Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Redmi Note 10 5G проблем с Блутут
#1

Здравейте. От около месец въпросния телефон, като е свързан с блутута в колата не приема обаждане. Получавам обаждане, телефона звъни, системата в колата също звъни и при натискане на бутона за отваряне от волана разговора пропада. Ако вдигна от телефона няма проблеми, провеждам си разговора през блутут. Преди нямах такъв проблем с този телефон. Пробвах с други телефони и няма такъв проблем. Имам съмнение, че този проблем се появи след ъпдейт с нова версия на софтуера ( MIUI 13.0.2 ), но не съм сигурен кога беше ъпдейта. Колата е Gand Scenic 3 2009г.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай да забравиш от Блутут настройките на телефона блутута на колата и после пак да го свържеш!
Цитирай
#3

Всичко това е пробвано. Никакъв ефект.
Цитирай
#4

В developer Options имаш различни настройки за Bluetooth. Може да си поиграеш да сменяш за тест. Може с някой ъпдейт, някои от тези настройки да са се сменили....

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 2 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • KenLii, trynkata
Цитирай
#5

(2022-08-05, 08:28:01)Be6i4 написа:  В developer Options имаш различни настройки за Bluetooth. Може да си поиграеш да сменяш за тест. Може с някой ъпдейт, някои от тези настройки да са се сменили....

След като си поиграх с настройките, проблема се разреши. MAP 1.3 и AVRCP 1.3 с тези версии нещата се оправиха. Благодаря за помощта.
[-] 1 потребител изказва благодарност на trynkata за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#6

(2022-08-05, 08:28:01)Be6i4 написа:  В developer Options имаш различни настройки за Bluetooth. Може да си поиграеш да сменяш за тест. Може с някой ъпдейт, някои от тези настройки да са се сменили....

Здравейте! Къде мога да открия тези настройки, защото и аз имам същия проблем със свързването на телефона със системата на колата?
Цитирай
#7

developer options се отключва като тапнеш 7 пъти върху MIUI Version в настройките ЗА/ОТНОСНО телефона.
След това менюто се вижда в additional settings
Вътре гледаш всичко свързано с Bluetooth
Цитирай
#8

(2022-12-16, 08:55:24)suffer написа:  developer options се отключва като тапнеш 7 пъти върху MIUI Version в настройките ЗА/ОТНОСНО телефона.
След това менюто се вижда в additional settings
Вътре гледаш всичко свързано с Bluetooth

Много благодаря! Ще опитам и пак ще пиша, ако имам проблем. Благодаря!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Vic за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)