Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да поръчам от Google Store
#1

Искам да поръчам от store.google.com неща които не се предлагат в България и не ги намирам в amazon или ebay. 
Не мога да поръчам директно от там, защото не доставят до България. Опитах с ggbg, но в момента в който трябваше да платя, даде грешка че кредитната ми карта не е регистрирана в Германия. Дори и с paypal ми даде същата грешка.
Цитирай
Аксесоари
#2

Трявба да да дадеш адес в съответната страна и после с посреднически фирми , това е начина.
Цитирай
#3

(2022-07-23, 15:47:44)spritable написа:  Искам да поръчам от store.google.com неща които не се предлагат в България и не ги намирам в amazon или ebay. 
А може ли малко по-подробно, за кои точно артикули става въпрос?

 
Цитирай
#4

Аз съм поръчвал от германския и английския стор. Успях да платя с бг кредитна карта без грижи. Направих си сметка в габко и дадох адреса на техния склад. Дойде си до бг без грижи телефона.


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай
#5

Вече може да се поръчва от немския амазон с доставка до БГ дирекно.

Ако ще поръчвате 7цата и мислите да се възползвате от промоцията за слушалки или часовник, от амазон май ще ви ги пуснат отделно след като си ги заявите и предполагам пак ще искат поне доставка. Така че поне за тази промоция е по-добре пак от немския магазин през габко, че да дойде всичко на куп.
Сега гледах доставката до БГ беше 10-11евро. По-скъпо от габко, но пък ще дойде дирекно.
[-] 3 потребители изказват благодарност на bmf за това мнение:
  • karas, milss, totto
Цитирай
#6

(2022-10-07, 17:01:01)bmf написа:  Вече може да се поръчва от немския амазон с доставка до БГ дирекно.

Ако ще поръчвате 7цата и мислите да се възползвате от промоцията за слушалки или часовник, от амазон май ще ви ги пуснат отделно след като си ги заявите и предполагам пак ще искат поне доставка. Така че поне за тази промоция е по-добре пак от немския магазин през габко, че да дойде всичко на куп.
Сега гледах доставката до БГ беше 10-11евро. По-скъпо от габко, но пък ще дойде дирекно.

Подаръкът не се доставя от Амазон, и от това, което успях да намеря изглежда доставката ще е безплатна. Разправията обаче е дълга и широка.
Искат доказателство за покупка, снимка на IMEI, предоставени между 1 и 30 ноември. Разглеждането на информацията отнема 5 дни. Ако одобрят, доставката става в рамките на още 60 дни...

През Гугъл магазина изглжда идват заедно и може да се комбинират различно. С Pixel 7 например може да се вземе часовникът (с намаление на цената), в Амазон не видях такава възможност.

Предишното промо беше доста по-привлекателно с Bose слушалките. Поне запазиха горе-долу нормални цени на апаратите.


Прикачени файлове
.png Untitled.png Размер: 40.97 KB  Сваляния: 427
[-] 1 потребител изказва благодарност на totto за това мнение:
  • Cv3T0m1R
Цитирай
#7

Поръчах една бройка от немският стор със слушалките като подарък.Правят и намаление ако се върне стар телефон (до 350€). Ще пиша когато пристигнат и как идват(в Германия). До колкото разбрах от амазон ги пращат отделно. Телефона на теория ще дойде до БГ в края на месеца (11€ за изпращане до БГ) а подаръкът се праща само до адрес в Германия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#8

Точно така. Подаръка (дори и от Амазон да сте купили телефона с доставка в БГ) го изпращат само на немски адрес. Единствено персонален адрес, фирми куриери/посредници не биват одобрявани.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • totto
Цитирай
#9

Здравейте,
За съжаление, дойде време да си сменя Pixel 3, харесах си pixel 6a, като най-малък от новите предложения, но в България го откривам само в съмнителни онлайн магазини. Макар че предполагам по някое време ще се появи в Озон, където предлагат 6 и 6 про. Та мисля да поръчам от google storе в амазон. Понеже досега не съм, всичко ок ли мина при вас? При евентуална нужда от гаранция, предполагам се връща обратно на Амазон?
А промоцията явно съм я изтървалаSmile
Благодаря!
Цитирай
#10

