Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с активен калъф на Самсунг С21 Ултра 5Г
#1

Здравейте! 
Днес пеистигна един активен калъф (от тези с прозорче отгоре), но телефона не се заключва като го затворя, нито показва информация в прозорчето. При С20 улта нямам никакви приблеми, сложих калъфа и просто си тръгна, но пустия с21 не иска и не иска. Активния дисплей е включен, но не съм сигурен дали не пропускам нещо. 
Ще се радвам на насоки. 
Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Можехте да пуснете линк към калъфа.
За някои такива китайски в опаковката или на сайта има линк да се свали апликация от производителя (често АРК файл с "троянци" или реклама).
Но казвате, че със S20 Ultra работи - това същият калъф ли е или калъф за S20 Ultra друг, защото отзад за камерите дупката е различна на двата модела?

Иначе по нета има оплаквания и то с оригиналните Smart Clear View Cover на Самсунг. И не казват как се оправя.
Цитирай
#3


(2022-08-16, 21:44:25)enkov написа:  Можехте да пуснете линк към калъфа.
За някои такива китайски в опаковката или на сайта има линк да се свали апликация от производителя (често АРК файл с "троянци" или реклама).
Но казвате, че със S20 Ultra работи - това същият калъф ли е или калъф за S20 Ultra друг, защото отзад за камерите дупката е различна на двата модела?

Иначе по нета има оплаквания и то с оригиналните Smart Clear View Cover на Самсунг. И не казват как се оправя.

Калъфа на по-стария е друг, но аз не го слагаю напълно.
Не се бях сетил да пробвам и обратното, после ще пробвам.
Иначе калъфа е китайски и с една апликация от гугъл магазина тръгна, но не функционира така както трябва.
Благодаря за идеята!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)