Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Андроид до 2000 лева
#1

Здравейте!
Време е да заменям верния самсунг с 10 +  .
Искам да има бързо зареждане от 0 до 100 за има няма 1 час . Бързодействие с КЛАШ ОФ КЛАНС ,фейсбук,месинджът,инстаграм и браузър. След 6 месеца , като обновя да не почне да ми лагват приложенията . Една игра играя и това е Клаш оф кланс , там искам да няма лаг никакъв. google pixel 6 pro гледах , но с това зареждане по 2 часа не го искам ...
S22 ultra бих взел , ама като видя exynos и до там.
12s ultra Xiaomi ,дали ще дойде в България и има ли смисъл да взимам такъв телефон  Visslar
VIVO X80 PRO - Endurance rating 79 часа ???
Цитирай
Аксесоари
#2

След като държиш на бързо зареждане, прегледай OnePlus 10 Pro - бързо зареждане 80W, 1-100% за около 30 мин.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Ivan_Georgiev1
Цитирай
#3

Moже би Asus Zenfone 9? Ето малко данни тук, както и ревю тук. Има и тема във форума с още детайли и цени, ето тук. Zenfone 9 няма безжично зареждане, има 30W бързо зареждане, 108 часа на батерия (според gsmarena) и пр. Би трябвало скоро да е при търговците.

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на Riger за това мнение:
  • Ivan_Georgiev1
Цитирай
#4

Asus - малък дисплей и нещо не ме влече към него.
OnePlus 10 Pro - супер предложение ,само 2 неща ме притесняват
1) OxygenOS - има ли клаш и същите неща , като андроида ?
2) много лесно се огъвал ???
Цитирай
#5

Ето още един вариант, който не е лош заради чистия Андроид: Motorola Edge 30 Pro. Само дето има слаба батерия, но за сметка на това се зарежда бързо. Има доста добро ревю на български от колежката @divna: тук 
В технополис вариантът 256/12GB се връзва на 1399 лв.

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на Riger за това мнение:
  • Ivan_Georgiev1
Цитирай
#6

За тези пари бих гледал да има поне три андроид ъпдейта.

Зенфоун е с два ъпдейта, което е абсурдно.

Виж realme gt2 pro. Хвалят го телефона, пък и софтуера.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
[-] 1 потребител изказва благодарност на hamilcar за това мнение:
  • Ivan_Georgiev1
Цитирай
#7

(2022-08-01, 10:42:27)Ivan_Georgiev1 написа:  1) OxygenOS - има ли клаш и същите неща , като андроида ?
Как така като? Той Е Андроид.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на Lupita за това мнение:
  • Ivan_Georgiev1
Цитирай
#8

Xiaomi Mi 11 Ultra?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • Ivan_Georgiev1
Цитирай
#9

(2022-08-01, 10:42:27)Ivan_Georgiev1 написа:  ...OnePlus 10 Pro - супер предложение ,само 2 неща ме притесняват
1) OxygenOS - има ли клаш и същите неща , като андроида ?
2) много лесно се огъвал ???
1. OxygenOS предлага почти чист Android, както и дълга поддръжка.
2. Ако става въпрос за тестовете на Jerry - може би, но при нормално ползване съмнявам се да стигне до подобно състояние.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Ivan_Georgiev1
Цитирай
#10

Само китайците зареждат от 0% до 100% за по-малко от час, но камерата им е малко лоша.
Може да прозвучи малко гадно, но няма да намериш това което търсиш дори и със 2000лв.
Всяка една фирма има по един голям компромис и трябва да се живее с това.