Промоция за 6а нямаше, даже по-скоро е в момента - свалиха му цената като излязоха 7 и 7 Pro. 375 евро струва черният. От amazon.de е като всяка друга поръчка - аз лично ги предпочитам пред българските търговци. Официален внос на Pixel в България няма, така че Озон и останалите продават купени от някъде телефони и при гаранционно събитие пак не е ясно колко време ще отнеме (въпреки законоустановеният срок). За гаранцията в Амазон - зависи, понякога може да върнат и пари ако им е по-изгодно, не винаги се налага връщане на стоката.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • Ghostwheel
Цитирай
#11

(2022-10-24, 07:59:18)stenlius написа:  ...От amazon.de е като всяка друга поръчка - аз лично ги предпочитам пред българските търговци
Зависи от поръчката. Например, 3 протектора оттам на цена 10 € ще ми струват още толкова за доставката. 40 лева за протектори? За по-малка сума могат да се намерят и тук, със сигурност.

 
Цитирай
#12

(2022-10-25, 18:48:00)NoMaD написа:  Зависи от поръчката. Например, 3 протектора оттам на цена 10 € ще ми струват още толкова за доставката. 40 лева за протектори? За по-малка сума могат да се намерят и тук, със сигурност.

Така е. Единични пратки на малка стойност стават безбожно скъпи като се добавят и 10€ доставка. Аз лично си правя списък и като набъбне достатъчно поръчвам.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#13

(2022-10-25, 18:48:00)NoMaD написа:  Зависи от поръчката. Например, 3 протектора оттам на цена 10 € ще ми струват още толкова за доставката. 40 лева за протектори? За по-малка сума могат да се намерят и тук, със сигурност.

Ако гониш ниска цена не пазаруваш от Amazon дреболии, то е ясно. Иначе доставката ще ти струва 10 лв до немски адрес и 4 лв с превозвач ако си в София.
Ниската цена е от Aliexpress, от Amazon има смисъл да се купуват качествени аксесоари на промо от сорта на Spigen, Ringke, Caseology и др.
А и все пак говорим за поръчка на Pixel, не на стъкла Wink.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#14

(2022-10-25, 20:02:21)stenlius написа:  ...А и все пак говорим за поръчка на Pixel, не на стъкла Wink.
Поръчах го от Амазон без превозвач, а директно, с 10евро доставка, барабар с протектори и кейс; като (дано) пристигне, ще пиша дали всичко е минало окSmile

Благодаря!
Цитирай
#15

(2022-10-26, 06:59:58)Ghostwheel написа:  Поръчах го от Амазон без превозвач, а директно, с 10евро доставка, барабар с протектори и кейс; като (дано) пристигне, ще пиша дали всичко е минало окSmile

Благодаря!
Колега не го мисли ще пристигне, поръчвал съм от там доста идва всичко. Ако не дойде ще ти върнат парите без проблем. Чака се около седмица.
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • Ghostwheel
Цитирай
#16

Да споделя все пак и своите впечатления: в резюме, нямаше проблем с доставката от Амазон.де. Кутията на телефона беше сложена просто в една картонена кутия на Амазон без никакви уплътнения, което ми се стори доста странно, както и на доставчика от UPS.. но все пак всичко му е ок! Доставката отне 9 дни (6 работни).
Благодаря на отговорилите
Цитирай
#17

Кой търговец от amazon.de ползвате вие? Поне аз не видях от google store директно да се продава там, а от други търговци - има ли значение кой ще избера? А някой от тези наши сайтове сигурен има ли или да не се занимавам?

Nokia 3310 -> Nokia 7210 -> Nokia 6233 -> SGS i9000 -> Moto G -> Mi A1
Цитирай
#18

Най добрият вариант е да се пазарува директно от Амазон а не от търговците който продават чрез тяхната платформа. Линк към Гоогъл стора  в Амазон ЦЪК ТУК
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)