Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] xiaomi 11T & 11T pro
#1

Здравейте... имам нужда от помощ... от известно време съм във някакъв филм на тема блутут слушалки и качествен звук от телефон... имах самсунг нот 10+ и слушалки sennheiser momentum 2 и звукът беше приличен но с липса на сила и мислех че е от слушалките и купих Beoplay EQ и sennheiser momentum 3 директно от производителя с предварителна поръчка... но и те не чуваха добре със самсунга и случайно взех на детето xiaomi mi note 10 lite  и не мога да ви обясня каква е разликата във звука... сравнете мерцедес и москвич... махнах самсунга и сега ползвам xiaomi mi note 10 lite  но тъй като е със bluetooth 5.0  а xiaomi 11t & xiaomi 11t pro са с 5.2 и също имат aptxHD & aptx adaptive предполагам може и да извадят по добър звук... и се двоумя кой от двата модела да купя... но прочетох някъде че 11Т няма силен звук... ако някой има наблюдения и мнения ще съм Благодарен.... п/с/ във виваком пробвах 10 телефона различни марки и модели и никой не успя да ми предложи звука на xiaomi mi note 10 lite ... xiaomi mi 11 ми се струва по добър от 11Т и 11про макар и по стар модел но е със bluetooth 5,2...

Xiaomi Mi 11
Цитирай
Аксесоари
#2

(2022-06-07, 20:42:03)luxlux написа:  Здравейте... имам нужда от помощ... от известно време съм във някакъв филм на тема блутут слушалки и качествен звук от телефон... имах самсунг нот 10+ и слушалки sennheiser momentum 2 и звукът беше приличен но с липса на сила и мислех че е от слушалките и купих Beoplay EQ и sennheiser momentum 3 директно от производителя с предварителна поръчка... но и те не чуваха добре със самсунга и случайно взех на детето xiaomi mi note 10 lite  и не мога да ви обясня каква е разликата във звука... сравнете мерцедес и москвич... махнах самсунга и сега ползвам xiaomi mi note 10 lite  но тъй като е със bluetooth 5.0  а xiaomi 11t & xiaomi 11t pro са с 5.2 и също имат aptxHD & aptx adaptive предполагам може и да извадят по добър звук... и се двоумя кой от двата модела да купя... но прочетох някъде че 11Т няма силен звук... ако някой има наблюдения и мнения ще съм Благодарен.... п/с/ във виваком пробвах 10 телефона различни марки и модели и никой не успя да ми предложи звука на xiaomi mi note 10 lite ... xiaomi mi 11 ми се струва по добър от 11Т и 11про макар и по стар модел но е със bluetooth 5,2...

С кой плеяр слушаш музика?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • luxlux
Цитирай
#3

Имай предвид, че звука зависи и от чипсета. 11Т е Медиатек, а Про версията е със Snapdragon
Ми ноте 10 лайт също е със Snapdragon, така че е логично там да са пипнали повече аудиото
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • luxlux
Цитирай
#4

Благодаря... поръчах си Xiaomi Mi 11 окончателното ми решение... малко по стар модел но по висок клас и също така е с Bluetooth 5.2  aptxHD  , aptx adaptive... предимно слушам vanced you tube... spotify - tidal , няколко радиа и около 50 gb музика качена на телефона от личната ми фонотека която слушам с плеера на телефона... между другото днес прикачих sennheisera към xiaomi 12 във виваком и ми изписа aptx adaptive а в gsmarena пишат само 5.2...

Xiaomi Mi 11
[-] 2 потребители изказват благодарност на luxlux за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай
#5

Здравей, може ли да споделиш личното си мнение за Mi 11, след като го получиш?
Цитирай
#6

честно казано след 2 дена разцъкване на МИ11 мога да кажа че точно това е моя телефон... 10 години съм се заблуждавал със samsung - huavei - htc - iphone... в МИ11 има всичко което ми е нужно... най добрия телефон и може би най евтиния защото под 1000лв съм нямал телефони а този го взех от човек за 900 лв... не мога да правя сравнение с 11Т и Тпро тъй като не съм ги виждал но и не желая вече... звука на слушалките е по добър от МИ10 може би защото е с блутут 5,2 а ми10 е със 5.0...

