Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 9 PRO ъпдейт до 13
#1

От снощи 13 версия .


[Изображение: jo5CDPhdCkWD803vxwZB0k2MTbBAJEiCa9aB_Zlu...authuser=0]
Цитирай
Аксесоари
#2

Супер. На кой регион си?

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2022-09-04, 06:40:06)BlackBone написа:  Супер. На кой регион си?

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk

EEA QJZEUXM регион.
Цитирай
#4

Имах предвид настройки -> разширени настройки -> регион. Кой е ?

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

(2022-09-04, 07:00:14)BlackBone написа:  Имах предвид настройки -> разширени настройки -> регион. Кой е ?

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk

Регион България.
[-] 1 потребител изказва благодарност на chicoicho за това мнение:
  • BlackBone
Цитирай
#6

Някой друг получил ли е ъпдейт до 13?  🤔
Цитирай
#7

Аз все още не, обаче ром-а ми е различен от на колегата. Моя е 12.5.8.0 RJZEUXM.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

През два дена сменям региона и нищо не получавам. Някоя друга магия някой знае ли за да получа ъпдейта ?

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Пробвайте на регион Испания
Цитирай
#10

Пробвах Испания, Италия, Германия, България, Индия и Русия. Ясно ми е кои са страните от Европа, но преди го държах предимно на Индия и Русия. Засега няма ефект.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Ако не ти се чака можеш да си го изтеглиш от тук https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/joye...ea-stable/ и да го инсталираш през ъпдейтъра на телефона

Изпратено от Redmi Note 9S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на petar37 за това мнение:
  • titanium
Цитирай
#12

(2022-10-08, 16:26:18)petar37 написа:  Ако не ти се чака можеш да си го изтеглиш от тук https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/joye...ea-stable/ и да го инсталираш през ъпдейтъра на телефона

Изпратено от Redmi Note 9S

Как се инсталира през ъпдейтъра на телефона
Цитирай
#13

Влизаш в ъпдейтъра, натискаш на трите точки горе в дясно. Ако няма опция за ръчен избор на файл натискаш върху 12-ката докато ти изпише нещо и се появяват разширени опции на трите точки. Тогава вече ще можеш да избереш нещо от рода "Choose update package" И трябва да станат нещата, ако няма друга спънка
Цитирай
#14

Вчера дойде miui global 13.0.4  stable

LG G3 32gb + Samsung Galaxy Tab S2 LG Nexus 4 + Google Galaxy Nexus Thanks to Suffer !
Цитирай
#15

(2022-10-21, 10:50:38)El_ToNyO написа:  Вчера дойде miui global 13.0.4  stable

Коя версия на MIUI си колега и на кой оператор?
Цитирай
#16

На а1


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G3 32gb + Samsung Galaxy Tab S2 LG Nexus 4 + Google Galaxy Nexus Thanks to Suffer !
Цитирай
#17

(2022-10-07, 21:17:31)BlackBone написа:  Пробвах Испания, Италия, Германия, България, Индия и Русия. Ясно ми е кои са страните от Европа, но преди го държах предимно на Индия и Русия. Засега няма ефект.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk

кой от двата файла се тегли? изтрива ли се информацията на телефона, ако се ъпдейтне по този начин? Благодаря

Домашен телефон с шайба и 2 метра шнур
Цитирай
#18

Търсиш recovery rom. Би трябвало да не се изтрие нищо, но с оглед, че качваш версия на андроид препоръчвам фабрични настройки. Аз още не съм се решил да изтегля ръчно ром-а и да го сложа. Иска ми се дойде ота, но малко остава търпението ми да свърши ...

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • titanium
Цитирай
#19

да, и аз започнах да се дразня! Това, което ме държи спокоен и ме задържа да ъпдейтвам ръчно или не е, че на приятел телефон Poco, който е почти 1:1 с нашите Redmi-та и батерията започна да му пада с много по- големи темпове, отколкото с 12ката Андроид...

Домашен телефон с шайба и 2 метра шнур
Цитирай
#20

(2022-10-24, 20:55:05)BlackBone написа:  Търсиш recovery rom. Би трябвало да не се изтрие нищо, но с оглед, че качваш версия на андроид препоръчвам фабрични настройки. Аз още не съм се решил да изтегля ръчно ром-а и да го сложа. Иска ми се дойде ота, но малко остава търпението ми да свърши ...

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk

Колега до къде стигна с ъпдейтването на телефона? Аз съм със същия ром като твоя и все още нищо...    
Цитирай
#21

До никъде, чакам си. Пробвах да ъпдейтна както бях казал в предния пост, но не се получи. В нета чета, че съвсем скоро вече трябва да дойде и при нас android 12/miui 13.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#22

При мен си дойде с ота ъпдейт

LG G3 32gb + Samsung Galaxy Tab S2 LG Nexus 4 + Google Galaxy Nexus Thanks to Suffer !
Цитирай
#23

Те Xiaomi обичат да ги правят тия номера. Пускат ъпдейта и след това го спират, защото евентуално има някакъв бъг открит. До края на месеца трябва да получим и ние. Междувременно излезе ром който е 13.0.2.0 и мисля, че ще вземем направо него. За ЕЕА ром говоря, защото гледам глобалния е на 13.0.4.0 вече. Явно и до там ще стигнем.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • DSLpower
Цитирай
#24

[img][Изображение: 1U34Av6l.jpg][/img]

От вчера нов ъпдейт.Вече е на 2 години и сигурно ще спрат.
[-] 2 потребители изказват благодарност на chicoicho за това мнение:
  • DSLpower, suffer
Цитирай
#25

1 ъпгрейд на Андроид и 3 на MIUI са обещали
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)