Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Z Fold 4 - Лични впечатления и коментари
#76

Смяна на протектора на екрана за втори път, само след ~3 месеца ползване от предишната смяна. Жена ми ще ме изгони от вкъщи след 2 пъти сервиз и две смени на протектора - това за 1 и 1/2 година. Пишман станах, че го подарих. Ползва си го, ама май напоследък повече служебния iPhone.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
Аксесоари
#77

(2024-01-06, 14:57:13)Jorkyyy написа:  Здравейте на всички! Имам питане относно проблем с пантата. След 10 месеца ползване телефонът не може да се отвори изцяло. Та сега се чудя в кой сервиз да го занеса по гаранция. От Samsung ми предложиха в Сердика център Samsung Experience Store, а на гаранционната ми карта пише сервиз Сръчко. И двата сервиза са оторизирани от Samsung, но все пак реших да се допитам до вас, ако сте имали подобен проблем.
Благодаря предварително!

Кой  сервиз избра ? И аз имам същия проблем ...

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
Цитирай
#78

Привет на всички.
Имам Z Fold 4 от година и няколко месеца. След стандартното отлепване на фолиото на вътрешния екран, сега се появи друг, вече много неприятен проблем. При отваряне на телефона, често (не винаги) вътрешният екран остава черен. Телефонът работи, защото усещам вибрации и понякога чувам звук при получаване на съобщение, но нито вътрешният, нито външният екран се съживяват. От време на време успява да се събуди след няколко минути със съобщение, че системният процес е забил, но често си губи всички звуци след това. Оправя се единствено с ресет с бутоните отстрани. Опитах да го "масажирам" по съвет от едно видео, което като че ли помогна за един ден, но след това отново същото поведение.

Някой друг имал ли е подобна ситуация? Очевидно е, че това е за гаранционен ремонт, но се чудя към кой сервиз да се обърна, защото не искам да рискувам толкова скъпо устройство.
Цитирай
#79

Пробвайте сервиза в Мол Сердика: Samsung Experience Store - Serdika Center. Дано да свършат работа.

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • naskogeo
Цитирай
#80

В Сръчко също може.

 
Цитирай
#81

В сервиза Мол Сердика: Samsung Experience Store . Ремонтираха го за два дена , доволен съм !

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
Цитирай
#82

Актуализацията до One UI 6.1, която включва Galaxy AI, ще бъде пусната за Galaxy Z Fold4 и Galaxy Z Flip4. Тези устройства ще получат пълния набор AI екстри, включително Circle to Search with Google и Live Translate, а единственият пропуск ще бъде Instant Slow-mo.

Източник

 
Цитирай
#83

Big Grin 

Е до сега не ми се бе случвало :
Чисто нов телефон, разпечатвам го и между телефона и оригиналното фолие с което е пакетиран телефона ШОКОЛАД Lol
След ден и половина в употреба се разлепи фолието на вътрешният дисплей Angel, явно е седял доста врем е по складовете!
Ако не друго поне беше оригинално запечатан!
Visslar

[Изображение: 20240416-040812.jpg]
[Изображение: 20240416-040810.jpg]
[Изображение: 20240416-041028.jpg]
[Изображение: 20240416-041032.jpg]
[Изображение: 20240416-041042.jpg]

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)