Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Време е за смяна на верния Mate
#1

Досега винаги сменях телефони през 2 години, но Mate 20 излезе чук и му добавих още една, но може би заради факта , че не ползвам кейсове вече дисплеят му започва да се отлепва, пък и без това вече се бях замислил за нов апарат... 
Та взех да се чудя... Към момента се бях насочил силно към S22, но чувам ужасни отзиви за батерията? 
Може ли да предложите нещо добре г/д в този ценови диапазон и по възможност да е от каталога на Виваком Smile
От една страна бих си взел нещо като A53 или Redmi note 11pro, но също искам да има оптична стабилизация на видеото

Xperia X8 > Arc S > LG G2
Xperia U
Цитирай
Аксесоари
#2

Предлага се OnePlus 10 Pro , който има OIS . Силно се съмнявам да замени равностойно Mate, но този модел на 1+ може би е един от малкото що годе читави и като че ли (?) с по-приемливи компромиси.
Цитирай
#3

Ако се насочиш към Самсунг избягвай ексинос процесорите, не са вече толкоз зле самите процесори, но модемите им са под всякаква критика.


S21 fe е добър заместник на мейта.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?id...one2=10954
Цитирай
#4

(2022-08-10, 10:20:58)emzo написа:  Ако се насочиш към Самсунг избягвай ексинос процесорите, не са вече толкоз зле самите процесори, но модемите им са под всякаква критика.


S21 fe е добър заместник на мейта.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?id...one2=10954

Тоз не е ли много зле от към батерията? Поне така чета (в ревюта, пък май и тук бях чел такива изказвания)?
Цитирай
#5

А мейта да не би да е много добре с неговите 4000 ?
Цитирай
#6

(2022-08-10, 10:34:07)emzo написа:  А мейта да не би да е много добре с неговите 4000 ?

Убеден съм, че мейта е по-добре от към батерия от S21Fe (по отношение на SoT). Вейхуй (поне по-старите (от P50 нагоре не ги знам как са)) се славеха с много добра оптимизация на батерията.
Цитирай
#7

Щом казваш, скоро ще стане година от 1вата ти тема за смяна на п30про, с това темпо ще си вземеш скоро телефон.
Цитирай
#8

(2022-08-10, 10:34:07)emzo написа:  А мейта да не би да е много добре с неговите 4000 ?
Не знам колко е добра, но 3 години по- късно без проблем си изкарва деня Smile
Иначе току що се сетих, че днеска ще покажат нофия флип, а имах мерак на стария и без това, та да видим Smile

Xperia X8 > Arc S > LG G2
Xperia U
Цитирай
#9

Ако не ти пречи, че няма да имаш Google services взимай Huawei.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#10

(2022-08-10, 13:42:05)Legend написа:  Ако не ти пречи, че няма да имаш Google services взимай Huawei.

Разправял съм се с на един колега, не ми се разправя пак Smile

Xperia X8 > Arc S > LG G2
Xperia U
Цитирай
#11

Кво да се разправяш, side load на G Services е сърашна глупост.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#12

(2022-08-10, 10:55:10)emzo написа:  Щом казваш, скоро ще стане година от 1вата ти тема за смяна на п30про, с това темпо ще си вземеш скоро телефон.

Ами няма да е скоро. Колкото и да ги гледам текущите телефони, един читав не мога да намеря за съжаление. Та P30 Pro-то го виждам и 2023 да си карам с него.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)