Оценете темата:
  • 13 гласа - средно 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

И кой iptv player ще препоръчате?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
Аксесоари

Тук има нещо интересно.

Samsung galaxy J5
[-] 2 потребители изказват благодарност на mormybet за това мнение:
  • esil2, rikob
Цитирай

Е защо го споделяш сега, пак ли искаш нещо друго интересно да се случи с някой нов ъпдейт? Не останаха много дупки за запушване според мен, тоя път руснаците бая зор видяха.
[-] 1 потребител изказва благодарност на pafkata87 за това мнение:
  • rikob
Цитирай

Давай го само на лични пак ще изчезне.
@pafkata87 Изтрий неговия коментар от поста си за да се маха линка
@mormybet Изтрий линка пак ше пуснат нова версия
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • juliandj
Цитирай

(2019-08-25, 19:44:38)rikob написа:  Давай го само на лични пак ще изчезне.
@pafkata87  Изтрий неговия коментар от поста си за да се маха линка

Свърши вече... пуснаха го в няколко групи в ФБ и сигурно 500 човека вече са го дръпнали... Еми квото такова. Lucky Patcher FTW за всяка следваща Smile
Цитирай

(2019-08-25, 19:48:53)pafkata87 написа:  Свърши вече... пуснаха го в няколко групи в ФБ и сигурно 500 човека вече са го дръпнали... Еми квото такова. Lucky Patcher FTW за всяка следваща Smile
Форумите са най големия проблем защото са най достъпни.
Групите в фейса по не се знаят.
Затова само се споменава без обсъждане и се дава линк само на лични за да живее приложението най дълго.
Цитирай

(2019-08-25, 19:59:23)rikob написа:  Форумите са най големия проблем защото са най достъпни.
Групите в фейса по не се знаят.
Затова само се споменава без обсъждане и се дава линк само на лични за да живее приложението най дълго.

Някои хора обаче не разбират от дума. В фейса има и публични групи, не само скрити, където също се пускат тия линкове, хората ги споделят.... И видиш ли, за минути може да стигне информация до разработчика, а той да си дебъгне кракнатата версия, да си намери пролуките и хоп след 2 дена изненада... Защо хората не мислят с тия глави, когато се прави нещо в техен интерес, само и само за да спестят тия прословути 2 лева? Ако някой ми отговори на този въпрос, ще го черпя бира с мезе ако ми е наблизо Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на pafkata87 за това мнение:
  • esil2
Цитирай

Този създател на програмата няма ли да спечели повече да речем ако я направи платена да може всеки да си я купи еднократно и после да си гледа на воля
Цитирай

грешка-за триене

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

А този разработчик на програмата дали плаща авторски права за брой потребители към някоя телевизия, цените ги знаете. Той краде-ние правим същото.
[-] 2 потребители изказват благодарност на hristop за това мнение:
  • heis3nberg, milss
Цитирай

Практически плейлистата излиза платена, защото плеъра си работи като нормален iptv player с други плейлисти Smile
Цитирай

(2019-08-25, 21:58:49)Boby13 написа:  Практически плейлистата излиза платена, защото плеъра си работи като нормален iptv player с други плейлисти  Smile
Който можем да гледаме безплатно с други плери безплаттно. Тук целта е да се вземат пари за http://live.bgtv.stream/bg.json всичко останало в плеъра се хаква за секунда, което правим също с LP.
Цитирай

Може ли и на мен да пратите (пачнатия да плеър) на лс. Благодаря предварително!

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

(2019-08-25, 21:58:49)Boby13 написа:  Практически плейлистата излиза платена, защото плеъра си работи като нормален iptv player с други плейлисти  Smile

Ами то е така заради специалния json формат, който са измислили да работи само с тоя плеър. И ти да си генерираш листа през генератора им и си направиш твой стрийм сървър следвайки тяхните инструкции, то ще можеш да си направиш работеща листа за даплеър и ще си имаш собствен рестриймър. Нормалните листи не са защитени, това е разликата. За тяхния си формат си иска пари, а за другите листи си работи и без пари, понеже са си публични и незащитени така или иначе.  Ако листата на даплеър беше в m3u формат (незащитена) смятай, че щяха да съборят тоя сървър от трафик за нула време. Както става с всички стриймове в такива листи които се пускат в форумите. Може би ако не искаше пари за json, доста хора щяха да си правят нещата в този формат и хубавите стриймове нямаше постоянно да падат.
Цитирай

(2019-08-25, 22:15:33)pafkata87 написа:  Ами то е така заради специалния json формат, който са измислили да работи само с тоя плеър. И ти да си генерираш листа през генератора им и си направиш твой стрийм сървър следвайки тяхните инструкции, то ще можеш да си направиш работеща листа за даплеър и ще си имаш собствен рестриймър. Нормалните листи не са защитени, това е разликата. За тяхния си формат си иска пари, а за другите листи си работи и без пари, понеже са си публични и незащитени така или иначе.  Ако листата на даплеър беше в m3u формат (незащитена) смятай, че щяха да съборят тоя сървър от трафик за нула време. Както става с всички стриймове в такива листи които се пускат в форумите. Може би ако не искаше пари за json, доста хора щяха да си правят нещата в този формат и хубавите стриймове нямаше постоянно да падат.
Не е ли той същият крадец като мен ("мен"-използвайки хактата версия). Нима плащта авторски права за излъчваните от него програми?
Цитирай

