Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Моля за мнение!
#1

Здравейте на всички! Много се чудя между два телефона. Моля за съвет! Samsung s21 fe или samsung s21 plus?
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей за какво ще се използва? По принцип не бих си взел нито един от двата, единия с 6.4 инча дисплей, другия с 6,7 Батериите им 4.800 and 4.500 не си струва. Иначе samsung s21 plus, e по добрия само това че, е 6.7 не ми харесва.
[-] 1 потребител изказва благодарност на TheWalking за това мнение:
  • gtc
Цитирай
#3

За стандартните неща. Гледане на клипове, социални мрежи, рядко за игри, снимки. Няма компактни флагмани към момента. Иначе 6.1инча мисля, че ще ми е най-удобен. Samsung s21 fe го разгледах и мога да кажа, че е доста удобен като размер. В момента съм с Realme gt neo 2. Страхотен е но ми е малко голям.

(2022-05-21, 11:25:45)gtc написа:  Здравейте на всички! Много се чудя между два телефона. Моля за съвет! Samsung s21 fe или samsung s21 plus?
Цитирай
#4

Аз съм за с21 фе. Разликата с с21 плюс е че с21 фе ползва снапградон, докато с21 плюс е със ексинус
Освен това с21 фе ще има една година повече ъпдейти

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
[-] 3 потребители изказват благодарност на rnaydenov за това мнение:
  • djsmiley, solo5, TheWalking
Цитирай
#5

Разлики ще намери само high end user и то при тестове иначе не. Взимаш този който ти е повече на сърце Wink
[-] 2 потребители изказват благодарност на Rand за това мнение:
  • djsmiley, gtc
Цитирай
#6

Exynos-а на FE-то не е голям проблем в случая - този модел е доста аналогичен и конкурентен на SD 888 5G. Най-големият му недостатък е батерията. Аз бих го отписал само заради това.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • gtc
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)