Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с изгледа без намеса
#1

Здравейте от 2 дни без нищо да съм правил това [Изображение: 4tvxFjXNT6FYPqEG8]се замени с това[Изображение: hk3yb5nqExDyGU598] (вижте снимките). Има ли как да се върна към предишния изглед, тъй като свикнах с него, а новият ме дразни. Благодаря предварително.
Телефонът е Motorola edge 20 lite.

Линк за снимките: https://we.tl/t-aRwchDUzZr
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма снимки, счупени са.

 
Цитирай
#3

(2022-05-24, 15:54:47)NoMaD написа:  Няма снимки, счупени са.
Поставих нов линк, благодаря за информацията.
Цитирай
#4

Сменил ти се е AoD? Motorola го наричат Peek Display, на български не зная как се превежда. Но влез в настройки, дисплей, мисля е шестата опция под Full Screen. Кликни и долу в ляво има настройки - от там можеш да си избереш шаблон, т.е. да се върнеш на стария.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#5

(2022-05-25, 19:37:40)divna написа:  Благодаря сърдечно! Оправи се!

Сменил ти се е AoD? Motorola го наричат Peek Display, на български не зная как се превежда. Но влез в настройки, дисплей, мисля е шестата опция под Full Screen. Кликни и долу в ляво има настройки - от там можеш да си избереш шаблон, т.е. да се върнеш на стария.

(2022-05-25, 19:37:40)divna написа:  Благодаря сърдечно! Оправи се!

Сменил ти се е AoD? Motorola го наричат Peek Display, на български не зная как се превежда. Но влез в настройки, дисплей, мисля е шестата опция под Full Screen. Кликни и долу в ляво има настройки - от там можеш да си избереш шаблон, т.е. да се върнеш на стария.
Цитирай
#6

И на мен ми се смени, това стана часове след ъпдейт на сигурността
Явно се е изчистил някакъв кеш, защото се наложи да се логвам в някои приложения отново
Цитирай
#7

(2022-05-24, 15:36:19)delevg написа:  Здравейте от 2 дни без нищо да съм правил това [Изображение: 4tvxFjXNT6FYPqEG8]се замени с това[Изображение: hk3yb5nqExDyGU598] (вижте снимките). Има ли как да се върна към предишния изглед, тъй като свикнах с него, а новият ме дразни. Благодаря предварително.
Телефонът е Motorola edge 20 lite.

Линк за снимките: https://we.tl/t-aRwchDUzZr

Извинявай, тъй като съм се ориентирал към този модел на Моторола, би ли споделил мнение за него? Как е като качество на материали и работа?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)