(2019-08-25, 20:18:17)pafkata87 написа:  Някои хора обаче не разбират от дума. В фейса има и публични групи, не само скрити, където също се пускат тия линкове, хората ги споделят.... И видиш ли, за минути може да стигне информация до разработчика, а той да си дебъгне кракнатата версия, да си намери пролуките и хоп след 2 дена изненада... Защо хората не мислят с тия глави, когато се прави нещо в техен интерес, само и само за да спестят тия прословути 2 лева? Ако някой ми отговори на този въпрос, ще го черпя бира с мезе ако ми е наблизо Big Grin
Пафка, нещо май си противоречиш. От поста ти лъха доста егоизъм. Значи искаш кракнатата версия само за себе си и още десетина човека, а другите да плащат по 2 лева? Ами плати си и ти. Защо си губиш времето тук в този раздел?
Сега ще се опитам да ти отговоря на въпроса. Не съм за два лева на месец. Не съм търсил други кракнати и пачнати приложения, но тук съм се запънал като магаре на мост, защото @hristop зададе правилния въпрос - дали Радомир Станев плаща за аврорски права? Ами като гледам цената от 2 лв. едва ли.
Дори руснаците му се смеят. Ще си позволя да цитирам един пост от споменатия ,в по-горно мнение, руски форум:
"Я закупил iptv pro за 2,5€ однократно и загрузил m3u плейлист с 150 програм и все работает .
Наш болгарский разработчик Радомир Станев хочет абонамент 1€/месяц- ха ха ха какой жадньl человек."
Цитирай

Честно казано рядко се срещат, дори при руснаците, толкова евтини плейлисти. Отделно са за определен срок, като 150 програми, при над 400 руски тв е леко орязана плейлиста ? Ясно е, че не ползва авторски права, но кой ли ги ползва ? И е трудно да се сравняваме с руските мащаби, където има около 20 сериозни провайдъри на плейлисти, които сериозно се конкурират и цените са доста ниски, отделно че се ползват доста отстъпки при едногодишен абонамент ?
Цитирай

Това съм аз с моят ,,перфектен" руски. Този е доста алчен човечец наистина. Краде и иска абонамент на месец за краденото от него. Ако иска някаква еднократна цена доста хора ще си я платят вместо да търсят кракната версия. Обаче той е алчен наглец и за това все ще се намери кой да му кракне плеъра и всички да го налазим, а той да си остане с пръст в уста.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 2 потребители изказват благодарност на tonus за това мнение:
  • cosera, milss
Цитирай

Браво. Прославяш го и в чужбина Lol
Цитирай

(2019-08-25, 22:30:24)milss написа:  Пафка, нещо май си противоречиш. От поста ти лъха доста егоизъм. Значи искаш кракнатата версия само за себе си и още десетина човека, а другите да плащат по 2 лева? Ами плати си и ти. Защо си губиш времето тук в този раздел?
Сега ще се опитам да ти отговоря на въпроса. Не съм за два лева на месец. Не съм търсил други кракнати и пачнати приложения, но тук съм се запънал като магаре на мост, защото @hristop зададе правилния въпрос - дали Радомир Станев плаща за аврорски права? Ами като гледам цената от 2 лв. едва ли.
Дори руснаците му се смеят. Ще си позволя да цитирам един пост от споменатия ,в по-горно мнение, руски форум:
"Я закупил iptv pro за 2,5€ однократно и загрузил m3u плейлист с 150 програм и все работает .
Наш болгарский разработчик Радомир Станев хочет абонамент 1€/месяц- ха ха ха какой жадньl человек."

Не си противореча, защото си плащам плеъра и си го ползвам на 2 телефона с 1 акаунт. А на бокса ми е с Lucky Patcher. Мисълта ми беше, че тая кракнатата версия така я разпространяват за отрицателно време, че следва ъпдейт след 1-2 дена с запушени дупки. Маааалко по тихичко трябва да стават нещата. 

И понеже цитираш единия от 4pda (който е българин), да цитирам и аз другия, който каза "А вьй болгарском друзя, не разпространяйте мод везде, потому что автор можно подменить версия скорее. Ето самой глупый поступок что можно сделать!" и си е прав човека.

(за българина под прикритие в 4pda) - IPTV апа и да плеър нямат нищо общо като идея, освен това, че плейват видео и поддържат m3u листи. Не мисля, че трябва да се сравняват двете приложения. IPTV приложението е доста по-добро и стабилно работещо и поддържа EPG и още много неща и е по-дълго време в маркета. 

