Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Z fold 3 или нещо друго ?
#1

Здравейте! Бях решил да купувам Самсунг С22 ултра, Но когато разгледах предложенията на пазара Фолд 3 ми направи впечатление с това, че може да се ползва и като телефон и като таблет. Видях , че Фолд 3 има възможност за разделяне на големия екран на две или три приложения. Това ми хареса понеже ще ми служи добре за работата, която работя. Имам няколко въпроса:
Защо не е толкова широко разпространен у нас ?
Достатъчно добър избор ли е за цената, на която се предлага?
Има ли по - добър вариант за такъв тип устройство? 
Не е ли по - добре да изчакам Фолд 4 ? 
Тази камера наистина ли е толкова зле, колкото я изкарват в нета? 
Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Има по-добър вариант, казва се Vivo X Fold, но не се предлага в България, но ако това не те притеснява, може спокойно да се поръча без митници.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#3

(2022-07-17, 13:53:41)nowhere написа:  Има по-добър вариант, казва се Vivo X Fold, но не се предлага в България, но ако това не те притеснява, може спокойно да се поръча без митници.

Четох, че има вероятност да не работи добре ако се използва в Европа , имало бъгове с приложенията или нещо подобоно . Иначе разгледах видеа и изглежда по - солиден и хубав от Фолд 3. Някой ако има да казва как е Smile
Цитирай
#4

Гледал съм му повечето ревюта и не съм видял да се оплакват от проблеми. Все пак телефона си има вграден гугъл фреймуърк и не трябва да се прави нишо допълнително за да работят гугъл апликациите и не вижда, защо би имало проблем да работи в Европа. Евентуално, ако не покрива някои честоти в някои европейски страни, но в България ги покрива всички. Аз съм му се наточил, ама малко ми минава психолохическата граница откъм цена, но това е най-добрия фолд за момента с най-добрите камери, без процеп при затваряне, най-солидна изработка, в затворено положение предния екран си е като пълноразмерен телефон, почти няма следа по средата на екрана при отворено положение и т.н.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#5

(2022-07-17, 17:22:39)nowhere написа:  Гледал съм му повечето ревюта и не съм видял да се оплакват от проблеми. Все пак телефона си има вграден гугъл фреймуърк и не трябва да се прави нишо допълнително за да работят гугъл апликациите и не вижда, защо би имало проблем да работи в Европа. Евентуално, ако не покрива някои честоти в някои европейски страни, но в България ги покрива всички. Аз съм му се наточил, ама малко ми минава психолохическата граница откъм цена, но това е най-добрия фолд за момента с най-добрите камери, без процеп при затваряне, най-солидна изработка, в затворено положение предния екран си е като пълноразмерен телефон, почти няма следа по средата на екрана при отворено положение и т.н.

Супер, благодаря за отговора. За камерата гледах сравнения, но долу горе снимат еднакво - според мен. Знаеш ли дали може да изпълнява функцията да разделя екрана на 2 ( поне ) за да мога да работя с два сайта едновременно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vdynwa27 за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#6

Може да се разделя екрана, може и дори да имаш "плаващи" прозорчета.

[Изображение: Screenshot-20220718-081517-Samsung-Internet.jpg] [Изображение: Screenshot-20220718-082011.jpg]

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)