Самсунг - Ексинос, бавно зарежда.
Епъл - ios, бавно зареждане
Гугъл - бавно зареждане, постен софтуер, проблеми с 5г
Сони- яко греене.
Хуавей- няма гугъл.
Oneplus - слаба камера.
Шиаоми- слаба камера, смотан софтуер

От половин година си чукам главата и аз какво да си купя и не знам, избора е по-лош от всякога, ако питаш мен си вземи нещо втора ръка запазено от миналата година поне да не си хвърляш парите на вятъра, звучи като хейт, но аз не виждам в момента модел който да ме е грабнал, телефоните като цяло са доста скучни, без зарядни, орязани функции и искат една камара пари.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 4 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Compare, hristovashristov, Ivan_Georgiev1, L1892
Цитирай
#11

iphone 13 ultra pro max Visslar

Pixel 8
iPhone 15 Pro
[-] 3 потребители изказват благодарност на scenic за това мнение:
  • DEVILBOY, Ivan_Georgiev1, Victormihov
Цитирай
#12

@Victormihov За мен Шаоми са с най-добрия софтуер сред андроидите, така че въпрос на вкус. Да, знам, че има много "оплаквания" от MIUI, но е в рамките на нещата, за софтуера на Самсунг също не мога да кжа много хубави неща, има бъгове дето ме дразнят адски много. Един от тях е, че ако получа нотификейшън, но не го отворя, започва да попъпва отново и отново през някакво време. Разбира се, има и други. Така, че при Андроид без бъгове няма как. Въпрос е какъв ни е апетита за тези неща.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • Ivan_Georgiev1
Цитирай
#13

(2022-08-01, 18:26:06)Victormihov написа:  Само китайците зареждат от 0% до 100% за по-малко от час, но камерата им е малко лоша.
Може да прозвучи малко гадно, но няма да намериш това което търсиш дори и със 2000лв.
Всяка една фирма има по един голям компромис и трябва да се живее с това.

Самсунг - Ексинос, бавно зарежда.
Епъл - ios, бавно зареждане
Гугъл - бавно зареждане, постен софтуер, проблеми с 5г
Сони- яко греене.
Хуавей- няма гугъл.
Oneplus - слаба камера.
Шиаоми- слаба камера, смотан софтуер

От половин година си чукам главата и аз какво да си купя и не знам, избора е по-лош от всякога, ако питаш мен си вземи нещо втора ръка запазено от миналата година поне да не си хвърляш парите на вятъра, звучи като хейт, но аз не виждам в момента модел който да ме е грабнал, телефоните като цяло са доста скучни, без зарядни, орязани функции и искат една камара пари.

Aз също съм стигнал до този извод , но реално не виждам смисъл да взимам телефон втора употреба. Аз по-добре да седя със С10+ , който върши добра работа . От миналата година телефоните са същите , като тази и общо взето за последните години не се наблюдава някакво подобрения или нещо "уау" . Колкото и зле да е камерата на oneplus ,то тя не ми е най-важна . Вече , ако е downgrade на с10+ бих се замислил , но честно не ми се вярва.
Цитирай
#14

Ами ако телефона ти С10+ покрива долу горе нормите за желан телефон, явно е и от прочетеното до сега във форума е че още не е за смяна.Може спокойно да се изчака някой друг месец ,година докато излезе нещо "уау" или телефона да се скапа от към батерия или излезе нещо нередно та да се вземе нов телефон.
И аз няма да правя скоро хардуерен ъпгреид по изброените от Victormihov причини,освен ако не излезе нещо на разумна цена и да покрива нормите за "уау" телефон в смисъл :
-Добра голяма батерия.
-да има място за SD-Карта
-Менюто да не се различава много от сегашните ми телефони на Samsung-a Note 10+ , 9
-Да има и S-Pen
и .... ,ще гледам да няма мнооого компромиси.да е УаУ наистина що да ми омръзне на 2-рата седмица си е жив ужас.
Пак ще е Samsung най вероятно  Lol

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#15

s 21 fe е със снапдрагон 888 и е само около 1000 лв 256/8гб
единствения недостатък е че батерията е малко малка
но иначе с 30 вата зареждащо устрийство се зарежда за 30 -40 мин
и има безжично зареждане

5 г поддръжка и 3 андроид ъпдейта

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#16

(2022-08-03, 12:54:57)rnaydenov написа:  s 21 fe е със снапдрагон 888 и е само около 1000 лв 256/8гб
единствения недостатък е че батерията е малко малка
но иначе с 30 вата зареждащо устрийство се зарежда за 30 -40 мин
и има безжично зареждане

5 г поддръжка и 3 андроид ъпдейта
Колега, къде с 256 гб го има за 1000 лв. По - скоро това е цена за 6/128.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
Цитирай
#17

По принцип този телефон го гледам от няколко месеца и го бях харесал , но ме спират 2 неща .
1 - Зареждането от 0 до 100 е колкото на s 10 + час и 40 мин
2 - SD 888 има много противоречеви мнения и пишат ,че това бил най-несполучливият процесор ,но дали е така ?
Ако процесорът не грее и е енергоикономичен съм готов да направя компромис за времето за зареждане и бих го взел.
Цитирай
#18

Ами процесора грее и не е енергоикономичен.
SD 865 е по добър избор.

