Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използване на P40 Pro без Google услуги
#1

Здравейте,
Хареса ми телефона и искам да го ползвам въпреки всички трудности така да кажа. Ще опитам да прехвърля приложенията с Phone Clone и ще проверя кои от тях ще вървят както трябва и кои не. Най ми е хикс как да си прехвърля всички запаметени пароли от Google AutoFill. Някой ако знае да пише. Ще съм инат и ще го ползвам така да видим какво пък толкова ми е необходимо Smile
Ще се радвам да споделите мнения и алтернативи.
Цитирай
Аксесоари
#2

Export и после import в програма/услуга от типа на Last Pass.
Цитирай
#3

(2022-05-30, 08:50:23)emzo написа:  Export и после import в програма/услуга от типа на Last Pass.
Така мислех и аз , ще пробвам да видя. А иначе са приложенията с Phone Clone предполагам

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Цитирай
#4

Пускаш да прехвърляш приложенията и файловете с Phone Clone, което е перфектно приложение. Относно паролите, ако искаш изтегли Gspace, за да ти е най-лесно отварянето на Google приложенията.

Ако животът ти поднесе лимони, направи си лимонада.
Цитирай
#5

От 01.06 го ползвам телефона така или иначе. Засега се справям добре. В смисъл не ми е проблем това че не ползва услугите на гугъл. Само имам чувството че на някои от приложенията ми не работят нотификациите, но не е болка голяма.

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
Цитирай
#6

Някой има ли подобен проблем? На последната версия на иснстаграм започнаха да ми излизат извесия, че приложението няма да се изпълнява поради липса на гугъл услуги и стои черен екран и не мога да го използвам, същото известие получавам и на вайбър след като го ъпдейтнах, но си работи уж за сега, инстаграм го ползвам през gspace сега, но много тъпо се получи с инстаграм вероятно и с други приложения. До сега съм нямал проблем от януари 2021 го използвам телефона е супер бърз и с хубава камера, но искам и приложенията ми да работят поне особено вайбър и инстаграм. Другият вариант е да се пробвам да сложа гугъл услуги, но не знам на 12.0.0.262 дали става. За сега g-space е варианта само мисля. Не ми се иска да го сменям още
Цитирай
#7

(2022-08-19, 20:41:18)lapence написа:  Някой има ли подобен проблем? На последната версия на иснстаграм започнаха да ми излизат извесия, че приложението няма да се изпълнява поради липса на гугъл услуги и стои черен екран и не мога да го използвам, същото известие получавам и на вайбър след като го ъпдейтнах, но си работи уж за сега, инстаграм го ползвам през gspace сега, но много тъпо се получи с инстаграм вероятно и с други приложения. До сега съм нямал проблем от януари 2021 го използвам телефона е супер бърз и с хубава камера, но искам и приложенията ми да работят поне особено вайбър и инстаграм. Другият вариант е да се пробвам да сложа гугъл услуги, но не знам на 12.0.0.262 дали става. За сега g-space е варианта само мисля. Не ми се иска да го сменям още

С GMS съм, като е инсталиран още когато си взех телефона - август 2021. Имах проблем с инстаграм че не искаше да ми качва сторита и го преинсталирах преди седмица, от тогава само черен екран.

Huawei P20, Huawei P20 Pro, Huawei P40 Pro Big Grin
Цитирай
#8

Обновям viber само от AppGallery и нямам никакви проблеми.  Без GMS съм.

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro
Цитирай
#9

(2022-08-20, 06:45:56)vanci написа:  С GMS съм, като е инсталиран още когато си взех телефона - август 2021. Имах проблем с инстаграм че не искаше да ми качва сторита и го преинсталирах преди седмица, от тогава само черен екран.
След последния ъпдейт на телефона .266
instagram вече работи коректно. Нямам идея защо и как, но си работи.

Huawei P20, Huawei P20 Pro, Huawei P40 Pro Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)