Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy A40 не тръгва
#1

Здравейте!
Имам въпросния А40 от май 2019 и преди да речем 1 година започна да прави проблеми, които се изразяваха в това, че телефона започна да се изключва.Ползвам го, слагам в джоба и той гасне.Няколко месеца продължи в този дух, докато накрая вече видях, че няма да го бъде, купих си Айфон, но въпреки това продължих да си ползвам самсунга.Изключванията зачестиха, като накрая започна и да не иска да се включва.И странното беше, че ако го ударя(леко) и чат-пат се включваше Big Grin Сега вече мисията да тръгне ми се струва невъзможна.Телефона реагира само когато е на зарядно.Включвам го в ел.мрежата, извибрира, показва "Galaxy A40", гасне и този процес продължава цяла нощ.Дръпна ли му кабелчето, всичко приключва.Тия дни се присетих за него, обаче отново ударих същата греда.Телефона не иска да зареди до началното меню.Успях чрез Power + Volume Down да го вкарам в някакво меню, пуснах му Recovery Mode, зареди и точно след 2 секунди изгасна.Сервиз ли му е майката, или има още нещо което мога да опитам, защото телефончето ми харесва и ми вършеше перфектна работа.
Цитирай
Аксесоари
#2

Смяна на батерията?

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#3

Ами мина ми през акъла, но имам и един С3 Нео който 5 години скъсах от ползване, нито веднъж не ми е направил подобен проблем.Този за 2 години припадна.Затова искам да се допитам до по-компетентните, каква може да е вероятната причина да гасне постоянно, при положение, че батерията му може да изкара 3-4 цикъла абсолютно нормално.Никакви проблеми и хоп - телефона както работи и спира.Къде в София има качествен сервиз, където мога да получа ориентировъчна цена за диагностика и евентуален ремонт?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)