Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Телефонът изпаднал в псевдо-режим "Не ме безпокойте"
#1

Здравейте, жена ми притежава Ulefone с Android 10 Go. телефонът си работи вече втора година прекрасно, но преди 10ина дни спря да звъни, алармата, таймерът не издават звуков сигнал и подобни признаци на режим "Не ме безпокойте". Не сме го вкарвали нито преднамерено, нито непреднамерено в такъв режим, деактивиран е бил винаги както и сега. Говорителят не е изгорял, защото мелодиите си звъянт/свирят, избирайки ги в менюто. Пробвах с активиране/деактивиране на DND, нямах успех. Телефонът няма настроен call forwarding (защото някъде в интернет бях чел, че това може да е причина). 

Ситуацията сега е такава: Ако ѝ звънне някой (дори и да е от фаворитите), телефонът само вибрира. Ако изключим вибрацията, дори и не вибрира, т.е. не можеш да разбереш, че някой те търси.

Друга особеност: ако в момента някой ми звъни на телефона, не мога с копчетата отляво на него (за усилване / намаляване на звука) да повлияя по никакъв начин наннищо, сякаш са неактивни. Но само тогава са неактивни.

Сбъскавал ли се е някой с подобен софтуерен проблем. Как бих го върнал в нормален режим.

Благодаря за отговорите,
Бойко
Цитирай
Аксесоари
#2

Архивирайте важните неща, снимки, видеа. После от настройки-нулиране-нулиране на всички настройки.Ако и тогава не се оправи,връщане на фабрични настройки трябва да оправи проблема.

Huawei P30
[-] 4 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • bbo, Be6i4, fu4ko, jhoro
Цитирай
#3

Оправих проблема само и единствено с връщане на фабричните настройки.
[-] 2 потребители изказват благодарност на bbo за това мнение:
  • Be6i4, fu4ko
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)