Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit GTR 3 Pro - Нови циферблати в приложението
#1

Здравейте, Не знам дали следите какво се случва в приложението или теглите външни циферблати, но аз (от няколко часовника и гривни насам) разчитам на това, което се пуска официално. 
1. заради батерията
2. защото има достатъчно избор

Дразни ме, че на нито един циферблат не работи AQI (air quality index) и съм пуснал репорт, но .. глас в пустиня.

Та.. през няколко дни/седмици и т.н изниква по някой нов или обновен и се появяват интересни неща.
Не знам дали сте обърнали внимание, но циферблати се трият много лесно през часовника с плъзгане нагоре. Появява се едно кошче и .. готово.

Та ако знаете някой с работещо AQI - кажете.
Аз държа на моя да има много информация, да не е с двоен часовник.
Харесваше ми на Stratos как броеше изкачените етажи и ги показваше на някои от циферблатите.
Гледам PAI, Крачки, допада ми идеята за изгрев/залез, прогнозата за времето и пулса не са ми приоритет.
Забавно е UV Индексът, но не ми е важен, както и шанс за дъжд, влажност. 
А нещо не ми стигна търпението да разглеждам еднакви неща в Amazfitwatchfaces.

Не знам дали сте обърнали внимание, но този, който е най-нов е с размазани данни Smile
А може и аз да недовиждам вече. Не е изключено.

Точно в момента съм ги свел до два, но ако изпадне нещо читаво - бих се обзавел.
Особено от тези със стрелките има страшни попадения, включително този с римските цифри


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Честито. Вече има платени циферблати


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • any9, truewarrior22
Цитирай
#3

Освен, че се увеличават циферблатите, включитлно и платените, вече можем да наблюдаваме и ъпдейт на текущи циферблати.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)