Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 6a - Лични впечатления и коментари
#51

(2023-05-15, 11:06:16)xmind написа:   
Колко време е използвана?
Опитах да пиша ЛС но си ги забранил. Телефона е ползван месец близо. Пълен комплект с кутия и всичко

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

Някой топвал ли го е във вода, или няма такива смелчаци?
Цитирай
#53

Чак да съм го топил-не,но неволно излях чаша вода върху него.Бързо го подсуших и проблеми нямам.
Цитирай
#54

Някои от собствениците на смартфоните Google Pixel 6a съобщават, че след актуализиране на устройствата до операционната система Android 14 апаратите стават неизползваеми. Потребителите губят възможността да правят снимки, да отварят файлове на устройството и обемът на паметта се променя от 128 на 4 GB. Някои потребители съобщиха, че Google няма намерение да предоставя гаранционно обслужване, но посъветва потребителите да "купят нов телефон".

Източник

 
Цитирай
#55

Що за препоръка е това?

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#56

При ползване на само един профил, нямало грешки в паметта след преминаване към новата версия на ОС.

 
Цитирай
#57

Телефона го имам от около седмица, след ъпдейт до 14 не съм забелязал особени проблеми. Забелязвам леко затопляне на задния панел, но това все още не е база за правене на изводи, все пак системата се обновява и пр. а и аз доста човъркам по него

Google Pixel 6a
[-] 2 потребители изказват благодарност на delafer за това мнение:
  • greenandroid, Marto.g
Цитирай
#58
Information 

След още около 10 дена, мога да обобщя още малко впечатления.
Размер - не е неудобен, но леко ми малее, аз не съм мечка, но не съм с малки ръце, вярно че жестовете плюс режим за работа с една ръка са ми активни;
Дисплей - от добрите е, и на тъмно и на светло не съм имал проблеми с виждаемостта, реагира също доста пъргаво, като понякога, заради жестовете превключвам на предишно приложение (ама айде това си е мой проблем);
Сензор за пръстов отпечатък - по скоро е бавен, трябва да задържите повече от 2 сек за да реагира, понякога не го разпознава, което статистически е доста по често от нормалното за мен (на предишния ми gsm Moto G7Power е доста пъргав);
Звук - засега само от вградените високоговорители, и го намирам за перфектен (flac от VLC)
Батерия - общо взето се зарежда всяка нощ, случва се без зареждане да се събудя на 35-40%, но трудна работа .. принципно нощно време съм в режим на запазване на батерията и със сигурност все още не съм оптимизирал всички приложения. Можеше малко по голяма батерия да има;
Относно коментирания проблем в 4pda при ъпгрейд до А14 при повече от един потребител, за мен е екзотика ( поне аз не познавам хора с повече от един потребител на телефона), но имам спомен за подобна ситуация в Xubuntu, на един ноут у дома, при онлайн ъпгрейд на версията, бях направил още един user и беше направило мазалак на ниво partition table и ми се наложи да ползувам инструменти на съвсем ниско ниво, за да спася диска и да направя инсталация на чисто... Проблемът е по скоро нещо на ниво ядро за мен, но не мога да дам точна диагноза ( впрочем и тогава във форумите никой не ми отговори нещо смислено).

Телефонът е добър и си струва парите.

Google Pixel 6a
[-] 1 потребител изказва благодарност на delafer за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#59

След ъпдейта до А14 издържливоста на батерията се подобри .
[-] 1 потребител изказва благодарност на retyrn за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)