Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Все едно блокирал микрофон и слушалка
#1

Здр на всички колеги! На всеки два-три дена, като някой ми звънне или аз набера някой, не се чува сигнал свободно, пробвах и високоговорителя-пак няма глас! Отсрвщната страна, нито ме чува, нито аз нея! След рестартиране на телефона, всичко е наред около два-три дена! Някой с подобен проблем!?
Устройството е S22 Ultra

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
Аксесоари
#2

Определено не е нормално. Пробвайте да върнете фабричните, ако проблема продължава - сервиз.
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#3

Днес пак се случи и без да го рестартирам, се прибрах вкъщи. След като се свърза към рутера ми, през wlan обаждане, нямам проблеми. Изключих wifi на телефона и пак няма глас! Сега съм изключил volte и wlan обажданията, да видим какво ще стане!? Само да добавя, че и при двете ми сим карти се получава този номер! Едната е немска на дойче телеком а другата е българска на теленор. Теленор е в роуминг.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#4

(2022-05-26, 19:57:21)emilkolev85 написа:  ... Сега съм изключил volte и wlan обажданията, да видим какво ще стане!? ...
Ще се оправи!
Цитирай
#5

(2022-05-27, 19:46:33)tolostoi написа:  Ще се оправи!

Де да бе така! Преди малко, пак ми направи същият номер. Ще пробвам през один, да му налея друг регион.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#6

И при мен се случи веднъж оня ден. Миналата седмица смених региона на украински, за да имам запис на разговори. Да не би от това да е? За 2 месеца не бях имал подобен проблем.

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

(2022-05-28, 09:11:45)eksoldier написа:  И при мен се случи веднъж оня ден. Миналата седмица смених региона на украински, за да имам запис на разговори. Да не би от това да е? За 2 месеца не бях имал подобен проблем.

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk


През один ли го смени?

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#8

Не, със samkey.

Изпратено от моят SM-T875 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)