Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предплатена карта- от кой оператор?
#26

(2024-02-14, 20:27:40)Castor написа:  Или за пенсионери.

Не си виждал приказливи пенсионери!!!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
Аксесоари
#27

Привет!
Обмислям сериозно миграция от абонамент от А1 към предплатена услуга.
Възможно ли е да стане с настоящия ми оператор или да се насоча към алтернатива, за да не си губя времето в разправии.
Кой е по-добрият алтернативен оператор за предплатена усуга.
В общи линии консумацията ми е спартанска, това е и причината да търся гъвкаво решение.
Договорът ми изтича утре.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#28

(2024-02-20, 22:12:52)alexbg67 написа:  Възможно ли е да стане с настоящия ми оператор или да се насоча към алтернатива, за да не си губя времето в разправии.
Кой е по-добрият алтернативен оператор за предплатена услуга.

Може, ама няма да ви се зарадват.
Подробност е, дали искате да си запазите номера?

За най-добър .. това е относително.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#29

Това за номера мисля се подразбира, иначе е най-лесно да им тегля една...
А за предизвиканите емоции, не е ме грижа никак, въпросът е възможно ли е, защото ми се струва, че техните условия са най-добри...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#30

(2024-02-20, 22:37:29)alexbg67 написа:  Това за номера мисля се подразбира, иначе е най-лесно да им тегля една...
А за предизвиканите емоции, не е ме грижа никак, въпросът е възможно ли е, защото ми се струва, че техните условия са най-добри...

Мисля, че все още е възможно - макар, да не съм го правил скоро.
Пак си оставате техен клиент, макар на предплатен -а не на абонаментен план.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#31

@alexbg67 И аз го обмислям същото,със запазване на номера,потреблението ми на Мегабайти е минимално.Моя договор изтича в края на ноември.Ще следя за развитие.

Huawei P30
Цитирай
#32

А1 нямали механизъм за преминаване от план към предплатена. Изходът е смяна на кожодера, Вивата май е по-малкото зло. Пък в последствие вече е лесно да се правят миграции.
Днес получих СМС от наглеците А1, че от 1ви другия месец индексират с 10% . Предполагам при другите това се е случило вече?..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#33

Yettel вече ме индексираха и от 34 лв. съм на 37,20 лв. Мога да подновя план и дори съм си харесал, но ще чакам следващата ябълка да видим кога ще има наличност и тогава да подновя план.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#34

Ми февруари платих за януяри сметката, беше увеличена с 2 лв, това на Вивата.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#35

Какъв план към мобилен оператор предпочитате - абонаментен или предплатен? https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=104685

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#36

Въпрос за предплатена към Вивата. След 1вото зареждане изчезна информацията за оставащи мин и МБ (800/18000 първоначални). През *123 връща, че няма информация, приложението - също, на сайта - същото и тн... Как си проверявате баланса?
Набирам, имам някакви бавни мобилни данни, но какво е положението реално идея нямам.
Как си управлявате фрий_ту_гоутата? Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#37

Вероятно има временен проблем, доскоро ползвах и си показваше всичко.

S21 FE
RN5 AI
[-] 1 потребител изказва благодарност на Emobul за това мнение:
  • fu4ko
Цитирай
#38

Всичката информация изчезна в момента, в който изтече срокът на 1воначалния актив. Не съм я оставял без баланс картата, това ѝ е първо зареждане, уж да не угасне. Но всъщност излиза, че всичко е нулирано, тоест съм на някаква база минимум скорост. Голяма боза ми е тази схема. Затова питам - как да я управлявам? За всяко нещо се купуват пакети ли? Уж четох на сайта им, но бързо губя концентрация.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#39

Имаш срок на валидност на минутите и мегабайтите и валидност на  наличната сума, след този срок съответно се губят.Отделно има срок  валидност на самата карта. Ако имаш дори 1ст. в картата мобилните данни работят на минимална скорост. Пакетите си ги избираш съответно ако имаш достатъчен баланс за тях и ако заредиш нов пакет докато е валиден текущия , минутите и мегабайтите се натрупват.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
#40

Презаредих 10 часа преди да изтече срокът, който се виждаше (вече - не) в приложението... Мобилните, аре - майната им, но за разговори, ако ми се наложи какво имам няма идея... Картата е с 10 кинта балнас до 02.25та.

ПП
Ако пед@алите от А1 се бяха навили да ме пуснат на предплатен, изобщо нямаше да се мятам на тази сложнотия.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#41

Какво сложно има в предплатената на Виваком , никога не чакам последният момент за зареждане.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#42

Схванах как се случват нещата - пъхаш едни пари и от тях си избираш пакети. Не съм ползвал предплатена от 1/4 век, тогава всичко беше единно.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#43

(2024-03-27, 09:13:41)foxhd написа:  Какво сложно има в предплатената на Виваком , никога не чакам последният момент за зареждане.

За кои пакети говориш - с автоматично подновяване ири без?
Щото, ако е без - нали трябва да не забравиш, да го активираш!
Нй Йеттел няма автоматично и доста пъти съм забравял.

А това "никога не чакам последният момент" - изобщо не го разбрах! Ако ще 10 пакета наведнъж да активираш - срокът си е един и същ.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#44

Аз съм активирал с автоматично подновяване,че дават най много минути и мегабайти и само следя кога трябва да вкарам ваучер.

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на fu4ko за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#45

(2024-03-27, 18:28:53)fu4ko написа:  Аз съм активирал с автоматично подновяване,че дават най много минути и мегабайти и само следя кога трябва да вкарам ваучер.

Това го има само при Виваком.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jhoro за това мнение:
  • fu4ko
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)