А за тоя BUL плеър няма ли нещо да кажете? Те пари не искат, но и те не са цвете за мирисане. Приложението им е ужасно, както като интерфейс и липсва всякаква елементарна функционалност. Защо не им ревете на тях да си направят ЕПГ или да го направят да поддържа субтитри и аудио потоци и други неща които правят един видео плеър - видео плеър. Защото е без пари и заради това да не е проблем? Те си купуват най-вероятно акаунти от hqiptv и рестриймват и са много нестабилни. Вярно, качеството е по-добро, но ще върви ли на места с 3G интернет, или тогава просто ще си пуснете да плеъра, понеже там няма да сече заради по-ниската скорост? Да не говорим, че първите им версии бяха 100% копие на да плеър, но с светъл интерфейс. 

Аз съм на мнение, че всеки един от тези 3 аппа си има определено предназначение. Всеки си решава какво да си ползва и кое ще му върши работа и дали да си плаща или да чака кракнати версии. Не е до сравнение между тях, а до предпочитания. Между другото абонаментния модел на плащане е доста популярен в целия свят, ако е на приемлива цена. Руснаците (или тоя българин от цитата ти) се смеят, защото явно не разбират идеята на плеъра. Като толкова критикувате дадено нещо - ами направете по-добро и всички да сме доволни на нещо по-качествено. Относно тия 2 лева на месец, за които се смеят руснаците (и тоя българин от цитата ти) - имай впредвид, че гугъл взимат 30% за тях, отделно сигурно има и разни други такси и ако човека плаща и данъци - извади още за данък приход... и като сметнеш... от тия 2 лева остават 1 лев и някакви стотинки. Мисля, че си е изчислено както да не е скъпо за хората,  така и да има някакъв стимул да го развива. И видим напредък си има. Особено тая функция picture-in-picture, която вече ползвам всеки ден, е супер яка, например в колата да си гледам докато ми върви навигацията или някое друго приложение. Малко е бъгава, но по-добра имплементация на picture-in-picture с такава функционалност не бях виждал. 
Цитирай

(2019-08-26, 00:05:09)pafkata87 написа:  


(за българина под прикритие в 4pda) - IPTV апа и да плеър нямат нищо общо като идея, освен това, че плейват видео и поддържат m3u листи. Не мисля, че трябва да се сравняват двете приложения. IPTV приложението е доста по-добро и стабилно работещо и поддържа EPG и още много неща и е по-дълго време в маркета. 
Не съм под прикритие  и няма как да не правя сравнение между IPTV pro и Da player. За първият  платих 4.99 лева еднократно и си гледам същите български канали, които има и при json листа на Da player + доста от HD вариантите на платените спортни и други канали + 18+ канали общо 152 на брой. За вторият ми искат 2 лева на месец за да се стимулира разработчика да го развива. Краде стриймове, прави плейлист който работи само с неговият плеър и търси рибки които да му плащат по 2 лв/месец до живот. За това тоя разработчик ще бъде стимулиран от руските хакери, колкото и нови версии да пуска на Da  player.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2019-08-26, 05:46:54)tonus написа:  Не съм под прикритие  и няма как да не правя сравнение между IPTV pro и Da player. За първият  платих 4.99 лева еднократно и си гледам същите български канали, които има и при json листа на Da player + доста от HD вариантите на платените спортни и други канали + 18+ канали общо 152 на брой. За вторият ми искат 2 лева на месец за да се стимулира разработчика да го развива. Краде стриймове, прави плейлист който работи само с неговият плеър и търси рибки които да му плащат по 2 лв/месец до живот. За това тоя разработчик ще бъде стимулиран от руските хакери, колкото и нови версии да пуска на Da  player.


За IPTV pro може ли листата ,разбира се ако не е тайна някаква и не ти представлява проблем?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2019-08-26, 00:05:09)pafkata87 написа:  

.......... Относно тия 2 лева на месец, за които се смеят руснаците (и тоя българин от цитата ти) - имай впредвид, че гугъл взимат 30% за тях, отделно сигурно има и разни други такси и ако човека плаща и данъци - извади още за данък приход... и като сметнеш... от тия 2 лева остават 1 лев и някакви стотинки. Мисля, че си е изчислено както да не е скъпо за хората,  така и да има някакъв стимул да го развива. ........
И от този 1лев и стотинки трябва да плати авторски права на БТВ, HBO, Диема и не знам още на кои от стриймваните канали. По спомен само Евроспорт искат 20 ст. на абонат от кабелните телевизии.
И какво става? Излиза, че този разработчик субсидира собствените си абонати.
Сега ако подам сигнал до въпросните медии и те си потърсят правата да видим дали 10 лв. ще ти стигат за месечен абонамент.
Цитирай

Стига сте се карали ..
Затова заключва листата човека, за да не я гледат сульо и пульо и да стане достъпна навсякъде..
Отделно новата версия 4 е пуснта заради бъга със зареждането първоначално на листата, не е заради публикуването и тук ..
Гледайте си , умната и по "тихичко"!

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

Ако чете форума този човек му предлагам да направи еднократна такса от 5 или 10лв колкото прецени и всички ще мирясат а той ще се понапълни с някакви парички, в противен случай ще си играем непрекъснато на котка и мишка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)