Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ресет на P30 Pro и въпрос свързан с това
#1
Question 

Здравейте колеги (и колежки as well),

От доста време искам да го ресетна (не е пипан от 2+ години), че да видя проблемите с батерията дали са от самата батерия или ресета може да подобри нещо. Като изключим ужасната хамалогия, която следва (докато върна нещата във вида, в който са сега, ще потроша поне ден), то въпросът който ме притеснява е - ще продължи ли да работи call recorder-а (на skvalex)? Да не говорим, че не ми е ясно от къде ще взема Youtube Vanced (щото, той продължава да си работи, нищо че го спряха), но това ще го мисля в последствие.
Цитирай
Аксесоари
#2

Skvalex ще ти изиска да инсталираш заводското приложение за запис на разговори, без него не може да записва през микрофона и има много шум.Инсталирането става през  сквалекс.Даже аз съм го спрял, защото стават две за запис.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • imthedevil
Цитирай
#3

(2022-08-05, 21:49:35)DoryanY написа:  Skvalex ще ти изиска да инсталкраш заводското приложение за запис на разговори, без него не може да записва през микрофона и има много шум.Инсталирането става през  сквалекс.Даже аз съм го спрял, защото стават две за запис.

Да, да...знам я процедурата каква е. Въпросът беше по-скоро, дали emUI 12 не прецаква нещо по въпроса (на което да се набоцкам след ресет). Че аз записа на разговори го ползвам много активно (много забравям) и ако има такъв проблем, хич няма да ми се отрази добре.
Цитирай
#4

Аз правих ресет на 12 и нямах проблеми, а относно Вансед, можеш да си направиш бекап на приложенията,аз ползвам про версията на това приложение, но и безплатното става https://play.google.com/store/apps/detai...backup.iap

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • imthedevil
Цитирай
#5

(2022-08-05, 22:08:18)DoryanY написа:  Аз правих ресет на 12 и нямах проблеми, а относно Вансед, можеш да си направиш бекап на приложенията,аз ползвам про версията на това приложение, но и безплатното става https://play.google.com/store/apps/detai...backup.iap

Благодаря за информацията колега (и за приложението)!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)