Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch 4/Watch 4 Classic - Лични впечатления и коментари

С това по-скоро няма да сработи. Имам 3 безжични подложки с които не успявам да заредя часовника. Също и с обърнато безжично от Pixel 6, не иска да се зарежда. Пробвай с някое, което поддържа Galaxy Watch 4 и нагоре, като другите 2 които съм ти посочил.
Аз си търся зареждаща подложка без кабел, само с женско Type C по възможност. Кабели си имам достатъчно и не ми трябва да нося още един, заради часовника.

Изпратено от моят Pixel 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2023-12-06, 10:43:18)san1ty написа:  Най-често ползвам тази стойка, работи си добре с Galaxy Watch 4 Classic, а също зарежда и Pixel6 и Jabra Elite 7 Pro, впреки, че я дават само за Samsung устройства. Също отскоро имам и това зарядно, ползвал съм го 2-3 да си заредя часовника в колата, докато шофирам и за момента не съм имал проблем.
Известно време ползвах и това зарядно, но в един момент престана да работи, най-вероятно защото съм го закачил на по-мощно зарядно/адаптер, което го е прецакало, но няма как да съм сигурен.

а телефона и часовника, загряват ли по време на зареждане?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

https://tse1.mm.bing.net/th/id/OIP.PUmAk...ImgDetMain

Този циферблат някой знае ли къде да го намеря? Watch Active 2 е това. Аналоговите в Wear приложението не са точно същите, а много ми хареса този.
Цитирай

Във facer го има безплатно под името Active 2. Иначе за Wear OS, каквото и да намеря не е едно към едно с този.
Цитирай

От няколко ден започна да ми се появява във фонов режим "health platform". Затварям приложението и след половин час пак се пуска, като осезаемо точи батерията. Някакви идеи как да го спра за постоянно? Влезнах в приложения на часовника и му забраних всякакъв достъп, но пак така...

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай

Дойде декемврийския ъпдейт за сигурността за Galaxy Watch 4 Classic BGL.
Цитирай

След ъпдейта ми при мен се скапа връзката през Bluetooth. Какво ли не опитвах накрая се наложи да нулирам и да свържа на ново всичко все едно е нов часовник и телефон. Уж има архив вчера преди ъпдейта, но от никъде не намирам как да го върна точно него. Възстанови ми някакви настройки които мисля че са същите но изтеглените циферблати ги няма никакви и сега трябва на ново да търся всичко в гоогле плей, а имай доста платени с купони и прочие.... Малко съм разочарован от измисленият ъпдейт....
Цитирай

Всичко, което си изтеглил и инсталирал, е в профила ти в Samsung Galaxy Store.
Цитирай

Така беше при Tizen, с Wear OS не е така или поне аз не го виждам...
[-] 1 потребител изказва благодарност на kerenski за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

В Гугъл се намира тук: https://play.google.com/store/account/orderhistory

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

[-] 1 потребител изказва благодарност на Mikk за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

Nina Tchakova
От 01.01. различни часовници давали този "дефект". В нета дават две опции за разрешаването му. При първата трябва ръчно да се смени датата на 31.12 и по - късно да се върне отново на реалната. При втория - изтрива се приложението от телефона, заедно с всички плъгини и се нулират настройките на часовника.

P.S Вчера имаше и ъпдейт на Wear приложението. Аз не можах да го пробвам това с връщането на датата, защото вече нулирах и всичко на ново, но може да е от полза на някой друг.

От друга страна хубавото на това че си нулирах часовника е че при новта настройка видях че в Google Wallet вече са добавени и картите за отстъпка Smile
Цитирай

Здравейте , приложеното Galaxy Wear изобщо не мога да го отворя. Черен екран и нищо! Иначе си получавам обажданията и съобщенията на часовника. Някой с подобен проблем?
Цитирай

Пробвай да изтриеш кеша на приложението.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Не става , първо това направих. Ще изчакам някаква актуализация дано да оправи нещата .
Цитирай

Е по-горе в коментарите нали писах как се оправя. Най-лесно е сдвояване на ново и после връщаш бекъпа с настройките.

https://www.androidpolice.com/samsung-ga...BKBd8PiWco
Цитирай

Благодаря ти четох го ама не ми се връща до заводски. Имам няколко есим в часовника и не знам ако му дам фактори рест какво се случва с тях. За жалост не са от БГ оператори. Мога да ги деактивирам от часовника ,но после евентуално ако не тръгне аппа няма как да ги активирам (или има)!?
п.с. В настройките на часовника има опция в за прехвърляне на нов телефон. Не знам обаче дали всичките настройки, най вече есим и банкови карти си остават или пак трябва да се въвеждат?
Цитирай

Здравейте, след ъпдейта от вчера всичко се оправи. Дано и при другите засегнати да работи вече. Поздрави.
[-] 2 потребители изказват благодарност на user32 за това мнение:
  • Compare, kerenski
Цитирай

До сега не бях използвал часовника за измерване на сън и реших да пробвам. Вече трети ден, като вечер включвам режима за сън и не ме безпокойте (май се комбинират не съм сигурен). Батерията снощи беше на 80%, събуждам се сутринта - часовника по някаква причина е изключен. Включих го беше си на около 70% и без никакви данни за съня. Някой имал ли е подобен проблем.
Цитирай

Здравейте, 

От няколко седмица наблюдавам спонтанно заключване на дисплея през деня,  докато е плътно на ръката ми. Не мога да определя на какво се дължи, тъй като редовно почиствам и сензора отдолу. 

Ако някой има подобен проблем ще се радвам да сподели, за да открием решение.
Цитирай

Здравейте, някой от Вас запознат ли е как бих могъл да отстраня драскотини по корпуса? Още когато го купих и не бях свикнал с него го нараних леко на няколко места и сега с този протектор хич не мога да му се радвам, както преди него.....

S20FE SD
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)