Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi 12 или Xiaomi 12X
#1

Здравейте колеги. 
Като, че ли наближава времето да сменям моя Ми 6.За почти 5 г ползване нямам абсолютно никакви проблеми с телефона. Телефона си работи все така перфектно, както и в първия ден от покупката му. Софтуера не съм го актуализирал и карам с версията с която го купих. Единствения проблем е, че паметта му е пълна, а желая информацията която имам да си стои на телефона. Не съм фен на големите телефони, за това съм се насочил към 12 или 12Х.Не играя игри на телефона. Ползвам го за разговори, сърфиране и гледане на телевизия. Тъй като не ползвам компютър и единствената ми връзка със света е телефона, автономията му за мен е много важна. Та кой от двата бихте ми препоръчали. Ако се сетите за друг компактен модел, също може да споделите.

xiaomi 12X 
xiaomi MI6
lenovo zuk Z2
[-] 2 потребители изказват благодарност на nikola neikov за това мнение:
  • Be6i4, milenvn
Цитирай
Аксесоари
#2

12x е най-добрият price/performance модел от тази серия. Другите са надценени печки и не ти трябват Wink.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#3

Подкрепям колегата. Бих избрал 12Х. Интересно защо в GSMArena пише, че 12 е с Virtual Proximity Sensing, а по-слабият модел 12х не. До колкото знам всички са с вируален.
Цитирай
#4

Благодаря колеги, 12Х 256GB 8GB RAM ще е. Искаше ми се да е с 12GB RAM, но не го намирам в България. Гледам цената доста бързо върви на долу, та ще поизчакам още малко с покупката.

xiaomi 12X 
xiaomi MI6
lenovo zuk Z2
Цитирай
#5

Най-накрая се наканих да сменя моя Ми6,само и единствено поради тотално запълване на паметта. Взех 12Х. Ами доволен съм от телефона,но усещането като го държа в ръка няма нииииищо общо с това като да държа Ми6.

xiaomi 12X 
xiaomi MI6
lenovo zuk Z2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)