Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Home и tradfri лампи
#1

Здравейте. 
Купих си Е14 крушки на Tradfri от Ikea и принципно би трябвало да може да се добавят в Mi home. Крушката влиза в режим за откриване с 6 вкл/изкл, но mi home приложението не я открива.
Някой има ли опит с този казус?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Google Pixel 6a
Цитирай
Аксесоари
#2

На началният екран на XIAOMI HOME най горе в десният ъгъл цъкваш върх плюса ( + ) , намираш си твоята крушка и я свърваш ръчно с ми аппа. Ако я няма смени региона на апликацията.
п.с. Ако не става може да се полвзват въпросните крушки с "Home" аппа на Google или разбира се с аппа на ИКЕА
Цитирай
#3

Имаш ли хъб Xiaomi Gateway V3 ?
Цитирай
#4

(2022-07-10, 15:46:02)user32 написа:  На началният екран на XIAOMI HOME най горе в десният ъгъл цъкваш върх плюса ( + ) , намираш си твоята крушка и я свърваш ръчно с ми аппа. Ако я няма смени региона на апликацията.

Не я намира изобщо. На mainland China търся. На режион Европа/България изобщо няма опция за търсене на продукти на икеа

(2022-07-10, 15:48:13)milstan написа:  Имаш ли хъб Xiaomi Gateway V3 ?

Не. Двойка е моят. Би трябвало да става с него

Google Pixel 6a
Цитирай
#5

От около 2 години или повече ИКЕА продуктите не работят с Xiaomi екосистемата. Имаше определени моделни номера, които ставаха, по-новите не стават. Някъде в нета съм чел статии или видео кои ставаха и кои не.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • slavkov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)