Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помогнете ми при избора
#1

Здравейте искам да си купя смарт  часовник,чуденката е между xiaomi s1/s1 activ или gtr 3pro защото искам да говоря по него телефона ми е 11т
Цитирай
Аксесоари
#2

От s1 можеш да плащаш
в ГТР 3 про имаш гласови команди и памет за музика
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • i770514
Цитирай
#3

Благодаря ти колега за отговора ,но не ползвам нито едно от тези неща и май ще взема един s1 activ. Заради цената 290лв. е в момента
[-] 1 потребител изказва благодарност на i770514 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#4

Здравейте, и аз съм раздвоен между watch s1 и gtr3 pro. Основното което ме привлича в s1 е здравото стъкло, възможността за плащане и дизайна, от друга страна пък gtr3 pro има по добър дисплей, повече функции, по лек е, и в момента е на хубава цена в технополис. Струва ми се че и за gtr3 има повече циферблати. В момента съм с redmi watch 2 и в приложението няма кой знае какъв избор от циферблати, притеснява ме факта че и за s1 няма да има избор.
Поздрави, ще съм благодарен ако някой сподели мнение Smile
Цитирай
#5

GTR 3 Pro Има Alexa (Което много зависи с какъв акаунт си или по-точно в кой регион е правен)
Гласови команди
По-голям дисплей (1.46")
Повече външни арр-ове за операционната система ZEPP OS 1.0 (65 към днешна дата) срещу само 5 за S1/active
2гб място за офлайн слушане на музика. Можеш да излезеш да спортуваш само с часовинка и блутуут слушалки и да си слушаш музика
Смарт режими за алармите, за DND
Много са си поиграли за 3 Pro.
Aз, обаче се точа на 4-ката вече, защото надгражда с още малко, а ми е любопитно

Но съм имал и S1 за 1-2 дни и си карам с Про-то.
Липсва ми това да мога да плащам и много ме блазни
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#6

Сега четох, че плащането с s1 е доста проблемно. Май ще взема гтр3 про-то.
А  amazfit как са с поддръжката?
Цитирай
#7

Имаме пуснати теми за ъпдейта на часовника и за ъпдейтите на приложението.
Може да се прецени от тях. Аз не съм недоволен.

А плащането със s1 защо да е проблемно?
Цитирай
#8

Четох в една от темите, че картите се добавяли в Curve, но българските мастъркард не се поддържали. Може и да е стара информацията.
Иначе от 2 дена чета форума и отзиви, и колкото повече чета, толкова повече се обърквам Big Grin Общо взето са ми на кантар и двата, и май ще отида до някой магазин да ги пробвам с кой ще ми е по комфортно.
Цитирай
#9

В кърв имам добавена виза icard и мастъркард от револют.
Единственото, което не съм успявал да добавя е било phyre/a1 wallet

И това кой седи по-добре не е фактор, защото може да зависи и от фабричната каишка
Много е важно за какво ще го ползваш и от какво идваш
Цитирай
#10

В момента съм с Redmi watch 2 lite, но искам по-голям часовник и определено трябва да мога да провеждам разговори, да има AOD, по добро проследяване на показателите и някоя друга глезотийка. Определено и плащането с NFC ще го ползвам. Иначе и този ми върши хубава работа, но ми е някак детски.
Цитирай
#11

е, ако плащането ти е deal breaker - изборът е ясен. Аз съм ти обяснил какви са плюсовете на GTR-a
Цитирай
#12

А  с  ГТР3 прото   може  ли  да се  плаща
Цитирай
#13

Не
Цитирай
#14

Благодаря за съветите, спрях се на s1  Smile
Цитирай
#15

(2022-09-30, 15:27:47)VesCo написа:  Благодаря за съветите, спрях се на s1  Smile

Добър избор!  Storstark

Galaxy s23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vanboy за това мнение:
  • VesCo
Цитирай
#16

Честито. Трябва да се преброим вече
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • VesCo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)