Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TTS Android AUTO 10.1
#1

Здравейте, имам проблем с една китайска мултимедия с Android AUTO 10.1, на която инсталирах iGO LUNA и Vocalizer. Когато започнах с настройките се оказа , че в Android-а липсва опция за избор на глас, която обикновено се намира в "Достъпност" или " Език и въвеждане". В " Език и въвеждане" има само избор на език, а "Достъпност" изобщо липсва в менюто с настройки. В крайна сметка няма къде да посоча, че искам да ползвам за TTS - Vocalizer За всеки случай прерових някоклко пъти менюто, данеби да пропускам нещо... няма. Дали някой има идея как може да се реши проблема? Благодаря предварително.

Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

(2022-07-24, 15:25:16)chavdi написа:  Здравейте, имам проблем с една китайска мултимедия с Android AUTO 10.1, на която инсталирах iGO LUNA и Vocalizer. Когато започнах с настройките се оказа , че в Android-а липсва опция за избор на глас, която обикновено се намира в "Достъпност" или " Език и въвеждане". В " Език и въвеждане" има само избор на език, а "Достъпност" изобщо липсва в менюто с настройки. В крайна сметка няма къде да посоча, че искам да ползвам за TTS - Vocalizer За всеки случай прерових някоклко пъти менюто, данеби да пропускам нещо... няма. Дали някой има идея как може да се реши проблема? Благодаря предварително.

Поздрави!
Колега,имам подобен проблем.Ти намери ли решение?
Цитирай
#3

Единствения ви шанс според мен е да намерите друг ROM за китайската мултимедия. Търсите по модела на процесора или модела на мултимедията и дано да има. Във 4pda има доста за китайците, така че вижте първо там.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

(2022-11-25, 08:52:59)Be6i4 написа:  Единствения ви шанс според мен е да намерите друг ROM за китайската мултимедия. Търсите по модела на процесора или модела на мултимедията и дано да има. Във 4pda има доста за китайците, така че вижте първо там.
Не искам да рискувам с тези медии.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)