Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Забравена парола за отключване
#1

Здравейте. Сестра ми си е забравила паролата преди доста време,но отключваше телефона с пръстов отпечатък.Вчера обаче му паднала батерията и се изключил,след което иска задължително парола за да се отключи.. Има ли някаква опция да се байпасне без да загуби данните,защото не е правила бекъп и в случай на хард ресет,ще изгуби много ценна информация... Телефончето е Samsung S20.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2022-07-08, 08:49:21)Nikolai_777 написа:  Здравейте. Сестра ми си е забравила паролата преди доста време,но отключваше телефона с пръстов отпечатък.Вчера обаче му паднала батерията и се изключил,след което иска задължително парола за да се отключи.. Има ли някаква опция да се байпасне без да загуби данните,защото не е правила бекъп и в случай на хард ресет,ще изгуби много ценна информация... Телефончето е Samsung S20.

Как така "преди доста време", при положение, че изисква въвеждане на парола на всеки 72 часа?
[-] 3 потребители изказват благодарност на cepcem за това мнение:
  • gazibarev, kaktus_78, scorceni
Цитирай
#3

Някой има откраднато телефонче ми се струва.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#4

(2022-07-08, 13:46:39)cepcem написа:  Как така "преди доста време", при положение, че изисква въвеждане на парола на всеки 72 часа?

На нея никога не й е искало такава парола,пък на другия отговор ще кажа,че знам как мога да дам заводските настройки ако телефона беше краден.. Просто искаме да си възстановим данните...
Цитирай
#5

(2022-07-22, 14:24:23)Nikolai_777 написа:   искаме да си възстановим данните...

Това е смисъла на защитата - да не може.
(Трявба да се записват тези пароли, щом трудно се помнят.)

По-точно няма лесен/евтин начин. Много скъп вариант: клониране на съдържанието (има методи с унищожаване на хардуера) и после bruteforce в емуларори. (Но освен против евентуален тероризъм едва ли някой би могъл да си го позволи.)

Reset и евентуало заобикаляне на FRP.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#6

Има начин да, има бутон "Възстанови парола" от там се действа. Работи.
Плюс това е супер несериозно да знаеш,че не си помниш паролата и да не си направиш бекъп на данните, направо е смешно.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#7

Аз моите пароли няма как да ги забравя, просто не ми се занимава да наливам акъл на 30 годишна жена какво да прави с телефона си. Просто се обърнах за помощ, все пак затова е този форум ама като гледам и тук се е напълнило с всезнайковци. Всичко най-добро ви желая и си обръщайте повече внимание на вашите паници, отколкото на чуждите. Така ше Ви е по-лесен живота Smile

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

(2022-07-23, 11:36:04)Nikolai_777 написа:  Аз моите пароли няма как да ги забравя, просто не ми се занимава да наливам акъл на 30 годишна жена какво да прави с телефона си. Просто се обърнах за помощ, все пак затова е този форум ама като гледам и тук се е напълнило с всезнайковци. Всичко най-добро ви желая и си обръщайте повече внимание на вашите паници, отколкото на чуждите. Така ше Ви е по-лесен живота Smile

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Ако откриете вариант да си върнете достъпа, аз лично искрено много ще съм Ви благодарен да го споделите Smile

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)