Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch 5/Watch 5 Pro - Лични впечатления и коментари

От това, което чета, се иска часовника да не излъчва, докато спи човека. Самолетния режим са ти го препоръчали и прави точно това, спира блутут и вифи. Сутринта махаш самолетния режим и се свързва. Аз пускам самолетния на всяко сваляне от ръката, понеже го нося само за спорт.
Цитирай
Аксесоари

(2023-10-02, 12:13:11)Dowper написа:  От това, което чета, се иска часовника да не излъчва, докато спи човека. Самолетния режим са ти го препоръчали и прави точно това, спира блутут и вифи. Сутринта махаш самолетния режим и се свързва. Аз пускам самолетния на всяко сваляне от ръката, понеже го нося само за спорт.

Аха, ако самолетния спира синия зъб, значи трябва и това да пробвам. Сега ми се изясни. Благодаря!
Цитирай

Здравейте група, днес си рестартирах часовника GW5pro и като го пуснах отново ми даде че прегрява беще със всичко включено (LTE, BLU, WIFI, местоположение......) мястото е с лош обхват, като ги изключих се охлади и работи нормално. Имали ли сте подобен проблем?
Цитирай

На мен е прегрявал като го държа на LTE,затова смених на 3G и няма грижи.Реално не ти трябва LTE скорост на часовника.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Моля някой да даде съвет,как мога да активирам през часовника да ми излизат съобщенията (да мога да ги чета и отговарям) от месинджъра ,защото съм задал в настройките всички уведомления ни единствено ми показва ,че имам съобщение и самия часовник немска да ги отвори
Благодаря предварително
Цитирай

Smile Wink

(2023-10-10, 08:49:46)felipe написа:  Smile Wink


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • milss
Цитирай

@felipe, този фейс твое производство ли е? На мен лично много ми харесва.

1916 
Цитирай

Иха и аз искам такъв
Цитирай

(2023-10-12, 21:19:54)milss написа:  @felipe, този фейс твое производство ли е? На мен лично много ми харесва.

Не,казва се HybridSuperInfo
https://play.google.com/store/apps/detai...l=bg&gl=US
Иначе събитията за да се показват,съм ги въвел ръчно в календара на телефона с часове,по късни за да се показват повече време.До края на март съм въвел събитията.
Примерно за днес. Smile
   

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 2 потребители изказват благодарност на felipe за това мнение:
  • hri100, milss
Цитирай

Нов ъпдейт с ниво за сигурност декември

Gesendet von meinem SM-S908B mit Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Да попитам за Watch 5 Pro - някой, който е пробвал функцията за навигация по gpx маршрут, докато върви навигирането можеш ли да виждаш данните на тренировката като скорост, време, пулс и другите или се вижда само навигирането?
Цитирай

(2023-10-04, 10:35:34)Nezavisim написа:  Моля някой да даде съвет,как мога да активирам през часовника да ми излизат съобщенията (да мога да ги чета и отговарям) от месинджъра ,защото съм задал в настройките всички уведомления ни единствено ми показва ,че имам съобщение и самия часовник немска да ги отвори
Благодаря предварително

И при мен от няколко дена Месинджъра ми прави проблем,с Watch 5 pro и S 23 ultra съм.Проблема е следния получавам съобщенията но мога само да ги прочета без да ми дава да отговоря и ме праща към телефона.При Вайбър си работи както трябва.Дал съм всички разрешения.Даже преинсталирах и Месинджъра и пак същото.Някой сблъсквал ли се е с този проблем.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай

Дойде ъпдейта и за 5-ците.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)