Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон за работа ,моля за мнение.
#1

Здравейте, имам желанието да закупя телефон който да ми спомогне с работата ми .Много е неприятно след като си се прибрал от работа да  знаеш че имаш поне още един час за да си прехвърлиш записите ,снимките от тефтера и телефона в компютъра .За това съм решил да се оборудвам с телефон, който да ограничи съществено това време Smile спрял съм се на samsung s 22 ultra,но не съм сигурен че избора ми е най добрия ,притенсява ме батерията дали ще издържи Smile ,затова моля за мнения.Благодаря предварително Wink
Цитирай
Аксесоари
#2

То за тази цел има приложения и всичко може да става автоматично.

HONOR Magic V2, Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Tab S8, Samsung Galaxy Tab A9
Цитирай
#3

(2022-07-04, 21:45:47)Cyxua написа:  Здравейте, имам желанието да закупя телефон който да ми спомогне с работата ми .Много е неприятно след като си се прибрал от работа да  знаеш че имаш поне още един час за да си прехвърлиш записите ,снимките от тефтера и телефона в компютъра .За това съм решил да се оборудвам с телефон, който да ограничи съществено това време Smile спрял съм се на samsung s 22 ultra,но не съм сигурен че избора ми е най добрия ,притенсява ме батерията дали ще издържи Smile ,затова моля за мнения.Благодаря предварително Wink

Може да опишеш малко по-подробно какво точно вършиш, но като цяло Ултрата се справя с всякакви такива неща - както казаха и по-горе важно е да се оправяш с приложенията адекватно. Батерията на Ултрата е малко смотана наистина, но все пак си издържа деня нормално. Ама взимаш си в тебе една преносима в чантата да си имаш, ако нещо тръгне да пада много.

Иначе аз водя записки с писалката на Ултрата, чертежи можеш да правиш, размери да пишеш, всичко. После експортваш в ПДФ и го синкваш с компа си както решиш.

Според мен си струва Ултрата точно за такива неща.
Цитирай
#4

Почти всеки телефон от среден клас нагоре ще ти свърши работа . И да нямаш батерия , като го свържеш с кабел с компютъра ще стане.
Цитирай
#5

Благодаря ви за насоките ,всичко най хубаво и бъдете по усмихнати Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)