Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 6a - Лични впечатления и коментари
#26

Колега с тоя план и 4G не ти трябва. Можеш на 3G ( HSDPA) да си караш. Според мен тия 10мгбс са много малко.Ограничи си скороста на апарата и пробвай, разцъкай преди да подпишеш за две години. Бих избрал предплатена карта пред тоя план аз лично.
Цитирай
Аксесоари
#27

Как да си огранича скоростта, че да пробвам?
Цитирай
#28

В горният пост ти подсказах , мини на 3G .
Цитирай
#29

Направих го на 3G и без проблем вървят клипове от тубата на 1080p.
Цитирай
#30

(2022-12-27, 10:27:26)NoMaD написа:  На мен лично - не, ползвал съм 5G с друг телефон, разлика никаква, само дето мобилните мегабайти се навъртат по-бързо.
Това съм забелязал и аз. Липсват ми само разговорите през волте.

Изпратено от моят Pixel 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

Днес в немския амазон pixel 6A- sage е на оферта 330е.Забих един,като пристигне ще се похваля Big Grin . В кои български сайтове могат да му се намерят качествени аксесоари?
Цитирай
#32

За какви точно аксесоари става въпрос? Тук почти няма такива и се предлагат с голяма надценка. По добре си избери нещо от Алиекспрес, там има богат избор за тях.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • retyrn
Цитирай
#33

Кейсове и протектори.От Али ще си ги почакам доста.Хвърлих бърз поглед из нашите сайтове,само в два намерих някакви гръбчета.Пределно ми е ясно ,че с такива непопулярни телефони ще е тегаво да се намери каквото и да е било.
Цитирай
#34

Ако държиш оттук артикулите да пазаруваш, тогава потърси в OLX.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • retyrn
Цитирай
#35

(2023-01-02, 16:43:14)retyrn написа:  Днес в немския амазон pixel 6A- sage е на оферта 330е.Забих един,като пристигне ще се похваля Big Grin . В кои български сайтове могат да му се намерят качествени аксесоари?

В никои. Пак в АмазонДе.

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#36

(2023-01-02, 16:43:14)retyrn написа:  Днес в немския амазон pixel 6A- sage е на оферта 330е.Забих един,като пристигне ще се похваля Big Grin . В кои български сайтове могат да му се намерят качествени аксесоари?

Две седмици минаха от както го получих и ползвам- много приятно телефонче се оказа.До първите три заряда на батерията трудно изкарвах деня,вече карам по ден и половина.Без проблеми с прегрявания,пръстови отпечатаци и други коментирани за модела недостатъци.От кутията си си излезна с А13.
[-] 2 потребители изказват благодарност на retyrn за това мнение:
  • greenandroid, scenic
Цитирай
#37

(2023-01-29, 09:38:24)retyrn написа:  Две седмици минаха от както го получих и ползвам- много приятно телефонче се оказа.До първите три заряда на батерията трудно изкарвах деня,вече карам по ден и половина.Без проблеми с прегрявания,пръстови отпечатаци и други коментирани за модела недостатъци.От кутията си си излезна с А13.

Колега, честит Пиксел!
Я кажи много ли е хлъзгав гърба и остават ли лесно отпечатъци по него, абе с други думи удачно ли е да се ползува без калъф?? Blush

Pixel 8
iPhone 15 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на scenic за това мнение:
  • retyrn
Цитирай
#38

Отпечатъци и да остават на зеления цвят не си личат-само докато го настройвах беше без калъф.От ден първи съм му сложил калъф на Spigen и протектор на екрана.Тези дни ми дойде прозрачния калъф от Али- да му се радвам на зеления гръб Big Grin .За хлъзгането - не,няма такова.Апарата е много компактен и ляга в ръката идеално.
[-] 3 потребители изказват благодарност на retyrn за това мнение:
  • greenandroid, karas, scenic
Цитирай
#39

Тестовата версия на Android 14 е достъпна в момента за ръчно инсталиране в Pixel 6a. Финализирането на функциите ще стане през юни, а завършеното издание ще излезе няколко седмици след това – вероятно през август или септември.

Линк

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#40

Искам само да споделя мнение от телефончето,вече 3ти ден и съм очарован, първоначално мислих да скачам на 7ца но много добрата цена на 6а и малкото разлики ме изкушиха. Камера топ, идвам от айфон Хс и разликата е очевидна, батерията цял ден изкарва каквото и да правите, намалил съм времето за анимации на 0.5 от 1 и вече ми се струва че е 90хз никакво замисляне. Единствен минус е че загрява ако играете много тежки игри, но не мисля че това не проблем за повечето.
Цитирай
#41

Някой ползвател на 6а или на 6 да сподели протектор с който няма проблем с пръстовия отпечатък ?
Цитирай
#42

В менюто за избиране на мелодия на звънене, до името на някои системни мелодии (ring tones) се появява символ на кошче за изтриване а до други не. Някой знае ли защо така? Става въпрос за системни мелодии, а не такива които си добавяш/триеш сам.

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#43

(2023-03-13, 10:04:46)mitkoandroid написа:  Някой ползвател на 6а или на 6 да сподели протектор с който няма проблем с пръстовия отпечатък ?
С Dux Ducis или Hofi няма да имаш проблем с пръстовия отпечатък.

 
Цитирай
#44

(2023-03-13, 10:04:46)mitkoandroid написа:  Някой ползвател на 6а или на 6 да сподели протектор с който няма проблем с пръстовия отпечатък ?

Аз съм със някакво фолио което се изрязва според модела на телефона( предлага го Мега дивайс)- самовъзстановяващо се от драскотини и проблем с него никакъв.
Цитирай
#45

Към момента на излизането си Pixel 6a се предлагаше на цена от 449 долара, но след излизането на новия Pixel 7a, Google официално намали цената на миналогодишния модел със 100 долара. Така сега Pixel 6a в официалния магазин на Google се продава за $349. Със $150 по-евтино от Pixel 7a.

Източник

 
Цитирай
#46

Обмислям закупуване на Pixel 6A. В Гугъл стора в немския амазон е €330, а в българския сайт buybest.bg е 600 лв.
Моля за съвет, ако имате опит с този български сайт, коректни ли са и има ли от какво да се притеснявам? Разликата в цената не е голяма, просто не ми се чака.
Цитирай
#47

(2023-05-14, 17:56:18)xmind написа:  Обмислям закупуване на Pixel 6A. В Гугъл стора в немския амазон е €330, а в българския сайт buybest.bg е 600 лв.
Моля за съвет, ако имате опит с този български сайт, коректни ли са и има ли от какво да се притеснявам? Разликата в цената не е голяма, просто не ми се чака.
Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и дискусия

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • xmind
Цитирай
#48

(2023-05-14, 17:56:18)xmind написа:  Обмислям закупуване на Pixel 6A. В Гугъл стора в немския амазон е €330, а в българския сайт buybest.bg е 600 лв.
Моля за съвет, ако имате опит с този български сайт, коректни ли са и има ли от какво да се притеснявам? Разликата в цената не е голяма, просто не ми се чака.
От гугъл стор ако при повреда има шанс да им се изпрати за гаранция обратно е по-добре от тях, защото от тук гаранция няма. Обаче май скоро някой писа, че не приемали може да провериш по темите и ако наистина не може, тогава наистина чакането не си заслужава много.

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • xmind
Цитирай
#49

Ако искаш чиста 6ца за същата сума, пиши на личниWink

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Цитирай
#50

(2023-05-14, 22:21:00)mitkoandroid написа:  Ако искаш чиста 6ца за същата сума, пиши на личниWink

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 
Колко време е използвана?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)