Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Андроид до 2000 лева
#26

(2022-08-08, 20:17:10)Legend написа:  Щото не си ял дървото със Sony, аз съм го ял и не искам и да ги чувам повече  Tooth

Ядох го и със смартфон веднъж и веднъж с телевизор. Повече - не мерси.

Ако ти кажа колко техника Сони ми е минала през ръцете, никога с нищо не съм имал проблем. То фото апарати, радио апарати двукасетъчни декове, телевизори(и кинескопени и от плоските) телефони(и с копчетата и смартове, и сони-ерискони) , VHS касети, конзоли(плейстейшън). Последно Сони експерия 5/2 отличен апарат, прави страшни снимки, особено на тъмно. Та това е моя кратък 30г опит със Сони. А ти си изтеглил късата клечка Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
Аксесоари
#27

@Victormihov Защо не си вземеш един фотоапарат, даже да е сапунерка. И да речем една Моторола от Edge серията, 20 или 30. Имат добри характеристики, не греят, имат доста сносни параметри и чист Андроид. Например Edge 20 има някакъв оптичен зуум, абе става...

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
Цитирай
#28

(2022-08-08, 20:27:46)Victormihov написа:  Какво се случи, би ли разказал.
Новият модел Experia 1 IV не е за купуване, всички се оплакват по ютуб, че грее страшно много, дори като само си цъкаш из менюто.

Разказах в другата тема, то беше като цяло проблемен модел на сони. Смартфон ХА1, цялата серия е с фабричен дефект, до последната бройка. Проблем с тъча и петна по дисплея. Дори след гаранционни замени проблема остава (т.е появява се след известно време 1-2-3 месеца).

Проблем съм имал и с един LED TV просто се счупи.

На приятел преди 3г. му се счупи OLED TV-то Sony, беше дал над 6000 лв за него, панела замина точно седмица след гаранцията. Tooth , беше му много тъпо, нормално де.

Спирам със спама, темата е за друго, не за проблемите на Sony.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#29

Като цяло, марките не са много. Личното ми мнение е: Сони, Пиксел, Самсунг и Епъл. Тези марки за този бюджет имат всичко, което ти трябва, и качество и батерия и подръжка и...

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#30

(2022-08-08, 21:23:50)Riger написа:  ... Защо не си вземеш един фотоапарат, даже да е сапунерка...

Отговарям и аз, въпреки че не е към мен питането - ползвах доста време сапунерка, дори две, и се справяха точно според очакванията - снимки на нивото на телефон между бюджетните и по-слабите от средния клас телефони, т.е. горе-долу се вижда кой и къде е на снимката, но и не кой знае какво друго. За снимане на текст, което на мен ми е особено важно - забрави ...

Да, имам си и доволно добър Nikon с чудесни камери и 2 много издръжливи батерии, но той пък си създава нормалните допълнителни грижи по пренасянето в специална чанта, особено по самолетите, а и в някои съвсем не редки ситуации ми се налага хем да снимам подобаващо добре, хем да не мязам на турист. 

Е, какво остава, освен да търся издръжлив откъм автономност (бързото зареждане извън дома ми не върши почти никаква работа) и способен да снима повече от добре при нужда. 

При това откровено нямане на предлагане на нужното, наглед "остроумният" отговор за носене на 2 апарата всъщност не решава ребуса.
Цитирай
#31

Е като не искаш да носиш 2 апарата, носи powerbank, нямам какво друго да ти кажа, компромис с нещо винаги ще трябва да направиш Wink, ако ще и Андроид (телефон като цяло) до 5000 лв да търсиш, просто е такъв пазара, не е като преди време.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#32

А, няма проблем с компромисите - ежедневие, ежегодие и ежедесетилетия са ми.

То и с външните батерии си е жива мъка - с капацитет 20А от доста известен производител едва се пълни 7А батерия, при това изцяло под девиза "Бързай бавно!".
Цитирай
#33

@L1892 Въпреки че се отклоняваме от темата,мога да гарантирам че компактен фотоапарат който е колкото кутия за цигари марка Sony RX 100 първия модел,снима по-добре и с реални цветове от който и да е флагман последен модел,и зума е оптичен.Сравнявал съм го с моя П30,ами разликата е огромна.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#34

Всъщност не мисля, че се отклоняваме от темата, тъкмо напротив.

Имам сапунерки Canon и Sony - и двете съвсем не от най-евтините, дори обратното. И двата снимат с много шум, ако не е на ярка слънчева светлина, а снимането на текст е неописуемо зле. Но това сега е без значение, продължавам(е) да търсим отговарящ на всички условия съвременен телефон с надеждата, че не сме далеч от пускането му на пазара.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)