Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бутонът за приемане на повикване не е в зелен цвят
#1

Здравейте,

Преди 2 дена със съпруга ми си купихме Samsung A13, тъй като имахме нужда от бюджетен модел телефон.

При неговия обаче се забеляза нещо странно - при приемане на повиквания или набиране на номер от негова страна зелената слушалка всъщност е червена т.е. вместо с червен и зелен бутон за отговор на повикване или набиране, на телефона се показват две червени слушалки.

Подобно е положението и с дневника на повикванията, както и с телефонния указател - дали обаждането е прието, отказано или пропуснато няма значение, защото иконата отпред е една и съща червена слушалка (отново нищо общо с моя, който има различен цвят стрелки за повикванията, както и подобие на знака 'стоп' за отказано повикване). Контактите ми също са с различни цветови нюанси, докато при него те отново са само в червен цвят. 

Ще бъда благодарна за насоки как можем да възстановим нормалния изглед, защото макар и дребен, проблемът за мен е доста дразнещ.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай да инсталираш друга тема от Galaxy store и после се върни към дефортната.
Цитирай
#3

(2022-06-22, 07:49:34)BisVal написа:  Пробвай да инсталираш друга тема от Galaxy store и после се върни към дефортната.

Мерси, ще пробвам по този начин
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)