Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Известия от приложения.
#1

Колеги как решавате проблема със известията. Веднъж работят веднъж Не. Бележник, Задачи.... всичко отива по дяволите. Направил съм си важни напомняния за след ден, месец, година.... и пропускам изключително важни неща. Егати телефона, започнах да му се ядосвам вече. Батерията след ъпдейта въобще не държи, за задачите не мога да разчитам..... за какво ми е - да си гледам FB не ми трябва. Пробвах от Батерия - > Ръчно стартиране на Приложения... при следващия опит работи, но след някой друг ден.... отново няма никой. Дори ОLX приложението веднъж ми показва съобщение, следващия път не... Какво да го правя.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами настройваме си ги .... телефоните.
Battery optimizations -и избираш приложението, което искаш.

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99364
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#3

А абв как настройваш?След като дам отметка за пускане на известията и след като запиша промените, изляза и после вляза и отметката се е върнала.

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
Цитирай
#4

(2022-05-25, 20:45:53)fu4ko написа:  А абв как настройваш?След като дам отметка за пускане на известията и след като запиша промените, изляза и после вляза и отметката се е върнала.
(2022-05-25, 16:00:40)emzo написа:  Ами настройваме си ги .... телефоните.
Battery optimizations -и избираш приложението, което искаш.

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99364
Благодаря, обаче за съжаление не работи. Поне при OLX, не известява.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#5

Доообре, щом казваш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)