Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch 4/Watch 4 Classic - Лични впечатления и коментари

Може и да стане, активирай "remote connection" както на часовника така и на телефона. Двата апарата трябва да са вързани към интернет.
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
Аксесоари

Да, и аз останах с такова впечатление, защото гледам в интернет и липсват неща в настройките на телефона, които ги има примерно във клиповете.
Цитирай

Здравейте.Имам следният въпрос/проблем. Samsung watch 4 44 mm LTE свързан с Samsung A33.Опитвам се да направя настройките на звука и уведомленията,така че,когато някой ми звъни часовника да ме известява първи.Но се получава обратното.Телефона започва да звъни и 2-3 секунди по късно започва и чаковника. Така ли трябва да е или аз просто не правя нещо както трябва.Ще съм благодарен на всякакви съвети.Благодаря предварително.

Samsung Galaxy S 2 Samsung Galaxy S 3 Samsung Galaxy S 4 Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

Така си е. Нормално е.Все пак уведомленията ги получава първо телефона и после посредством блутут или интернет ги получава часовника.
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

(2022-10-30, 09:26:32)stani73 написа:  Здравейте.Имам следният въпрос/проблем. Samsung watch 4 44 mm LTE свързан с Samsung A33.Опитвам се да направя настройките на звука и уведомленията,така че,когато някой ми звъни часовника да ме известява първи.Но се получава обратното.Телефона започва да звъни и 2-3 секунди по късно започва и чаковника. Така ли трябва да е или аз просто не правя нещо както трябва.Ще съм благодарен на всякакви съвети.Благодаря предварително.

Активирай си LTE режима и може и да се получи. Тогава, обаче, ще търпиш изцеждане на батерията за кратко време.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • Compare
Цитирай

При включен lte (активна е-сим+интернет) и инсталирано приложение на часовника ще ги получаваш едновременно с телефона.Lte не консумира чак толкова много,при мен е постоянно включено.
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • Compare
Цитирай

За по издръжливата батерия ще се пробва обезателно,като изключим ЛТЕ-то
Единствените 2 неща който не ми харесват в тоя часовник е батерията и безконтактното плащане.
Да напиша точно за кое и не ми харесва безконтактното ползване :
Зареждам си часовника по 2 пъти на ден за около 15-25мин. сутрин и вечер и ако се налага да му вкарвам ПИН код по 2-3 пъти ми идва в повечко казано честно Smile
В противен случай бик казал за безконтактното ползване че е ТОП функция но без Пин код ще е подобре.
Ще се радвам ако може да се настройва с ПИН и без ПИН ,за да може всички потребител да са си доволни.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2022-11-03, 07:32:41)Compare написа:  За по издръжливата батерия ще се пробва обезателно,като изключим ЛТЕ-то
Единствените 2 неща който не ми харесват в тоя часовник е батерията и безконтактното плащане.
Да напиша точно за кое и не ми харесва безконтактното ползване :
Зареждам си часовника по 2 пъти на ден за около 15-25мин. сутрин и вечер и ако се налага да му вкарвам ПИН код по 2-3 пъти ми идва в повечко казано честно Smile
В противен случай бик казал за безконтактното ползване че е ТОП функция но без Пин код ще е подобре.
Ще се радвам ако може да се настройва с ПИН и без ПИН ,за да може всички потребител да са си доволни.

Може да се направи и с фигура и става много лесно.

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
[-] 3 потребители изказват благодарност на liya123 за това мнение:
  • Compare, Ivan_Bonev, sapiora
Цитирай

Има нова актуализация:
   

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
[-] 2 потребители изказват благодарност на gipso за това мнение:
  • Mikk, Павел Василев
Цитирай

Моя уотч 4 класик умря при ъпдейта, така че не ви съветвам да го правите.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай

(2022-11-16, 00:28:53)ivokomandos написа:  Моя уотч 4 класик умря при ъпдейта, така че не ви съветвам да го правите.

При мен всичко мина нормално.

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

При мен също мина нормално, какво точно му стана, в смисъл изобщо не иска да стартира, пробва ли да го сложиш да се зарежда, така може да се активира по някое време сам, а ако не, пробва ли с хард ресет?

 iPhone 5s, Samsung Note 8, Samsung S22 Ultra, iPhone 15 Pro Max 1TB & Apple Watch Ultra 2
Цитирай

Има доста потребители с този проблем при предишния ъпдейт. Часовника директно умира и то само ако го рестартираш след ъпдейта. Този ъпдейт би трябвало да не прави този проблем.
https://www.sammobile.com/news/galaxy-wa...y-useless/ това е темата, но не би трябвало тази версия да се разпространява още.

S20FE SD
Цитирай

Тръгна си, но наистина много време се позамисли след ъпдейта, и аз бях на тръни! И то без да врътка колелцата, то и тях ги връткаше доста време.
Пък уж само 120МВ ъпдейтче беше.
После като го рествам, няма проблеми... буутва си нормално.
Цитирай

(2022-11-16, 06:37:43)Павел Василев написа:  При мен също мина нормално, какво точно му стана, в смисъл изобщо не иска да стартира, пробва ли да го сложиш да се зарежда, така може да се активира по някое време сам, а ако не, пробва ли с хард ресет?

Не реагира по никакъв начин, нито на зареждане, нито с бутона за старт, нито с двата бутона едновременно, днес ще го нося в сервиза в скай сити мол.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай

Според мен трябва да се обърнеш към Самсунг, поне така пише в статията.

S20FE SD
Цитирай

Да занесох го в самсунг експириънс стор, чакам становище.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай

При мен watch 4 classic - ъпдейта премина успешно.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

(2022-11-16, 12:07:14)ivokomandos написа:  Не реагира по никакъв начин, нито на зареждане, нито с бутона за старт, нито с двата бутона едновременно, днес ще го нося в сервиза в скай сити мол.

В сервиза на самсунг в мол сердика, ми смениха платката и дисплея сега работи.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivokomandos за това мнение:
  • kaktus_78, kerenski
Цитирай

Един приятел с Apple Watch се оплака от подобен проблем. Каза, че му се самооправил часовника след 3-4 дена като го оставил да шкафчето.
Цитирай

(2022-11-15, 07:06:02)gipso написа:  Има нова актуализация:

Добре де, къде е тази актуализация, само аз ли я чакам още? Благодаря ви предварително.

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Опитай ръчно. Ще дойде,няма къде да ходи.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на gipso за това мнение:
  • kaktus_78
Цитирай

И при мен няма, не сте само вие.

Galaxy S 24 ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на chepkata за това мнение:
  • kaktus_78
Цитирай

Имам такъв проблем и въпрос: От известно време, вероятно след някой ъпдейт на приложението Galaxy Wearable, не мога да влизам в акаунта на Самсунг и съответно - да архивирам данните, да инсталирам приложения и циферблати и прочее неща. Когато кликна върху акаунта или върху опцията за архивиране, примерно, излиза бял екран за 5-6 секунди и ме връща в менюто.
Уточнявам, че телефона ми не е Самсунг и е с Андроид 12.
Преди нямах такъв проблем.
Това нова изгъзица на Самсунг ли е, за да си купуваме техни телефони,или проблема е само мой?
Иначе си получавам известия и позвънявания от телефона на часовника, но само това.
Часовника е Галакси 4 Класик с bluetooth и NFC.

Ако този въпрос вече е разискван, моля за извинение!

П.П. След като от около седмица се мъча с това, днес най-неочаквано се оправи и влязох в акаунта.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

Препоръчвам да си изчистиш cache на Galaxy Wearable. Ако това не стане - изчисти cache и data.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)