Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

POCO с първо офлайн събитие в България и анонс на нови модели
#1

На 13 юли 2022 г. бе реализирано първото офлайн събитие на POCO в България. На него бе анонсирано партньорството с CIFROTECH България, представени от търговския им директор Катерина Паутова. Тя бе в украинска народна носия и сподели за 20 годишен опит в търговията с потребителска електроника. 

[Изображение: nikolay-nenkov-i-katerina-pautova.jpg]

CIFROTECH България и представителството на Xiaomi в България ще си партнират, за да предложат повече на потребителите от POCO Global. На събитието бяха представени:
  • POCO C40 – бюджетният смартфон с цена под 300 лв.
  • POCO F4 – от флагман серията
  • POCO X4 GT – гейминг смартфон от среден към флагман клас
  • POCO F4 GT – топ флагман с максимална мощност и допълнителни физически бутони за ексклузивен геймпей;
  • РОСО Watch – първият смарт часовник на компанията.

[Изображение: 20220713_183233.jpg]

[Изображение: 20220713_183206-2.jpg]

[Изображение: 20220713_183243-1.jpg]

[Изображение: 20220713_183319-3.jpg]

В публикацията можете да видите встъпителните думи на Катерина Паутова и нейния опит с продуктите на Xiaomi, снимки от събитието и кратко представяне на продуктите - с характеристики и цени: POCO F4, POCO X4 GT, POCO F4 GT, POCO C40 и РОСО Watch бяха представени в България

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • Be6i4, suffer
Цитирай
Аксесоари
#2

Думите "флагман и топ флагман" са неадекватни за представените смартфони.
POCO X4 GT е интересния продукт и то за малцина. Комбинация от IPS екран и мощен процесор за глобалния пазар. За съжаление камерата става само да снимаш етикетчета в магазина.
[-] 1 потребител изказва благодарност на magic1 за това мнение:
  • valkov2
Цитирай
#3

Mного зависи как разбираш термина.
Ако сравняваш с флагмани на други компании - може да не е флагман, но това е флагманът за тази година за тази компания.
Колкото са могли са направили.
Все пак идеологията на Поко беше да представи на разумна цена(тук вече може да се спори, разбира се) производителност и някои функционалности от на по-скъпите телефони

Ако помниш поко ф1
за 300$ получаваше орязана версия на Snaprdagon 845 - дисплей IPS, липса на NFC.. 2-3 минуса бяха
f4 GT ти дава, за 500 евро, неща за които при други марки плащаш двойно и тройно. Ако не ти харесва камерата - не го взимаш.
Много е лесно.
Не разбирам защо плюете така, все едно сте длъжни да го вземете, но не ви харесва камерата.
За същите пари може да си вземеш xiaomi 12x, който даже ще има и OIS, ще е по-компактен, просто няма да е толкова производителен (защото е с чипсета на Poco f3/f4)
Забележете какви хора купуват Xiaomi/Poco/Redmi:
1. Фенове на марката
2. Хора, които искат да минат тънко и после мрънкат
да речем че има и 3-та точка, такива които не разбират, но са им пробутали телефона с план или промоция

При покупка се прави проучване, гледат се ревюта, преценяваш дали можеш да живееш с минусите на устройството и дали това, от което са спестили пари, за да ти дадат по-ниска цена те устройва и купуваш.
IPS дисплей? - ми някои хора ги дразни амоледа и IPS Им е много по-добре
кофти камера? - колко пък да е кофти в 2022-ра? Има AI, HDR, вероятно може да се ползва GCAM, a Може и човекът, който твърди, че е кофти да не може да снима Smile

и така. Малко се отплеснах, но се ядосах.

Ако има значение не одобрявам C, M, X Сериите, но явно са преценили да присъстват във всички ценови класове, така че нека има Поко за всички.
Разчупеният дизайн се харесва и много хора може да се озоват с Поко телефон в някой момент от живота си. Аз не правя изключение
[-] 10 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, bobi700402, divna, gazara74, gen.taco, izibizi, KenLii, kristo_b, milenvn, ronnie72
Цитирай
#4

(2022-07-16, 07:47:47)suffer написа:  Не разбирам защо плюете така, все едно сте длъжни да го вземете, но не ви харесва камерата.

Думата "плюете" е също толкова уместна колкото по горните "флагмани".
POCO X4 GT за мен е интересен продукт и следя всички ревюта и отзиви за него.
Цитирай
#5

Сигурен съм, че камерата не става само за етикетчета в магазина, затова подпалих
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • bobi700402, divna, milenvn
Цитирай
#6

(2022-07-16, 07:47:47)suffer написа:  ...
f4 GT ти дава, за 500 евро, неща за които при други марки плащаш двойно и тройно. Ако не ти харесва камерата - не го взимаш.
Много е лесно.
...
За същите пари може да си вземеш xiaomi 12x, който даже ще има и OIS, ще е по-компактен, просто няма да е толкова производителен (защото е с чипсета на Poco f3/f4)
...

С всичко съм съгласна  Smile Само бих искала да допълня, че F4 е първият POCO с OIS, така, че ако оптичната стабилизация е важна, в което не виждам нищо лошо - може и той да се разгледа Smile F4 идва и с Андроид 12 и малко по-висока пикова яркост.

Има много голям избор на телефони - всеки знае над какво поставя акцент - дали екран, камери, производителност - нещо друго ...

А иначе - да, дефиницията на сериите е в рамките на бранда, за да се ориентират потребителите. Аз за C серия не бях чувала Smile

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)