Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не получавам известия от Фейсбук - s20fe
#1

От скоро съм с s20fe, преди това бях с чистия s20. Още при него, преди няколко месеца стана някаква обърквация и спрях да получавам голяма част от известията. Говоря за известия, които излизат при изключен екран или горе при включен и пише нещо от типа "Еди кой си публикува еди какво си в групата Х". Пробвах всичко - чистене на кеш, на данни, преинсталиране, пипане в настройки на телефона и на приложението. Всичко съм позволил, приложението не изключва никога и работи във фонов режим постоянно. Вътре в app-a съм позволил всичко.... Пиша това, защото ми е важно да получавам известия на секундата в една група и то най-вече от определен човек. Преди получавах, но вече не. И настройките на групата съм прегледал. Дайте идея какво да правя... Благодаря!

Цял ден чистя кешове, настройки и т.н... Очевидно проблемът е някъде в телефона - визирам настройки по андроид, по акаунти и т.н... Направих wipe cahe partition, направих reapir apps.  Изтрих напълно приложението, рестартирах много пъти и все така... Преглеждах 100 пъти настройките, излязох от всички други устройства, в които съм... Но пак не помага. Не получавам никакви известия, не получавам червена точка на иконата с номера на нови събития... Нищо...
Не знам дали в настройки на андроид - акаунти трябва да се синхронизира фейсбук акаунта ми, но е деактивирано и не може да се активира. Същото важи и за месинджър.
Иначе съм дал на приложението всички възможни позволения и също така да ползва данни в background режим...


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
Аксесоари
#2

Тъй като никой не е отговорил, а моите проблеми и борби продължават, поне да попитам следното. На моя s20fe 4g snapdragon, закупен от emag преди около 2 месеца, очевидно facebook приложението не е предварително инсталирано. На старите ми самсунги е и не мога да го махна изцяло, а само да му изтрия ъпдейтите и да му дам disable. Тук си се изтрива като допълнително сложено приложение. Преинсталирах 100 пъти и бъзиках всички видове настройки, но push notifications не получавам... Чудих се дали случайно няма връзка и с това...
Цитирай
#3

Телефона приспива приложението, давам ти 2 решения:

1. слагаш приложението в never sleeping apss.
ако няма ефект:
2. даваш unrestricted на батерията на facebook
Цитирай
#4

Тези 2 неща отдавна съм ги направил. Първо пробвах от настройките на самото приложение да му дам не "Оптимизирано", а "Без ограничения", но не подейства. После му дадох "Оптимизирано" и от Настройки и Батерия избрах това приложение никога да не спи. Между всички тези пъти пробвах и десетки пъти чистене на кеш и данни на приложението, деинсталиране и преинсталиране отново. И от рекавъри менюто пробвах с wipe cache partition и отделно Repair Apps. Какво ли не изчетох и не пробвах. И в самото пеиложение, и в настройките на Галакси. Не получавам никакви push notifications, въпреки че са позволени и от приложението, и от настройките на телефона. Това ми се струва ксто проклятие, тъй като абсолютно всички около мен за щяло и не щяло получават нотификации, а аз за нищо...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)