Оценете темата:
  • 13 гласа - средно 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

5,18 евро на месец е таксата за 1 година, предлаганите канали са отчайващи
Цитирай
Аксесоари

Аз съм новобранец в тая тема и искам съвет за OTT !
Моля ако някой има възможност да ми прати работещи мак и портал ,че се рових, рових из Телеграм ,но нищо не открих което да работи
Склонен съм и да си платя за годишен абонамент стига плеъра да е стабилен а не да си късам нервите!
Благодаря предварително на който желае да помогне !
Приемам всякакви съвети и критики
P.S.
Ползвам Tvbox X 96 max+
Цитирай

(2022-11-28, 07:31:41)Lamby62 написа:  Склонен съм и да си платя за годишен абонамент стига плеъра да е стабилен а не да си късам нервите!
Благодаря предварително на който желае да помогне !

Добрия стар форум откога не съм влизал.... нищо не се е променило. Сега сериозно. Колега пиши ми на лично за да ти помогна и науча  да си гледаш безплатно. За пари няма да говориш. На доста съм помогнал тук но явно и те като мен не влизат тук иначе все някой щеше да ти помогне.
ПС
Почна се вече, много моля не ми пишете за da player-a това не е за гледане, а за плащане ако е жив не го следя!!!!

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
[-] 2 потребители изказват благодарност на aleks1106 за това мнение:
  • juspar, scorceni
Цитирай

(2021-03-17, 12:53:08)aleks1106 написа:  Качвам една програма за сканиране на плейлисти дали работят и вади от листата умрелите канали и оставя само работещите. Много може да я знаят, качвам я за тези, които не я знаят. Програмата е лесна вдясно има три бутона. Първият + с него зареждате плейлиста, средният започва да сканира и последният от долу(дискетата) след сканирането записва само, който работят в избран от Вас формат. И вече имате нова работеща без мъртви канали. В архива качвам и една спортна листа да тренирате и след като и извадите умрелите канали и да гледате. Iptv плеара  на снимката е на Александър Софронов. Приятно гледане. Ако искате мога да кача и програма за проверка на работещи макове.
https://dox.abv.bg/download?id=fd008a8040#
Пс.програмата е за андроид за маковете е за win и може да се ползва и за плеар на компа.
@vaso22 Ако си се сдобил с макове от някъде с нея можеш да ги провериш само дали работят. Повече клони към плеар.
Едната програма е взета от руският форум, другата от турският. Не са сваляни от български групи или форуми.

Здравей ,може ли пак линк за програмата
[-] 1 потребител изказва благодарност на djorov80 за това мнение:
  • nanobanano
Цитирай

И аз ще се радвам на работещ линк

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Може ли https://dox.abv.bg/download?id=fd008a8040?
Цитирай

може ли малко помощ относно грешка при OTT Navigator

при опит за пускане за гледане на канал от портал дава следното

Buffering 0% no protocol ffmpeg https//localhost/ch/ и т. н.

какво значи това
Цитирай

Сигурно ли е, че портала работи изобщо? Иначе специално за този плеър препоръчват буферирането да се изключва.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • sas
Цитирай

не е сигурно,
не знам как може да се провери дали портала работи
Цитирай

Зареди друг портал или го вкарай в друг плеър. Тивимейт, ако вече си го купил, например (ако не бъркам се коментираше нещо такова)...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • sas
Цитирай

Можеш да свалиш SFVIP Player за Windows, и там да си тестваш 2-3-4 портала..по бързо става и ще знаеш дали бачка или сменяш само мака.. Ако са ти порталите от телеграм групите де.. Харесваш 2-3 портала и ги мяташ на андроида Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на bl0odline за това мнение:
  • sas
Цитирай

Здравейте, някой търси ли си tivi mate, доживотен
[-] 1 потребител изказва благодарност на djorov80 за това мнение:
  • bl0odline
Цитирай

(2023-02-17, 13:39:00)djorov80 написа:  Здравейте, някой търси ли си tivi mate, доживотен

Да.

HTC Touch HD > Galaxy S2 >  Galaxy Note 4 > Galaxy Note 8 > Galaxy Note 10+ > Galaxy S22 Ultra
Цитирай

(2023-02-17, 17:26:51)pab написа:  Да.

Пиши на лс ако искаш продавам 10лв има два свободни
Цитирай

повечето дистанционни за Андроид ТВ боксовете нямат бутони за смяна на ТВ канал със следващ или предишен

това за мен е неудобно когато ползвам например TV mate

може ли да препоръчате дистанционно, което да има тези бутони и да работи с андроид ТВ бокс
Цитирай

https://www.aliexpress.com/item/10050048...1802oiYgM6

За тивимейт ползваш общия кръгъл с посоките.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • sas
Цитирай

благодаря

в описанието го дават за използване с TOX1 андроид ТВ бокс, предполагам че ще работи и с други марки китайци
Цитирай

На каквото боцнеш трансмитера, на това ще работи. Аз ги (имам няколко) ползвам с Мекул КМ6, за да имам под ръка, където ми трябва, без да търся всеки път... Мога и друга марка да препоръчам, но доста гълта батериите. Тези са по-икономични... И все пак:
https://www.aliexpress.com/item/10050022...1802L7f8sg

Успех в избора!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • sas
Цитирай

(2023-03-26, 22:20:19)sas написа:  повечето дистанционни за Андроид ТВ боксовете нямат бутони за смяна на ТВ канал със следващ или предишен

това за мен е неудобно когато ползвам например TV mate

може ли да препоръчате дистанционно, което да има тези бутони и да работи с андроид ТВ бокс

Дистанционно от EON бачка идеално, работят и цифрите за по-лесна смяна на канали. Ползвам го с Chromecast with Google TV.

Вечния бетатестер!
[-] 2 потребители изказват благодарност на Marcus за това мнение:
  • sas, veskovalkov
Цитирай

Здравейте, дали някой може да сподели акаунт за Еон тв ?
Цитирай

ползвам Tivi mate player
на HBO когато филма е с звук 5.1 няма звук на телевизора
какво трябва да инсталирам за да тръгне звука
Цитирай

Виж декодирането на звука за самия канал от плеъра в случая.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Някой чувал ли е за това приложение???

maxplay.one
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)