Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 3 Pro - Лични впечатления и коментари

(2024-01-10, 14:01:36)Krisign написа:  Имам новия мод, но нещо не мога да ти го пратя оттук.Ако искаш дай поща.
sp01@abv.bg

Благодаря!

Изпратено от моят RMO-NX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2024-01-10, 14:10:32)SXS написа:  sp01@abv.bg

Благодаря!

Изпратено от моят RMO-NX1 с помощта на Tapatalk

Дано съм успял.

The Truth is out there.
Цитирай

(2024-01-10, 14:19:00)Krisign написа:  Дано съм успял.
Да. Получих го. Благодаря още веднъж!

Изпратено от моят RMO-NX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,
Моля за помощ. Бутонът на часовника е така направен, че често се опира в сгъвката на китката или в ръкава и изключва часовника. Затова искам да обърна часовника за да може бутона да е в посока лакъта, а не китката. Въпросът ми е: Какви настройки трябва да направя и от къде, от часовника или от телефона, та като обърна часовника да мога да обърна и екрана му. Става въпрос за Huawei Watch GT 3 Pro
Цитирай

Не можеш.
Цитирай

Има ли как да направя, когато звъни аларма на телефона, часовника да вибрира? В момента когато се включи аларма на телефона, часовника не реагира.

Изпратено от моят RMO-NX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ако телефона е Хуавей си е по подразбиране това. За самсунгски телефон и аз търся решение Smile
Цитирай

Телефона е Honor Magic 5 lite, което уж си е Хуавей, ама не вибрира при аларма. Странно. За първи път ми се случва със смарт часовник.

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk
Цитирай

Няма как за жалост. Поне аз не съм открила вариант, а доста рових. Просто навивате и алармата на часовника и готово. Прехвърля се само с телефон Huawei. С други марки - не.
Цитирай

(2024-01-23, 21:31:43)SXS написа:  Телефона е Honor Magic 5 lite, което уж си е Хуавей, ама не вибрира при аларма. Странно.

Хонора е почти хуавей,но не изцяло.
Часовника търси нещо конкретно, дали HMS, дали конкретен модел телефон. ....
Цитирай

(2024-01-22, 09:34:26)emzo написа:  Не можеш.

А какво бихте ме посъветвали. Защото е много дразнещо. Карам ски, включвам го на програма и часовникът ми изключва.  Bu
Цитирай

Сложи го на другата ръка. Smile
Цитирай

Има ли този часовник настройка "отключване с Bluetooth"? Т.е. когато часовника е в близост, телефона да се отключва без код или пръстов отпечатък. Свикнал съм с тази функция от други часовници, а в GT3pro не мога да я открия.

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk
Цитирай

То това от часовника ли е или от телефона?

Според зависи от телефона, но трябва да е нещо от тоя род:
в настройки-сигурност-надеждни устройства...или удължено отклчване и ако го види там гугъла го добави
[-] 3 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • Dowper, emzo, SXS
Цитирай

Дойде HarmonyOS 4 - ъпдейт до 4.0.0.111 - 157MB.
[-] 2 потребители изказват благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • hristovivan, Ladron del Rayo
Цитирай

(2024-03-02, 07:57:40)tsvetan24 написа:  Дойде HarmonyOS 4 - ъпдейт до 4.0.0.111 - 157MB.

И аз го получих снощи. За сега още събирам впечатления.

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

Странно е че дори след ъпдейта до HarmonyOS 4, GT3 Pro не поддържат скинове, които са за GT 4
Ползвам един скин, на който мога да сменям цвета. Досега GT3 Pro нямаше възможност за такива скинове.
След ъпдейта го пратих на един приятел и се оказа, че не отново не е използваем

[Изображение: gt4-gt3pro.jpg]
Цитирай

Здравейте, след ъпдейта появиха ли се нови функционалности в часовника?

Изпратено от моят SM-A546E с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2024-03-06, 15:01:18)solo5 написа:  Странно е че дори след ъпдейта до HarmonyOS 4, GT3 Pro не поддържат скинове, които са за GT 4
Ползвам един скин, на който мога да сменям цвета. Досега GT3 Pro нямаше възможност за такива скинове.
След ъпдейта го пратих на един приятел и се оказа, че не отново не е използваем

[Изображение: gt4-gt3pro.jpg]

Аз имам същият проблем с точно същия фейс. И не мога да разбера на какво се дължи. Ако някой има идея, нека да сподели.

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

За 3 pro дали ще има ъпдейт

Galaxy s8
Цитирай

Засега само Beta.
Цитирай

Как се казва тоя фейс,от горните постова

Galaxy s8
Цитирай

(2024-03-24, 10:00:11)miiladiin написа:  Как се казва тоя фейс,от горните постова

Ами то си пише под цифера - Nighthawk.

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
[-] 1 потребител изказва благодарност на n0name за това мнение:
  • Dowper
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)