Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Флашване на стоков ром на Nokia 7 plus
#1

Здравейте! Опитах да прехвърля чрез копиране между устройства данните от стария ми телефон Huawei p9 lite. След като го направих, прехвърлих сим картата от huawei-а. Незнайно защо, обаче, след като изпробвах възможността за провеждане на телефонни разговори, само абонати на виваком, към чиито оператор е картата, можеха да ме чуват, а ако набирах някой от другите оператори, хората ми вдигаха, но не ме чуват когато говоря с тях. Опитах да свържа различни видове слушалки, вкл. и bluetooth, както и високоговорител, но без резултат. Реших да направя hard reset, но отново без резултат. Прочетох в нета, че това се оправяло с префлашване на стоков ром, като за целта, отключих bootloader-а и следвах един tutorial, за префлашване на стоков ром, но програмата, която ползвах, не отчиташе телефона. В крайна сметка, нещо се случи с него и сега ми дава възможност да въведа само google account, за да стартирам телефона, но след като въведа даден акаунт, не мога да се логна и ме връща на началния екран, да избера да въведа google акаунт. Моля за помощ, понеже искам да дам телефона на мой близък, понеже реално е ползван година и малко и има все още хляб в него.

П.П. След като въведа google account, ми изписва да потвърдя достъпа от настоящето си устройство, правя го, но ме изхвърля и ми изписва на екрана съобщение "Нещо се обърка"
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)