Като гледам сумата която си отделил най логично е да си внесеш самсунг от щатите с SD процесор.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#19

от друга страна, аз се заглеждам за сина за реалме или гт нео 2 или гт мастър
цената е прилична, процесорите малко се различават, но не мисля че ще има проблеми с игрите
и освен това батерийте им държат по много

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#20

(2022-08-01, 18:26:06)Victormihov написа:  ...
Може да прозвучи малко гадно, но няма да намериш това което търсиш дори и със 2000лв.

От половин година си чукам главата и аз какво да си купя и не знам, избора е по-лош от всякога...

Е, при мен е от по-скоро, но изводът е същият. Искам да подменя за ЧРД иначе чудесно представящият се почти 2-годишен Р30 на жена ми с апарат (нов!) с по-голям дисплей, защото 6,1 й е малък, но не стигам до никъде.

Не мисля, че съм пропуснал нещо, струващо си замяната - моделите с действително добри камери са с мижави батерии, а и гугълските услуги са задължителни. Склонен съм донякъде да преглътна качеството на камерите на Realme GT2 Pro, защото останалото като че ли му е в ред, но като погледна как снима Honor 50, ако и да е без оптична стабилизация, връщам се в изходна позиция.

Последният ме спира само заради "възрастта" на модела, ако това реално е спирачка - не виждам с какво новите версии на Андроид са по-добри от по-старите от гледна точка на нашето им ползване.

Чудя се, а имам само още около 2 месеца, през които едва ли ще се появи нещо ново, отговарящо на рамката.
Цитирай
#21

Такъв е пазара и не мисля, че нещо ще се промени занапред, винаги трябва да направиш компромис с нещо или да ходиш с два телефона в джоба.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#22

Няма апарати и на мен ми се освободиха едни 2000лв ей така и аз да се поглезя, или S22 ultra който си е доста близо до това което имам Note 10 plus гледам гледам в магазина, ами то разлика няма, освен, че е по-дебел и малко по-тежък, Да батерията ще е по-добра, но аз имам зарядни навсякъде, вкъщи, в колата, на работа, дори като работя е включен в зарядното, то да го сменя пак същият апарат, 100х зоом, ама ко да снимам самолети, с това ли ще си играя? Коскужамти дингилин станах няма да снимам мравки и птички яSmile
iPhone 13 pro max ограничения отново, всяко нещо гимнастики, как да сложа мелодия пак гледай 100 клипа във ютуб, това свали, онова свали, ама този профил, аааа не то само 7 дни, след 7 дни отново стъпка от 9 до 15. Ама то излезе ъпдейт, ами като излезе ъпдейт вече това видео е нерелевантноSmile
Pixel 6 pro - интересен модел, но много постен Андроид, нито цвят нито нищо, умряла работа, то нали трябва да ти е кеф да го гледаш това меню.

Някой ако има идея да кажи, аз не намирам интересни апарати... лошоSad За първи път от години вълнението от апарати ми е кръгла 0.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#23

Що така бе Миме Smile Smile Smile дали на 7 или на 13 начина е един и същ. Едва ли си толкова бос? А иначе аз съм фен на Сони - във всички аспекти, вкл и телефони.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#24

Щото не си ял дървото със Sony, аз съм го ял и не искам и да ги чувам повече Tooth

Ядох го и със смартфон веднъж и веднъж с телевизор. Повече - не мерси.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#25

Какво се случи, би ли разказал.
Новият модел Experia 1 IV не е за купуване, всички се оплакват по ютуб, че грее страшно много, дори като само си цъкаш из менюто.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)