Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Купуване на S21 FE SD 888
#1

Здравейте,
Търся да закупя S21 FE варианта със Snapdragon 888. В момента гледам в pazaruvaj за сравение на цените, но не ми ясно кой модел продават.
Някой може ли да препоръча откъде да се вземе?
Цитирай
Аксесоари
#2

OLX с гаранция към оператор. Всички са със Snapdragon 888. За нашият регион това е официалният процесор.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#3

Аз си купих от eMag 256/8, румънски CSC (EUX/Romania). Но беше скъп, 1300 лв (на 7 юли го купих, беше няква промоция хем).
Засега съм много доволен. Всичко опира до парите. Аз исках спокойствие и гаранция (макар че то винаги може да има изненади).
Преобладават 128/6 - сигурно са си същите, но както няма слот за microSD карта, си е за 256. Вече ми са пълни 67 ГБ, а нямам музика и видео много (под 2ГБ), пък аз от опит знам, че флаш паметта (както и SSD на РС) си иска да е 1/2 минимум празна, за да "диша" (да, знам как работят и че си има overprovision и т.н., ама личен опит - имай си празно, да ти е мирна главата).

Пак по въпроса ти - в пазарувай си пишат всичко, но трябва да идеш в конкретния магазин да видиш в описанието и пак са възможни грешки.

Между другото, за SD 888 и Exynos 2100, май не е такава драстична разликата, както преди, още повече че и Qualcom SD 888 се прави в завода на Самсунг, и намекват че има същите "проблеми", но и аз като теб исках "снапдрагон този път" (че бях S7 Edge и Note9 с Exynos) - исках да "сменя".

А и както казаха по-горе - към оператор или официален внос - за ЕМЕА този път е Snapdragon... В А1 нямаха 256/8 просто.
Цитирай
#4

Заострям вниманието на автора за апаратите от ОЛХ - избягвай такива взети от Виваком, освен ако не ти представят касова бележка, че е платен изцяло. Масово се вземат на лизинг и после не плащат вноските.
Такива апарати се заключват от Виваком до степен да станат практически неизползваеми и няма решение за отключване, освен плащане на стойността на апарата.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • kerenski
Цитирай
#5

Някой ако може да потвърди, че модел G990B е Европейският вариант със Снапдрагон 888, с работещи две сим карти и 5G?
Цитирай
#6

Вече ти се писа, за нашия регион е само снапдрагон.
Цитирай
#7

(2022-07-28, 21:59:14)sabotage написа:  Някой ако може да потвърди, че модел G990B е Европейският вариант със Снапдрагон 888, с работещи две сим карти и 5G?

Моят е G990B дуал сим, 5G. Snapdragon си е. Но дали няма Ексиноси - не знам. Ама ако е ЕМЕА CSC ще е снап.
Цитирай
#8

Може и да има версия с ексинос, но тук не съм срещал. Аз ако реша мисля от технополис да взема.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)