Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с автоматичната яркост на дисплея
#1

Здравейте. На моята Р30-ка постоянно й се включва настройката за автоматична яркост и е доста дразнещо. През няколко дни изключвам тъпата настройка и на следващия ден пак е включена...Някой има ли подобен проблем? П.С. с най-новия ъпдейт съм и откъм всичко друго съм предоволен...
Цитирай
Аксесоари
#2

Каква е актуализацията, ако е голяма, препоръчва се reset на устройството след нея, може и да се оправи.

 
Цитирай
#3

(2022-07-22, 14:33:22)NoMaD написа:  Каква е актуализацията, ако е голяма, препоръчва се reset на устройството след нея, може и да се оправи.
Това е версията. По принцип с този софтуер батерията си държи доста добре и съм супер доволен, с изключение на тая малка грешчица[Изображение: dc923148f51a17bc953a97f2e4b2e781.jpg]

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Да не е включен режим за пестене на батерията?Моя е на автоматичен режим,за тест сега го направих на ръчен,ще го наблюдавам дали ще се смени,не съм включил пестена на енергия,и аз съм със същата версия на софтуера.

Huawei P30
Цитирай
#5

(2022-07-23, 13:01:11)DoryanY написа:  Да не е включен режим за пестене на батерията?Моя е на автоматичен режим,за тест сега го направих на ръчен,ще го наблюдавам дали ще се смени,не съм включил пестена на енергия,и аз съм със същата версия на софтуера.
Не, никога не съм включвал пестене на батерията. Явно си е някакъв бъг...

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Колега и при мен се получи така,бях направил яркостта на ръчен режим,преди малко при включване ми изиска парола,и яркостта се беше променила на автоматична.Имам чувството че телефона се рестартира докато не го ползвам, нося го в чантичка на кръста, докато работя.

Huawei P30
Цитирай
#7

От Settings -> About phone -> Status -> Running time можеш да провериш дали се е рестартирал.
[-] 3 потребители изказват благодарност на KillerLoop за това мнение:
  • DoryanY, jivkojj, Nikolai_777
Цитирай
#8

24 дни от последния ресет и си работи съвсем нормално. П30. Вече 3 години го ползвам и направо не виждам с какво мога да го сменя този телефон ако се наложи.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#9

(2022-07-26, 17:43:28)jivkojj написа:  24 дни от последния ресет и си работи съвсем нормално. П30. Вече 3 години го ползвам и направо не виждам с какво мога да го сменя този телефон ако се наложи.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk

Аз също съм много доволен от моя.Още си е с оригиналната батерия,поне 50 пъти съм си го изпускал стабилно и изобщо не е мръднал.Също не виждам смисъл да го сменям,при положение,че ми върши работа и не отстъпва по друго,освен камерата от новите модели.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)