Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Картата в кръговото не се завърта при андроид.
#1

Здравейте, имам iGo Primo 9.6.29.388958 което работи добре под Андроид операционна система. Проблема ми е че когато вляза в кръговото, картата не следва пътя и седи като на снимка гледайки се отгоре или високо. Когато изляза от кръговото, нещата си идват пак на място. Има ли решение на този проблем? Ще се радвам на всички отзовали се.
Цитирай
Аксесоари
#2

Има си тема за iGО, и това не е проблем а е до настройки на програмата.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
[-] 1 потребител изказва благодарност на dido123 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#3

Не мисля че е до настройки. Ако имаш на предвид редакцията на някой системен файл в програмата, това не са настройки и за това съм пуснал темата, някой да каже къде да пипна или бръкна. Ако темата не е на място, нека модератора да я премести в правилния раздел.
Цитирай
#4

Дидо е iGO & Navigation Chief и заслужава уважение за помощта която указва във форумите за навигации. Настройките на програмата са описани в sys.txt. Добави в него:

[camera.roundabout]
enabled=1

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
[-] 3 потребители изказват благодарност на evvel за това мнение:
  • dido123, kefaes6efa, sapiora
Цитирай
#5

(2022-06-30, 17:17:50)evvel написа:  Дидо е iGO & Navigation Chief и заслужава уважение за помощта която указва във форумите за навигации. Настройките на програмата са описани в sys.txt. Добави в него:

[camera.roundabout]
enabled=1

Благодаря за отговора, но при мен пак не иска да работи.
П.С. Не съм искал да засегна никой, а Дидо да е жив и здрав и да продължава да помага.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ndi за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#6

Да нямаш някъде запис:

[camera.roundabout]
enabled=0

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
[-] 1 потребител изказва благодарност на evvel за това мнение:
  • ndi
Цитирай
#7

(2022-06-30, 16:43:35)ndi написа:  Ако имаш на предвид редакцията на някой системен файл в програмата, това не са настройки и за това съм пуснал темата

А какво са?
Питам щото са точно настройки, но ми е интересно за теб какво са?

Не си написал на какво устройство се ползва това iGo. Нито си написал коя е версията на андроида.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#8

Версията на Андроид е 4.4.2 Навигацията е Vivas с вградена камера видеорегистратор.
Ето да я видите от сайта:
https://vivas.bg/index.php?route=product...uct_id=143

Със стойност =0 всичко се оправи и вече се завърта картата в кръговото. Благодаря на всички отзовали се и специална благодарност към Evvel.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ndi за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)