само с блутут и трябва винаги да е вързан с тела, за да приема разговори и нотификации

Това ми идва на ум по спомени за 2-та часовника.
Аз лично бих заложил на Гт 3 елит- изглежда ми по-добре, някак по-сързмерен е от горните два
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • avian
Цитирай
#16

Никой не се е похвалил, че е получил новата функция за ЕКГ.
Ако не сте разбрали налична за тук.

https://mobilebulgaria.com/news/huawei-w...ravyat-ekg
Цитирай
#17

Днес само си намерих занимавка с точно тази новина. Понеже съм с модната версия на health, предположих че за това не ми излиза функцията за екг. Премахнах моднатата версия, инсталирах Huawei app store и HMS, от там изтеглих официална версия на health, върнах и заводски настройки на часовника, и накрая нищо. Просто нямам такава функция без значение с каква версия на health съм. Часовника също е с последния фърмуер. Претърсих и форумите за някого, който вече има екг функция, но няма такива. Тази новина ми разказа играта днес.  Bu

Samsung Galaxy A71, Galaxy Watch 5 Pro.
Цитирай
#18

Същите операции правих и аз. Бадева... Най-вероятно ще се появи при следващ ъпдейт или ще го качат в AppGallery


Цитирай
#19

Е пишете им на спорта. Как ще обявят нещо официално, пък то нищо
Цитирай
#20

Обадих се в Huawei и казаха до края на месеца може би ще го пуснат.Чакат сертификация.
Цитирай
#21

Аз само да се похваля, че излезе доста кораво добиче това GT3 Pro. Вече два пъти го тествах, ама доста сериозно. Първият път го ударих в стърчаща дебела ламарина, с нащърбен но остър ръб. После понесе сериозен удар от един бетонен перваз, от който стърчаха камъчета от мозайка. И двата пъти бях сигурен, че часовника е заминал. След първоначалният шок го забърсвах с мокра кърпа, после със суха микрофибърна, оглеждах го под ярка слънчева светлина, и бях приятно изненадан. Нито точица, нито по стъклото, нито по корпуса. Абсолютно нищо. Вече съм с една идея по-спокоен. Забеляхах и нещо, което не ми хареса. Като вляза под душа с него, започва да реагира екрана от водата, и извършва произволни действия. Ще пробвам да му изключа светването на екрана от движение, и ще видя как ще е. Ъпдейта го чакаме скоро, за сърбите вече има. Някъде по форумите четох, че не трябвало да му се вкарват повече от 100 песни, че нещо не можело да работи после. Първоначално се вързах, но после се замислих за какво тогава са му набутали 32 гб памет, които реално няма за какво друго да се ползват, и опитах с 200 песни. Бачка си без абсолютно никакви проблеми. Не знам дали само при мен е така, но в health няма визуализации на тези циферблати, които съм свалил от трети страни. Показват се като бели кръгчета, и толкова. През часовника се виждат нормално. Хубаво би било и да има повече възможности за персонализация на циферблатите, както и възможност за собствени мелодии за рингтон и будилник. Мисля да пробвам да си правя сам циферблатите с theme studio, но ще е когато ми остане много свободно време.

Samsung Galaxy A71, Galaxy Watch 5 Pro.
[-] 2 потребители изказват благодарност на andro id за това мнение:
  • Katya, nati71
Цитирай
#22

(2022-09-25, 12:54:33)nichan написа:  Обадих се в Huawei и казаха до края на месеца може би ще го пуснат.Чакат сертификация.

Объркали са думата месец с думата година като гледам.


[-] 1 потребител изказва благодарност на noxpire за това мнение:
  • nichan
Цитирай
#23

Честита ЕКГ функция! Днес я забелязах, ъпдейти не е имало, не знам кога е дошла.

Samsung Galaxy A71, Galaxy Watch 5 Pro.
[-] 4 потребители изказват благодарност на andro id за това мнение:
  • Dowper, nichan, solo5, tsvetan24
Цитирай
#24

Коя е последната версия на здраве, която е при вас?
При мен е 12.1.7.310, виждам, че са излезли няколко ъпдейта след моята, но не ми дава да ъпдейтна, казва, че съм с последна версия.
Цитирай
#25

Бихте ли ми препоръчали от къде да си взема протектор за екрана (за гт про 3)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)