Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch 5/Watch 5 Pro - Лични впечатления и коментари

А тази тройка ще се продава ли? Определено 4ката не ми допада и ще я разкарам, та много се чудя дали да е пак 3 или направо отново да взимам първия 46 Big Grin Поне да си знам 4 дена батерия, а и без това всичко което ползвам го имат и трите модела. Само дизайна малко ме спира, защото 3 много повече ми харесва от първия модел.
[-] 1 потребител изказва благодарност на kerenski за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
Аксесоари

По вероятно е да се разделя с 5 pro-то. Тройката ще я държа докато е жива. Това е най-добрия часовник (като визия и удобство) на Самсунг до момента.

1916 
[-] 3 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • Dowper, kerenski, sapiora
Цитирай

(2022-10-15, 20:34:58)positive написа:  Ползвате ли някакъв, email client на часовника? Преди (Active 2) имаха техният си Samsung Email. И точно се бях засилил да купувам watch 5, когато прочетох че са го махнали. И май има само MS Outlook. Така ли е?

Има си го email клиента на Самсунг.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • milss
Цитирай

(2022-10-16, 14:16:40)rumo написа:  Дай графиката да я видим, че така звучи малко като "хванах 50 кг шаран" пък той 5  Big Grin
 С включени постоянно крачкомер, следене на сънят и ръчен пулс

[Изображение: Screenshot-20221021-110449-Galaxy-Watch5-Manager.jpg]

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 3 потребители изказват благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • luchko15, milss, rumo
Цитирай

Айде браво! И е носен 24ч/ ден и не е вкарван в икономичен режим през това време?
А дисплеят активира ли се с жест или си го почукваш...но както и да е супер ти е резултата.

Аз както и да го въртях и суках повече от 3 дена йок. А си мислех, че аз съм най-икономичният ползвател и няма как да го кача до 5
Цитирай

Без икономичен режим, дисплеят работи с вдигане на китката и изключен аод

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

С абсолютно същите настройки съм и правя 4 дни, повече не успявам. Освен да нямате никакво движение (крачки), по друг начин не мога да си обясня, защо не мога да стигна 5 дни Иначе страхотен резултат, браво Smile
Цитирай

Правя по над 10000 крачки на ден средно

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Нов ъпдейт за LTE версията


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB Phantom Black
Цитирай

Ето го и моят резултат wach 5 pro lte. Крайно съм разочарован ! Ползвам го вече 3-та седмица. Когато е вързан към телефона кара 2 дена . Днес го пробвах само на lte и едвам изкара деня . Провел съм 2 разговора с общо времетраене 15 мин . Да не говорим че като е на слънце докато шофирам и за 5 мин разговор прегрява и му е нужно 2 мин за да се охлади .... Всички допълнителни глезотии са изключени и немога да си обясня как я стапя тази батерия....


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Пробвайте да изключите LTE-то, въпреки че като е вързан към телефона, то трябва да се изключва автоматично. Друго, което мога да ви посъветвам е да пробвате да го занулите. Като цяло най-големия консуматор е точно LTE-то. Като сте само на него е нормално да правите ден.
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Аз май за пръв път ще направя 3 дена и половина. Изключил съм LTE-то, автоматичното измервана на кислорода в кръвта, засичане на хъркането. Останалите показатели си ги следи, като също спя с него и не го махам. Преди 2 дни реших да тествам с изключване на автоматичното включване на дисплея при завъртане на ръката и явно заради това сега изглежда, че ще изкара толкова. Преди това с включена тази опция изкарваше около 2 дни и полвовина.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

Ето едно напомняне, колко е добра батерията Чудя се, дали да не спра ъпдейтите, че да не я развалят [Изображение: ac9057fd59efe40471f3f2ba9cdab534.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай

Колко mm е часовникът от скрийншота? Случайно да е 40мм, макар че не ми се струва възможно?

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

О, не. 40мм е невъзможно да направи тези резултати Даже мисля, че и 44мм няма да ги направи. Това е 5 Pro.
Цитирай

Здравейте. Може ли мнение от хората, които вече са използвали samsung watch5 bt заслужава ли си модела или да търся друг. Честно казано съм се спряла на този заради лилавия цвят искам да мери крачките, пулса, калориите и батерията му да издържа повече. Общо взето това са нещата, които търся в часовника затова ако има по-добри модели - моля споделете 🤗
Цитирай

Ако ти е само за тези неща е най-добре да се насочиш към някой от моделите на Хуауей или Шаоми/Амазфит.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

(2022-11-21, 01:59:43)Avalony написа:  батерията му да издържа повече

Какво означава това? Звучи ми като "една идея повече/по-малко". Ако наистина ти харесва SGW5 моя съвет е да се спреш на Pro версията. С изискванията, които имаш батерията ще държи около 4-5 дена.
Цитирай

(2022-11-21, 01:59:43)Avalony написа:  мери крачките, пулса, калориите и батерията му да издържа повече.

След тестване на GW4/ Pro, накрая взех Band 6 на Хонор за 50лв. Много лека и удобна. Ползвам всичко възможно с 24часа следене. По данни дават 14 дни, С това следене изкарва половината - 7 дни. GW4/ Pro караше ден, ден и нещо, което е подигравка за марката, освен ако не спираш това и онова за пестене, и постигане на два дни.
Предполагам консумация при GW5/Pro няма да е по-различна. Отделно с тези габарите става като водомер, визирам Pro версията.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Е какво общо имат двете устройства, че ги споменавате в едно изречение? Имам Касио, което кара 10 г.

Galaxy S 24 ultra
[-] 3 потребители изказват благодарност на chepkata за това мнение:
  • Dowper, milss, nsshark
Цитирай

@airbus че какво лошо има във водомера?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Здравейте!Не съм писал тук....отдавна,във форума де. Ама някой да каже ....как стоят нещата с измерването на тел. температура с 5pro?.

SGS 2....SGS3.....Lenovo Vibe P1......HUAWEI Mate 10 Pro
 - Mocha Brown
Цитирай

В момента няма активна опция за това. Мисля, че все още чакат разрешения от регулаторите.
Цитирай

Както и с предишни модели, където се чакаше пък да активират мерене на кръвно и ЕКГ, най-вероятно тази фунцкия ще се появи почти като наближи новия модел да излиза.
Цитирай

Здравейте закупих Galaxy S22Ultra ,но часовника ми остана Хуавей(Huawei Watch 3 LTE) искам да мина на Galaxy Watch 5 LTE примерно.Та въпросите ми са поддържа ли Galaxy watch 5 GPay и може ли да се плаща безжично през него?Колко му държи батерията при нормално ползване?Есима от хуавея предполагам ще мога да го ползвам на галаксито?На А1 съм.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)