Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно свързване на ендоскопка камера
#1

Здравейте!


Купих си една ендоскопска камера, която работи на компютъра, но не мога да накарам да работи на телефона. Телефона е Xiaomi Redmi Note 10 5G и след като си изтеглих USB OTG Checker, разбрах че е съвместим с новата камерка. Изтеглих си и приложение CameraFi, както и още няколко подобни, но всеки път, когато се опитам да свържа камерата, получавам черен екран. Ако цъкна на иконката за снимка, се чува снимане и се появява снимка, но е чисто черна. Трябва ли да се направи някоя допълнителна настройка, за да работи коректно камерата, когато е свързана с телефона?

Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Повечето камери работят и под Windows. Най-добре е да се тества камерата с компютър, понеже може просто да е повредена.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай
#3

Много от камерите не работят коректно на андроид 10 и по-нова.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#4

И много важно трябва да я тестваш точно с това приложение което ти праща китаеца или ако го има като име в описанието към камерата.
Цитирай
#5

Пробвах я с това, което е на описанието в комплекта, като сканирах директно QR кода, но се случва абсолютно същото, както с всички други приложения, които изтеглих. Както казах, на компютъра проблем няма, но на мен ми трябва на телефона. На телефона на майка ми, който е Nokia 7.1, положението е същото. Утре ще върна камерата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)