Xiaomi Mi 11
[-] 1 потребител изказва благодарност на luxlux за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#7

Не знам къде да си задам въпроса и затова в тази тема... Телефона е с две сим карти и при липса на обхват са пренасочени една към друга...
Намерих това което търсих... Извинявам се...[Изображение: 78680633ac1d48541816ace74b18a4ec.jpg]

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#8

Честита придобивка!

Ако може малко повече информация за колко време издържа батерията, с 30W зарядно ли го получи и бавно ли става отключването с пръстов отпечатък върху дисплея?

Мерси.
[-] 1 потребител изказва благодарност на IvoPetrov за това мнение:
  • luxlux
Цитирай
#9

    Аз не използвам пръстов или друг код... А зареждането ми е бързо 55W ... Извинявам се за закъснението но сега виждам...

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#10

Здравейте имам следния проблем... Слушам музика на слушалки Bang&Olufsen от spotify , tidal, youtube , playera на телефона (имам качени) но когато сменям плеерите не спират автоматично на пауза... на самсуна ми спираха... Също така когато провеждам разговори првз приложения не мога през слушалките... Ако някой може да помогне ще съм Благодарен... Ще се опитам да кача снимка... [Изображение: a41bc83c8eb9fa4494838f315a1ffda0.jpg]

Изпратено от моят M2011K2G с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#11

Виж в настройките на звука да не си позволил Multiple audio sources, макар че това по-скоро се отнасяше да не ти намаля звука при идване на известие
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, luxlux
Цитирай
#12

Да... да... Благодаря ти много... Бяха ми активирани горните 2 ... Сега е ок...[Изображение: ea35684034573ad8d5048ee3c3bb2ae6.jpg]

Изпратено от моят M2011K2G с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
[-] 2 потребители изказват благодарност на luxlux за това мнение:
  • Be6i4, suffer
Цитирай
#13

Някой знае ли дали може да се махне това уведомление - слушалки... Или поне да махна звука но само на това известие...[Изображение: 5c28030a0ae2670dc7b84d58e97b80fe.jpg]

Изпратено от моят M2011K2G с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#14

Е, задържаш на известието и има опции за всичко, което питаш
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • andreti013, Ivan_Bonev, luxlux
Цитирай
#15

Здравейте... от доста време търсих начин да разреша един проблем и не успях и се наложи да нахалствам тук... Xiaomi mi 11 и mi 10 имат ли възможност като самсунга да се виждат час и минути на повиквания и на пропуснати повиквания...

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#16

(2022-11-18, 08:20:11)luxlux написа:  Здравейте... от доста време търсих начин да разреша един проблем и не успях и се наложи да нахалствам тук... Xiaomi mi 11 и mi 10 имат ли възможност като самсунга да се виждат час и минути на повиквания и на пропуснати повиквания...

Здравей, пробва ли да влезеш в детайли за конкретния номер? Би трябвало да има нещо, като история на повикванията за конкретния телефонен номер и там да има повече детайли за дата, час и минути.
Цитирай
#17

То зависи google dialer-a какво предлага като настройки.
Не е от xiaomi проблемът
Цитирай
#18

На Нотовете на самсунг ми излизаше ден дата и час когато съм звънял или са ме търсили... А тук няма никаква информация...

Изпратено от моят M2011K2G с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#19

Натисни върху номера един път бързо и ще ти излезе нужната енформация

Натискаш история после и готово
Цитирай
#20

Не е това което искам... Нямам спомен как беше при нотовете но мисля че без да натискам нищо ми излизаше час дата и ден..

Изпратено от моят M2011K2G с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#21

Тогава горе дясно от трите точки....трябва да има опция история на обажданията
[-] 1 потребител изказва благодарност на KenLii за това мнение:
  • luxlux
Цитирай
#22

Благодаря... Там е... История на обажданията и после най долу подробности на обаждането...

Изпратено от моят M2011K2G с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)