Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sansung DEX през usb
#1

Преди на note9 се активираше dex режима като свържа телефона с компютър само с usb кабел. Sega Ultra-та не ще. Аз ли бъркам нещо или няма такъв вариант за модела?

HTC Desire;Samsung Galaxy Note 4,Samsung Galaxy Note 9,Galaxy Tab S7+,Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

А защо не безжично, ако са в една мрежа?
За свързване с кабел не съм пробвал, но сваляш програмка на компютъра Samsung DeX и си в играта безжично.

П.п. През безжична мрежа също си ползваш клавиатурата и мишката на компютъра.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • marti
Цитирай
#3

С USB си ползваш клавиатурата и мишката на компа. При мен си бачка.

HONOR Magic V2, Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Tab S8, Samsung Galaxy Tab A9
Цитирай
#4

(2022-05-23, 15:19:43)marti написа:  С USB си ползваш клавиатурата и мишката на компа. При мен си бачка.

И при мен.
Цитирай
#5

(2022-05-23, 15:13:59)Monipeev написа:  А защо не безжично, ако са в една мрежа?
За свързване с кабел не съм пробвал, но сваляш програмка на компютъра Samsung DeX  и си в играта безжично.

П.п. През безжична мрежа също си ползваш клавиатурата и мишката на компютъра.

Прав си през безжичната пак се ползват при мен не работеха защото телефона ми се свързва нещо като миракаст. Сега като го свързах с приложението Samsung Dex работят.

HONOR Magic V2, Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Tab S8, Samsung Galaxy Tab A9
Цитирай
#6

Щото съм тъп затова Bu На компа трябвало да се инсталира отделно DEx за Windows(забравих,че освен телефона смених и компа),a на телевизора то си включва автоматично wifi -то и не му дреме за кабела,заблудил съм се,че и на телевизора става само с usb кабел.

HTC Desire;Samsung Galaxy Note 4,Samsung Galaxy Note 9,Galaxy Tab S7+,Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#7

Жалко, че на мойто Сони не работи безжичния dex... Много тъпо. Уж с андроид ама... Сони ли са виновни, Самсунг ли искат да ми набутват техните си телевизори иди разбирай. С един нисък клас lg имам dex с флагман тв на Сони ядец.

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

(2022-05-28, 15:13:43)eksoldier написа:  Жалко, че на мойто Сони не работи безжичния dex... Много тъпо. Уж с андроид ама... Сони ли са виновни, Самсунг ли искат да ми набутват техните си телевизори иди разбирай. С един нисък клас lg имам dex с флагман тв на Сони ядец.

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk

На Сонито отиваш на входове избираш безжичен дисплей и трябва да стане. Поне при мен е така.

HONOR Magic V2, Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Tab S8, Samsung Galaxy Tab A9
Цитирай
#9

На sony xh95 не става... На по-старите модели четох, че става. Опитвах всичко. На входове нямам безжичен дисплей. Имам само дублиране на екрана и то трябваше да го активирам от скритото меню... Едвам едвам подкарвам smart view от галерията, но не е като да имам dex... Ти с кой модел Сони си?

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

(2022-05-29, 15:56:17)eksoldier написа:  Едвам едвам подкарвам smart view от галерията,

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk

Как подкара smart view от SAMSUNG галерията ?
Единствено от Гугълските приложения успях да кастна на ТВ.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#11

Това казвам, едвам едвам. Преди с 10+ успях, сега не съм се и мъчил. То ми убива кефа цялата тая простотия с ровенето. Как може на старите модели без андроид да върви перфе, а на нови телевизори за по 3 бона с андроид - ядец. Не го разбирам това.

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

На SONY 2015 с Андроид си върви, и Декса и Смарт вю то, на новите не иска. На HITACHI с Андроид, пак не успях да пусна ни едното ни другото.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#13

Четох, че от 2020 година насам моделите са духация. Тва за Сони, за другите не знам. Както казах на ЛГ и Самсунг пак 2020 модели без андроид си върви без ядове декса.

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

(2022-05-29, 15:56:17)eksoldier написа:  На sony xh95 не става... На по-старите модели четох, че става. Опитвах всичко. На входове нямам безжичен дисплей. Имам само дублиране на екрана и то трябваше да го активирам от скритото меню... Едвам едвам подкарвам smart view от галерията, но не е като да имам dex... Ти с кой модел Сони си?

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk
Аз съм с 55XE9005 мисля че беше модел 2017г. Объркал съм се не е безжичен дисплей а дублиране на екрана. 
На скоро купих два Филипса PUS8536 и при тях не става. Имам един дърт Филипс с андроид 5 и при него работи от раз също и едно 10+г. LG и там бачка даже ми се вързва и като безжичен монитор към компютъра. В началото като взех Сонито се вързваше от раз без да избирам входове, после след актуализации започна да иска да се избере дублиране на екрана. Май с всяка по нова версия на андроид нещата се омазват все повече.

HONOR Magic V2, Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Tab S8, Samsung Galaxy Tab A9
Цитирай
#15

Именно.

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

При мен работи безжично на Сони XF85 модел 2019, просто превключвам на режим дублиране на екрана и телефона го намира. Работи много добре и без забиване.

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)