Оценете темата:
  • 13 гласа - средно 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Здравейте, може ли отново плейлиста с бг канали. Благодаря

BLACKVIEW Bv8000pro
Цитирай
Аксесоари

(2021-08-15, 23:23:50)QueenBG написа:  Всичко ново от Нетфликс гледам при руснаците, като част е 4к Smile
От къде го гледаш?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
Цитирай

(2021-08-18, 16:18:18)mitkoandroid написа:  От къде го гледаш?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
На техните тракери има всичко... Могат да се глегат и директ - без сваляне...
Цитирай

То това е идеята да ги гледам онлайн без да ги свалям

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на mitkoandroid за това мнение:
  • kamenvo
Цитирай

(2021-08-18, 20:00:34)mitkoandroid написа:  То това е идеята да ги гледам онлайн без да ги свалям

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
Варианти много, според зависи от платформата... Коди+Елементум (за почти всички платформи), НУМ/Кинотренд/Лейзи медиа... + Торсерв + някакъв плеър (за Андроид) и т.н., но това е оффтоп за темата.... Има други теми по въпроса...
Цитирай

Здравейте колеги,
Моля, ако някой можеи има желание да сподели данни за работещ/и сталкер портал/и да ми изпрати инфо на лично.
Ще бъда много благодарен!
Цитирай

Здравейте, някой може ли да ме насочи към закупуване/абонамент/ на лист с бг канали . Спортни купувам от руснаци.Интересуват ме развлекателни от рода на анимал планет,НГ, 24 китчен и подобни .Ако имате линк и към премиум версията на тиви мейта, също ще е добре.Благодаря и хубава седмица на всички.
Цитирай

Привет на заспалия раздел! Smile Някой, ползващ ТВмейт моля да сподели успява ли да подкара многоканалните ТВ канали успешно към AVR. С медиен плеър няма проблем, тоест имам си ги всички канали.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

В Тивимейт има опция audio passtrough, с нея не би трябвало да имаш проблем със звука на ресийвъра...
Цитирай

Да, по този начин е зададено, но няма многоканално аудио. Подозирам, че нещата са, като в ЮТуб, реално на изхода е само двуканално, за разлика от обявеното. ХБО 1 и 3 обявяват често 5.1, понякога Стерео, но на рисивъра идват само 2 канала.
Мейта е легален - пълен лиценз...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Аз като го мъчих, не стана, но беше фри версията. Но пък същите листи (портали) с отт навигатор си вадят 5.1 и с коди също.
Цитирай

Да не би да е някакъв ЪпМикс до 5.1, когато гледаш и слушаш усещаш ли реален съраунд, характерен за многоканално Домашно кино? На АВР мога да му пусна Долби разширение, но не е същото, като нативното, затова питам.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Пастру си е, светва лампата, че ресивера декодира. Менюто на телевизора също показва долби дигитал, коди си вади иконата за DD 5.1. Така, че да.
Едит: В менюто на тивимейт, само отметка за пастру ли е, или има да се избират няколко варианта?
[-] 1 потребител изказва благодарност на tolostoi за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай

Ще го видя и ще редактирам отговора. Smile
[Изображение: c84d8a883ab85d1523691c813714bbb1.jpg]

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2021-09-19, 10:34:20)tolostoi написа:  Едит: В менюто на тивимейт, само отметка за пастру ли е, или има да се избират няколко варианта?
Само пастру...
Цитирай

Отпуши по доста странен начин, пуснах запис от ХБО, за да се уверя, че с друг плеър наистина си е многоканално аудиото и ресивъра светна, че обработва ДД 5.1. Засега е ОК. Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Безплатен към момента Булсатком.
Имейл bulsatcom@bulsat.com
Парола каквато си решите.
[-] 4 потребители изказват благодарност на rikob за това мнение:
  • alexbg67, BlackBone, kstavrev, Sith
Цитирай

(2021-11-18, 20:05:53)rikob написа:  Безплатен към момента Булсатком.
Имейл bulsatcom@bulsat.com
Парола каквато си решите.

Вече е премахнат
[-] 1 потребител изказва благодарност на Majkal2 за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай

Може ли някой да даде плейлист със спортни канали, че няма къде да гледам Ман.юнайтед-Йънг бойс.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2021-12-08, 21:49:01)tonus написа:  Може ли някой да даде плейлист със спортни канали, че няма къде да гледам Ман.юнайтед-Йънг бойс.
ЛС...
[-] 1 потребител изказва благодарност на kamenvo за това мнение:
  • tonus
Цитирай

Има ли някой във форума, който ползува платената версия на TiviMate?
Имам някои въпроси преди да си купя програмата, в момента съм с кракнатата версия за проба и ми допадна в доста отношения спрямо конкурентните софтуери. Предварително благодаря на отзовалите се!
Цитирай

Съм с такава, доколкото съм запознат бих помогнал...

https://t.me/tivimate

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • rsvr
Цитирай

+1 за TiViMate...ползвам платената версия.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
[-] 1 потребител изказва благодарност на Severna за това мнение:
  • rsvr
Цитирай

(2021-12-24, 18:02:02)rsvr написа:  Има ли някой във форума, който ползува платената версия на TiviMate?
Има... Питай...
[-] 1 потребител изказва благодарност на kamenvo за това мнение:
  • rsvr
Цитирай

В момента да плейера не работи при платен абонамент,някой знае ли нещо?

Samsung Z Fold 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)